• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ali jsme na tom stejně..si tu vymýším co dělat..aby to aspOń trošku uteklo.....já už chci být doma s bříškem a ne tu dřepět.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
medi no máš to celý na ruby co..:slight_smile:..ale ono si tělo zvykne když to trvá déle co...dělávala jsem na benzínce..sice jsme neměli nonstop, ale i tak dělali jsme do jedenácti a pak hne do pěti do rána..takže jsem kolikrát taky nespala celou noc....takže to znám....
14. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
no zboží už jsme vybalily i zařadily po kráme, knížky porovnaly takže ted jen nějací ti zákazníci ale dopoledne jsou tady mrtvý tak asi budu jen u netu :grinning:
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
jo a mám do tří :slight_smile: a zejtra odpolední takže se dneska nabízí jít někam popít večer :sunglasses:
14. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
semy to ani ne ja bych šla spat ale byla sem se segrou u dr tak sem se zdežela v práci a pak ještě segra přijela na pokec ke me domu tak se un nevyplatí na 2 hodky jit spat pže ve dvě hodky spat pže v jednu jdem s Darinou venčit pesany tak bych pak byla ještě více utahana kdybych šla ted spat:frowning2:
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
no to je jasný...to by tě jen unavilo..tak to dospíš potom :slight_smile:

já jsem dneska do pěti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a jestli to dopadne tak si pak půjdu zajezdit na koníky :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
jee a kam chodiš na koniky?
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
juuu na koníky :slight_smile: no já odpoledne nevim co budu dělati :slight_smile: no mám rozkreslenej obrázek tak to asi večer dodělám no, jo a já jsem šla jednou spát po tahu na hodinu a bylo mi pak děsně :confounded: jenže to bylo spíš tím chlastem než unavou :grinning:
14. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
tak na koníky dnes ne...přesunuli jsme to na něděli....:slight_smile:..ale už se těším :slight_smile:

tak budu asi doma uklízet a žehlit.....blbá náhrada :grinning:

ali co maluješ?
14. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
medi cyhstám se do Lučan k jedný holčině..má doma dva koníky....má to hned pod Farmou Vyšehrad....ještě jsem u ní nebyla....ale kamarádka mě to doporučila a už jsem si s majitelkou psala...fajn holčina :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jak se všechny máte?ali čtu,že vyrazíš někam večer popít.Kam tam v Liberci chodíte nejradši?Já se do Lb dnes taky chystám.Teda dnes ne kvůli popíjení,ale kvůli nové práci.Mám schůzku a jdu na menší pohovor.Tak jsem zvědavá.Už dělám v jednom zaměstnání 11let a už se to tam nedá. :angry:
14. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
semy tak to bude pěkny tak si to v neděli pěkně užij to ja budu v práci:frowning2:
14. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
teda ne do Lučan ale do Janova :grinning: ..jsem se sekla :slight_smile:

medi díky :slight_smile:
Sluni ahojky..:slight_smile:...a do jaký práce to jdeš na pohovor?...tak budeš dojíždět do liberce jo?....já taky dojíždím do Liberce....ale můžu ti říct že jak ráda jezdím tak to každodenní dojíždění ač autem tak i tak mě už vadí...
14. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
sluni: my máme hospůdku s teráskou hned u baráku tak máme základnu tam :slight_smile: a o další kousek dál máme vinotéku takže chodíme i tam :slight_smile:
no začla jsem jen kreslit magnolie podle fotky z dovči ze slovenska, dalo by se říct že jen taková studijní kresba :slight_smile: já to mám jako relax
14. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
ali to je hezký..závidím každému kdo umí malovat.....mě to baví ale vůůůůbec to neumím :D..takže spíš maluju jen obrázky na sklo podle předlohy kterou obmalovávám..to zvládnu :D
14. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
je semy tak to obmalováni na sklo bych možná zvládla take take ráda maluji ale neumím to :frowning2: holt kdo umí ten umí a je to hezke:slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
no já maluju hlavně na hedvábí, ale ted už jen rekreačně, asi tři roky zpět jsem jezdila přes léto i na jarmark na Housku (hrad)prodávat, chci se k tomu vrátit až budu na mateřský :slight_smile: nebo těhule :slight_smile:, takže ted spíš maluju na přání když bud někdo něco chce nebo k narozeninám nebo tak :slight_smile: já maluju od malička, udělala jsem asi i životní chybz že jsem šla na gympl a pak nebyla schopná přejít na uměleckou :slight_smile: no jo ale to vím až ted :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Je to na jeden státní úřad.Uvidíme,zda to klapne,mně by to asi tolik nevadilo,že bych dojížděla,hlavně,když to tam bude lepší než tady v Jb a vím,že to tam lepší je,neboť už pár mých bývalých kolegyň tam nastoupilo také.Chválej si to tam,hlavně co se týče jednání se zaměstnancem,je to tam úplně o něčem jiném než tady,kde dělám nyní.Nechci radši jmenovat konkrétní úřad,ale pokud to klapne,tak to pak napíšu. :wink:

Jinak na koníkách si to tedy hezky pak užij,moje švagrová má také koně,trénuje je na závody s přítelem,maj jich na starost 40.Takže se mají co ohánět,ale baví je to,takže to je důležité.Ale je to řehole.Neznaj dovolenou.
14. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
ali tak ty jsi takový talent :wink: ..hlavně že tě to baví....:slight_smile:

medi no tohle malování na sklo je dobrý..to se fakt dá zvládnout :slight_smile: teď mám udělaný takový obrázek na celou šířku okna..dva sloni, jeden menší druhý větší stojí proti sobě v trávě a za nima jsou palmy :slight_smile:...tak se těším že si to v novým bytě dám do kuchyně na okno...:slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
sluni a kde děláš teď?....tak se pak můžeme domluvit a můžeme třeba jezdit někdy spolu..zvlášť když pak budeme bydlet skoro vedle sebe :wink:

Tak to věřím že neznají dovolenou..ono to není jen tak mít koně..natož pak 40...a kde je má?..někde tady?
14. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
jo říkaj o mě že mám talent :grinning: no mě to baví, vůbec cokoli vytvářet, ted si chci zrovna namalovat povlaky na polštářé do obýváku :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
semy a kde se to da koupit??vím asi co myslis a vypadá to fakt pěkně:slight_smile: ráda bych to zkusila,ja zase když mam náladu tak vyšívám nebo pletu a take sem pletla košíky z papíru
14. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
medi barvy na sklo můžeš koupit třeba v tom obchodě co je na dolním náměstí nad číňanama..je to papírnictví plus potřeby pro všemožný tvoření...já tam vždycky utratím moooc peněz :D:D:D...a obrázky je nelepší si najít na netu..je jich všude mraky...:slight_smile:..stačí zadat obráky na sklo, nebo malování na sklo...:slight_smile:.a nebo prodávají i knížečky s těma obrázkama :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Dělám ve státní správě...
Ty koně maj v Benátkách nad Jizerou-obec Lipník...Je to tam veliký.Oni se tam přistěhovali,dřív bydleli na Smržovce,kde také dělali u koní,ale nepohodli se s majitelem,dělal jim hrozný naschvály a přestal je platit,tak odešli.
14. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
no já si objednávám všechno přes net, ale já toho kupuju víc no :wink:
autor
Tak já vyrážim,zatím se mějte,papa
sluni tak dobře pořiď..papa
14. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
díky semy zkusim se tam juknout až budu mit cesty do města:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj Stáňo, co že nespíš??
14. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Už jsem si to přečetla.. kvůli mně :grinning: To jsme to klidně mohly nechat na později a mohla sis pospat :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.