• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj, tak jsem ted volala na detske a Martin ma moc negativni, uuuuffff se mi ulevilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze 10.9. muzem na tu mikcni... Jen si tam ted pro ty papiry skocim. Snad bude OK, at uz to mame za sebou.
@medvide1 To me moc mrzi, tohle se stava docela casto, vim to od sestrenice, v podstate jakykoli odjezd na dovcu se komplikuje, jakoby ty deti chytaly cestovni horecku :frowning2: Urcite ses rozhodla spravne, ja bych taky neodletela. Nic by jste z toho nemeli a malymu by se mohlo pritizit. Treba to budou fakt zuby, vek uz by na to mel... Kdyz tam mate segru, muzete jindy. Akoratjak to bylo s letenkama? Storno urcite neco stoji, ze :unamused:
3. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
@semy.cz no jo už takhle to bude sranda kdyby byl zdravej tak by se mu t itřeba take nelibilo a letět tam a bejt tam jen že tam jsme je nuda chci se tam kouknout něco nafotit apod a aby i malej z toho neco měl -teda nebude z toho mit nic to vim ale jak už šmejdi kolem sebe apod tak ho to zajima a bavi ho to koukat tak i to by pro něj bylo zajimave :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
@jasekd Ahoj tak tak to je dobře že malej je ok :slight_smile: gratuluji :slight_smile: no je to lepší přetrpime to doma a bude to ok :slight_smile: jinak letenky po pravdě!!Jsem s čsa spokojena pže nas to bude stat jen 500 kč jinak nam vráti vše a že to nebyli male penize!Ale bude to trvat chtěji potvrzeni od dr a zprávu a pak až na tomto podkladě nam to vráti
3. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
@medvide1 Dik, ted jeste ta mikcni aby nejak slusne dopadla, ale tohle byl prvni krok... Tak to musim rict, ze jen 500 Kc ztrata, to je super, to jsem myslela, ze bude daleko vic, tak aspon tak pri te smule, ze chteji zpravu, to chapu. Tak hlavne at je malej brzo v poradku,drzim palce...
3. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
jasek tak hratuluju k dobrému výsledku a držím pěsti na to mikční at dopadne dobře :slight_smile:

medi tak to jste dopadli dobře s těma letenkama teda :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
jo jo je to ještě dobré :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
hoj holky, tak mám za sebou prohlídku u obvodačky, natočila mi ekg a vše v pořádku jen tlak jsem měla nízkej 90/60

a volala jsem na výsledky tripl testů a dopadly prý na výbornou a vše je v pořádku a negativní tak mám radost :wink:
3. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
@medvide1 to je škod, ŽE JSTE NEMOHLI ODLETĚT :unamused: jé sorry, caps lock :grinning: A to už jste měli koupené letenky?

@alienka24 gratuluji k výsledkům tripplů, super :wink:

@jasekd já jsem nedočítala, když jsem tu nebyla. Proč byl ¨Martínek s močí? Vím že bral ten sumetrolim, ale nevím vlastně proč. A na co to pak jdete?
A teda taky gratuluji, že výsledky jsou dobrý :wink:
3. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
@alienka24 Ahoj tak to je fajn že je vše ok jen tak dal strášně to ale leti co?
@scai ähoj jj už jsme měli letenky vše :frowning2: ale co se da dělat nic musime to nechat na jindy
3. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj, jdu jen nahlásit, že ten potenciální zub je opravdu zub :grinning: Už vylezl, krásně cinká o lžičku a je vpravo nahoře, asi teda ne stolička, ale čtyřka.. ale možná i ta pětka, já to nepoznám, je to docela vzadu. Takže to dítě je divný :sweat_smile:
3. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@ardila beeeetmeeeen :slight_smile: a křidýlka nic?
3. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
A máme za sebou pohřeb, Šimonek byl celou dobu hodnej, bylo to hezký, malinký, živá hudba, v kostelíku na Příchovicích. A teď tu jsou naši na skoro dva týdny. Šímu dneska pořád někdo choval a on byl v pohodě, vůbec mě nehledal, s mámou je sám taky v klidu, tak jsem ráda, že ho to přešlo to řvaní, kdykoliv jsem zmizela a snad bude v pohodě i s druhou babičkou, až přijede z lázní..
Ali, moc gratuluju k triplům, paráda :slight_smile: V pondělí to zapijem, třeba džusem :grinning:
3. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
@alienka24 :grinning: :grinning: Zatim ne, jenom růžek :slight_smile: A taky se konečně pořádně otáčí na břicho přes obě strany, už to uměl dřív, ale jen přes jednu a moc to nedělal, ale od včera se točí a točí :slight_smile:
3. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
@ardila už se těším :slight_smile:
a jinak teda jde do tuhýho, bolest neustupuje takže pokud to ani zítra nepoleví tak v práci skončím už příští týden
3. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahoj
@semy @janula28 @jasekd Holky, nevíte jak je to s plínama Anavy, jak byly ty bavlnobambusové na snapku, dají se ještě koupit? Nikde je nemají, ani přímo na anavy nejsou k prodeji.. To už mají jen dva druhy na patentky? Já mam chuť to ještě jednou zkusit, pár jich nakoupit a když to nepůjde, tak myslím, že aspoň při učení na nočník by se to mohlo hodit..
4. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
tady je zase mrtvo
4. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
@alienka24 gratulace k triplum... Ja vcera a dneska nejak spinim, takovej hnedej vytok, ne krev, a jinak mi nic neni, krome desne unavy a bliti jako vzdycky, tak to snad neva, ne?

@scai Martinek ma VV ledviny, dilataci ledv.panvicky, megaureter a podezreni na reflux moci z mocaku zpet do ledviny, takze je ohrozen akutni infekci a na to bere ten Sumos jako kryti, takze ne ze by mel infekci, ta moc se vysetruje pred tim vysetrenim, s bakteriema se to nesmi delat. Je to mikcni cystouretrografie, dite se zacevkuje, nastrikne kontrast.latka, vyfoti se to a pak se ceka, az se vycura, jak se pri curani zvedne tlak v mocaku, zjisti se, zda ta moc jde nahoru nebo ne... Snima to asi pocitac, ja presne nevim, ale pocitam, ze tak nejak to bude, i ja v ordinaci uz mela rtg do pocitace, a tohle je na delsi dobu, tak to asi prubezne natacej, ale technicky presne nevim...

@ardila To je fakt divny, jestli je to 4ka nebo 5ka, tak je to stolicka a ty rostou pozdeji (ty mlicny), klasicky je to poradi 1ka, 2ka, 4ka, 3ka, 5 ka, ale nemusi to tak byt... Vcera jsem na tebe myslela, je dobre, ze to mate za sebou a probehlo to hezky a v klidu. Clovek se po tom pohrbu tak nejak uklidni a lip se srovna, kdyz se rozloucil, aspon ja teda... Co se tyka tech plinek, to ti neporadim, ale na diskusi latkovy pliny se zeptej primo te Ivushky, ta je sije a rekne ti. V Zasade maj jen ty na patentky a ja bych taky radsi snapku, zatim mam jen ty HD pastelka a 2 AIO, ale neco malo budu prikupovat, kdyz budou 2... Ja jsem rada, ze jsem u latky vydrzela a ted uz je to uplne super a v pohode, tak vam to treba ted pujde taky lip...
4. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@jasekd A jo, ona 4ka už je stolička.. no každopádně je to fakt docela vzadu.. No a zuby má už čtyři, takhle vzadu nahoře i na druhý straně a spodní jedničky obě, ty se musely vyklubat dneska.. :slight_smile: Ale je teda uplně v klidu, pořád se směje, krásně spí, jen má průjem a trochu zvýšenou teplotu..
4. zář 2010 v 18:22  • Odpověz
A na ty pleny mi už psala Jana, že zas budou :slight_smile:
4. zář 2010 v 18:22  • Odpověz
@ardila je to je rychlik, to abys zacala cistit :grinning: Ne vazne, aspon nejakym mulovym ctvereckem ocistit, kdyz na tom bude nejakej povlak. Hlavne ze to slusne snasi. A jak jde kojeni? U nas zatim zadnej zub a jsem rada, sice nekojim uz, ale cim driv se vyklubou, tim je vetsi riziko kazu, kor u tech stolicek. S plinama si pockam, az budou v Zasade, ted jsou jen ty patentky a ja uz jsem zvykla na snapku, i manzel. A jeho mama taky uz hlidala celej den a davala je taky, tak jsem rada, i kdyz jsem ji nenutila, jsem vdecna, ze ho pohlida a kdyby chtela papirovky, mame Alany.
4. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
@ardila Ahoj no teda nevim jsem asi zaostala ale mužou se vyklubat dva ziby najednou ???to jste to tedy vzali nějak hopem maš holt dokonale dítě to bude asi nějakej genius!!
4. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
@medvide1 proc by nemohly? Ty zuby nejsou na sobe nejak zavisle... jdou si, jak se jim zachce. A hopem to teda berou, asi jako my vyrobu deti :grinning:
4. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@medvide1 Já nevim, asi to možný je. To píšeš, jak kdyby sis myslela, že kecám nebo co.. proč bych to dělala?? A teda nevim, jak souvisí inteligence se zubama? :sweat_smile: Jasekd? :grinning:
Jinak aby toho nebylo málo, tak právě přidal otáčení na záda, dlouho se nic nedělo a teď se do toho chlapec nějak pustil
@jasekd :grinning: :grinning:
4. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@ardila Nastesti nesouvisi, ja se dobrovolne zbavila moudraku, co mi rostl krive :grinning: Ale jestli se toci na obe strany a uz i na zada, bude asi sikovnej. Martin se toci na brisko, ale jen jednou stranou a na zada se mu to povedlo jen jednou... A pri paseni koniku ma porad pesticky, to prej taky nejak vadi nebo co :sweat_smile: Ale ja se tim ted odmitam nervovat, ted jsou pred nama ty ledviny a to uplne staci. Simon na brisku bere hracky atak? Ja prave nevim, jak Martinka zabavit, hrazdicka skoncila, prestala ho zajimat, furt se otaci a pak uz ho to nebavi, hracky nebere, dam ho zpet na zada a rev a sup na brisko, a zas nevi, co se sebou :sweat_smile: Jak si hrajete vy? Ja jsem i ted moc unavena, M je sice hodnej, ale druhe tehotenstvi je stejne blbe jako prvni a nejak nemam energii, jako lepsi nez v praci, ale stejne.
Myslite, ze nejak vadi to spineni, jak jsem se ptala Ali?
4. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@ardila V žádném připadě si nemyslim že kecáš jen se divim co je možné se zubama ale asi to je možné když šima to tak ma, a nemyyslela jsem to špatně s tou inteligenci jen že jak ma tahle brzy zuby apod a vše děla nějak brzy tak sem myslela že bude asi hodně chytrej!!
4. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
@jasekd ja nevim proto jsem se ptala jestli mužou narust najednou třeba dva nevyznam se v tom znam jen děti ketým rostli zuby postupně a žádne kteremu by narostli dva v jeden den!!!Tak proto to diveni apod
4. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
@ardila tys prodala pleny a zase je chceš kupovat,jo? :grinning: :grinning:
To mě by se už do toho fakt nechtělo. Jak jsem si zvykla na ty jednorázovky, opruzená nikdy nebyla, tak bych už neměnila
Jé a koukám že máš geniální dítě, co mu rostou 2 zuby najednou :grinning: :grinning: No pobavilo mě to :wink:
Tak to máte ale super, že nepláče, když mu to takhle rostě. Hodný kluk. A ten průjem a teplota snad brzo přejdou!

@jasekd tak snad to vyšetření dopadne dobře!
A s tím že nevíš jak zabavit Martínka. To jsem zrovna dneska řešila. baruš taky chce furt něco dělata já už nevím co vymýšlet. dělat blbiny vydržím chvíli, číst taky, zpívat taky a co pak?....a ona přesně, je znuděná a brečí.
Asi zkusím mrknout v knihkupectví jestli nemají nějaké knížky s nějakými návody :grinning: manuál na dítě :grinning:
4. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@jasekd K tomu tvojemu špiněni no nevim no nemělo by se špinit muže být několik přičin no možná bych zašla k dr a je to možné i z námahy a z toho třeba jak nosiš maleho třeba těžko řici ale snad to bude v pořádku!
4. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
@jasekd jo a ještě otázka u martinka když jsi byla těhu špinila jsi??Třrba je to fakt prkotina ale k dr bych zašla a ona ti da alespon utrogestan a ten neuškodi a udrži prcka kde ma :wink: a nezlob se na mě je to zase jen muj nazor ale je to určo zahul taháš Martina i když třeba řikaš a ja ti věřim že je hodnej ale pochováš hp třeeba jeden den vice a taháš ho když ke třeba mrzutější a staráš se o něho celý dena je to napor tak i tim to muže být
4. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@scai Jo manual by se hodil :wink:
@medvide1 Z namahy bych ani nerekla, jak si clovek zvyka postupne, tak mi uz ani neprijde tezkej, zacatky byly horsi. A on ani neni moc chovaci, tak ho zas tak netaham... 1.tehot. si tohle nepamatuju, jen jak mi bylo strasne zle od zaludku, ja prave s Martinem mela ten Utrogestan. Ted nemam, nebyl duvod. No je to ted docela dost, muze to bejt i tim, ze byl dneska sex? Ale zadna divocina, na to jsem az moc unavena :grinning: Jestli to neprejde, zavolam k Dr, furt si rikam, ze to neni krvaceni, tak by to nemuselo vadit, doufam.
Jeste se chci zeptat, jestli jste nekdy byly ve spitale na pohotovosti kvuli tehot. takhle na zacatku, tak kam mam jit?
4. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.