• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd viš co ono se ti o nezda neni třeba tšžkej dobře neni chovaci ale neřikej že ho nepochovaš i několikrát za den apod :frowning2: takže i pak vyčerpáni určo nesediš na zadku-pardon a nic nedělaš litaš kolem maleho do toho uklid a procházka apod taak to muže být!!!a jinak kdyby něco klido bych šla na gyndu do nemocnice tam se na ttebe musi podivat!!
4. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
@medvide1 A kde to je?
4. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
Medi, aha, no jen že to vyznělo tak nějak negativně :slight_smile:
Scai, já právě nějak nejsem s těma jednorázovkama smířená a štve mě to a teď jak skoro nebrečí, tak mam zas plno elánu se do toho pustit a zkusit to znova.. Předtím toho řevu bylo až dost a ještě nějaký navíc, tak jsem to možná vzdala moc brzo a časem by si zvyknul, no nevim, asi to ještě jednou zkusim a jak jsem psala, myslím, že by se to mohl hodit na odnaučování, když by v tom byl nespokojený, tak bych to využila později, když ne teď. Prodávat jsem to asi nemusela, ale já měla většinu velikost S, tak to by mu už stejně nebylo, teď koupim jen Anavy pár kousků
@jasekd Šimon si na bříšku hraje hodně, hračky ho pořádně začaly zajímat až teď, všechno zkoumá, budu kupovat nějaký pianko, v herně v mišutce ho bavilo moc, na zádech moc být nechce, ale občas si ještě s hrazdičkou na zádech hraje, spíš na tom břiše, ale většinou musím být vedle něj, i když má i dny, kdy si vystačí sám, je to jak kdy. Ale teď má tak týden nějaký super období, pořád se směje, hraje si docela i sám, na břiše i na zádech, hraje si teď dost s nožičkama, předtím měl období, kdy se docela zabavil s ručičkama, někdy třeba jenom leží a povídá a to ho baví taky docela dlouho. Ale to až teď, předtím bylo dost dlouhý období, kdy byl hroznej problém ho zabavit. Ale i předtím zabíralo zpívat mu, říkat říkanky, cvičit s ručičkama, tancovat s ním, dělat letadlo, to je zaručený.. Nebo si ho dám na klín, sednem si ke stolu, dám mu třeba lžíci a on buší do stolu. Včera na obědě se tím bavil hodně dlouho :slight_smile: A když už fakt nevím, tak ho strčim do manducy a buď jdeme ven nebo třeba mejt okna :grinning: A taky ho baví, když vysávám, koukat, jak si psi hrajou, hladit psy. To špinění nevim, radši bych zašla k dr.
4. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jo a myslím, že takhle pohodový dítě máme od doby, co se naučil sám usínat, myslím, že předtím byl pořád přetaženej, teď spí dobře a je v pohodě. Takže troška toho řevu za to myslím stála, bylo ho teda mnohem míň než jsem čekala..
4. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz
@ardila a i na brisku si bere do ruky hracky? Chrastitko a tak? Malej prave ne... Pianko je prima napad, muzem zkusit...
4. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
@jasekd Jj, bere a pak s nima mlátí, do pianka taky mlátí.. on teď vlastně skoro pořád do něčeho mlátí nebo si něco strká do pusy :slight_smile:
4. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
@jasekd tak to bude nejspíš tím sexem, ne? Uvidíš zítra, ale snad se to zmírní!
4. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
Přidávám nějaké nové fotky..
4. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@ardila to je super, že se ti tak zabaví. Já zase do ted s baruš neměla problém a ona se zabavila sama, ale poslední dobou už mě potřebuje a já už nevím co vymýšlet. A letadlo dělám často, to jí baví :slight_smile: ono jakékoliv blbiny jí baví, ale já nemám ani už nápady na ty blbiny :grinning:
Jen teda s usínáním problém většinou není ždáný. Nakrmím, položím do postýlky a ona většinou v klidu usne. Občas pláče, ale já jí už z postele nevzemu, max jí tam jdu pohladit, pustit kolotoč...a nechám brečet a ona usne. Většinou ale nebrečí.
a teda si dvakrát brečela moc, bolelo jí bříško, tak tí pak samozřerjmě vezmu a snažím se jí ulevit.
4. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
A ještě..
4. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@ardila Dari Šíma je teda fakt pořádně velký! A moc Vám to všem sluší! Kolik má už kilo?
4. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
Scai, to je jasný, kdyby brečel hodně, tak ho taky vezmu, ale on většinou brečel víc max. minutu a pak buď hned spal nebo se to postupně utišovalo.
4. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
My měli problém docela velkej, on neuměl sám usnout a musela jsem chovat, skákat na míči a když se vzbudil, tak znova..
4. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
Scai, děkujeme :slight_smile: Minulý týden měl při domácím vážení 7,7 kg, ve středu uvidíme u dr.
4. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
No právě, ono to chce je hned nebrat :wink:
Já ze zkušenosti vím, že jí stejně v ruce neuspím, že musí usnout sama, takže jí fakt neberu, to už musí plakat moc....A většinou si s píš jen něco povída, anebo a to je nejsrandovnější. Někdy položím do postýlky, ona se na mě podívá, usměje a pak hodí oči v sloup a pomalu je zavře a spí :grinning: :grinning:
4. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz
No jo, tak to už je kus chlapa :grinning: To už se ti pronese,co?
4. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz
@ardila no ten je velikej, Martin ma 7 kg... A fakt sikovnej, jak chyta ty hracky, no srandovni ty fotky na dece :slight_smile:
@scai no nebyla to zadna divocina, tak se mi to nezda... Snad bude vse OK, sice to bylo mimo plan, ale uz jsem se zacla tesit :dizzy_face:
4. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím vás, my se máme také fajn :slight_smile:
byli jsme s Davídkem na plavání, bylo to super, celou dobu vysmátej, akorát se mu nelíbilo moc ležet na zádech, nechat se vozit a pořád se točil na břicho, docela boj, cákal jak splašenej, vodu měl všude a vůbec mu to nevadilo
a den před plaváním s Davidem jsem byla plavat s Filipem, ale to teda byl aqua aerobik :grinning: , udržet těch jeho asi 14 kg nad hladinou a učit ho prsové ruce atp, to byl docela nářez
Dari: krásné fotečky, David už není na zádech asi dva měsíce, od té doby co se otáčí, tak už celý den tráví na břiše, zkoumá svět, z hrací deky je už otrávenej a běžně se vydává na průzkum místnosti, teď se mu nejvíc líbí Filipova železnice, když si může posílat po ní vláčky :wink:
a k těm zubům, nezávidím ani trochu :wink: , Filipa jsem kojila asi 15 měsíců a za tu dobu mě u kojení kousnul jen jednou, ale myslela jsem, že se bolestí počůrám :grinning:
5. zář 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky nedočitam nestiham tak jen hlasim že mame opravdu ŠESTOU NEMOC!!!!!Dnes mu klesli teploty a mame krupičku na rudníčku a asi to bude pokračoat ale hlavně že už nejsou teploty tak vysoke byli jsme nakoupit tak hlidala babi a mi mu jeli ´koupit nějake hračky když byl takovej marod vim řeknete si že ho rozmazlujem ale bylo mi ho moooc lito
5. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@jasekd mysliš kde je gynda??
5. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@medvide1 jo, kde je ta pohotovost... Vim, ze luzkovy je ve 3.patre jako porodnice, ale kde je ambulance, nevim, taky tam? No dneska je to o neco lepsi, tak ja asi pockam a zitra zavolam sve Dr a uvidime...
5. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@jasekd no normálně pujdes do nemocnice a jak je gynekologická ambulance!!!Tak tam to funguje i jako pohotovost!!Víš kde je ambulance??Jdeš hlavním vchodem daš se doleva a tAM je ta kašna a za tou kašnou jdeš pořád rovne tak je to hned za skleněnejma dveřma před urologii!!
5. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@medvide1 Jezis, proc rozmazlovat, takhle maly dite snad ani nejde, mne by ho bylo taky lito a urcite by neco dostal, malej taky neco obdrzi za tu mikcni, at to dopadne jak chce. Sice tim udelame zatim radost spis sobe nez jim, ale proc ne, jsou to broucci :wink:
5. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@medvide1 Diky, to vis, ja tonikdy nepotrebovala a normalne chodim jinam, v nemocnici jsem byla krome porodu akorat v nedeli na monitoru nahore na porodnici :wink: Pujdu dnes, kdyz se to zhorsi, jinak zitra volam... Jestli se ma neco pokazit, tak at tedka na zacatku, kdyby melo byt neco spatne :confounded: Ale doufam, ze ne, je mi furt stejne...
5. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@jasekd jj neni zač doufam že jsem to popsala dobře a viš kde to je :slight_smile: budu držet pěsti aby bylo vše ok :slight_smile:
ja take měla MS ted nedavno a zase špinim a bli mě břicho a take nevim co to je :frowning2: take se bojim abych nebyla těhu a jak jsem ted litala kolem maleho aby nebylo něco špatne :_(
5. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
@medvide1 jo vim, kde to je, kdyby neco, dik. Jinak k tomu spineni, ja spinila cca mesic po prvni MS, tak si rikam, parada, jak se mi to rovna, ten cyklus, a ono uz se to vajicko zahnizdovalo, tak aby to u vas nebylo taky ono... A podle me i kdyz litas kolem malyho, pokud je vse v poradku, musi to vydrzet. Proto si rikam, ze jestli se neco pokazilo, tak to tak asi melo byt, ze by pak mohlo byt hur. Ja u Martina chodila do prace a to jsem teda byla za ten Utrogestan i rada, takova jistota, ale to jsem mela i problemy s vyskou sliznice atd, a to ted je v poradku, tak mi ho nikdo nedal. Dneska teda spis odpocivam, manzel rano s martinem vstaval a spis se stara on, ja spis jen uvarila atd a moc ho netaham, ale zitra zas budu sama a musim stejne delat vsechno, hned rano, jak ho nakrmim, tak si tam zavolam a snad me uklidni nebo prohlidnou...
5. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
ahoj holky,

@jasekd ....no jestli nemáš bolesti a špinění se nijak nezhoršuje tak to bude dobrý, ale pokud máš blbej pocit tak si tam zajeď, z toho sexu to může bejt taky, no musíš posoudit sama :wink:

@medvide1 ....no pro tebe asi to samý, pokud se ti to nezdá tak si sjeď k doktorovi :wink: přeci jen sichr je sichr

my se vrátili od babičky z návštěvy a jdu asi ležet, bolí mě břicho stále takže jsem i na dnes dostala volno
5. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
medi....ještě k tomu švédsku, já osobně bych na konci září klidně jela, bude tam ještě krásně, třeba ted je v norsku nádherně a na islandu je dokonce 23stupňů :wink: září je ještě prima měsíc
5. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
@jasekd já právě vysadila prášky pak jsem jel lehce měla asi po týdneod vysazeni lehkou MS teda spiše špiněni pak za cca 29 dni pořádnou MS a ted toto :frowning2: nevim no uvidim kdyžtak tam take sjedu ale až zitra :slight_smile:
jinak odpočivej a nech dnes manžu se starat :slight_smile:
@alienka24 díky take za nazor a šup take lenošit at je mala ok :slight_smile: jinak jak říkaš s tim švédskem take si myslim že na konci záři a tak do pulky října tam bude jště pěkně oni pak v listopadu leti semka takže bych to chtěla stihnout ted a pak až v létě třeba na 3 týdny
5. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
ja stejnak musim zitra do Jbc do nemocnice na krev na štítnou žlazu tak se možná stavim i na té gyndě :slight_smile: snad tam muj dr bude uvidim
5. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.