• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@medvide1 no taky bych hned jela znova na island :wink:
5. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
@alienka24 To věřim ja se take do toho švédska strááášně těšim ale už se těšit nebudu nebo nam to zase nevyjde :frowning2: ale malej je přednější hlavně aby už mu bylo dobře no segra řikala že je to tam moc pěkne na procházky apod tak jsem zvědava a určo nas i někam veme tak se fakt těšim
5. zář 2010 v 15:44  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. zář 2010 ve 20:31 • melissa0013
dobré ráno
6. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
taky přejeme dobré ranko :slight_smile:
6. zář 2010 v 08:51  • Odpověz
co nového semy?
6. zář 2010 v 08:54  • Odpověz
ali všecko při starém :slight_smile: s Davídkem si užíváme, je stále tak zlaťoučký :slight_smile:
užili jsme si krásný výkend :slight_smile:)
v sobotu jsme byli v Liberecké zoo a pak u našich grilovat...
a včera jsme byli na Valdštejně za Turnovem, měla jsem malého v manduce, krásný výlet...pak jsme se stavili na oběd a ještě jsme byli na Sychrově na pouti, prošli jsme se tam a pak se stavili u bráchy, bydlí hned vedle Sychrova, oni si pořídili velkou trampolínu na zahradu, tak jsem si pěkně zaskákala :slight_smile:))
krásně vyšlo počasí tak jsme si to krásně užili :slight_smile:)
6. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
četla jsem že tě pořád pobolívá bříško..je to už dnes lepší?....
6. zář 2010 v 09:00  • Odpověz
tak to jste měli prima víkend :slight_smile: hlavně bylo i hezky

no a mě břicho bolí furt takže si dneska pojedu na gyndu pro neschopenku a snad se na mě i jukne :pensive:
6. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
jinak ode dneška nám dělají ten výtah :unamused: takže manduka teď bude stále v permanenci....ještě že je v ní Dáda tak rád...včera v ní celou dobu spinkal...ani na jídlo se nevzbudil, jak byl spokojený :slight_smile:)
6. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
jejda, tak to je mě moc líto...tak nad když budeš doma a více odpočívazt tak se to zas srovná....hlaně aby byla malá v pořádku...

jj počasí vyšlo suprově..a doufáme že i nastávající víkend bude krásný, jedeme do toho Bavorska....zatím tam hlásí krásný počasí, tak snad předpověď vyjde, aby jsme si tu první minidovolenku s Davídkem užili :slight_smile:
6. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
no budu držet palce na to počasí, ono je to takový nevyzpytatelný ted
6. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
děkujeme...máš pravdu...je nepředvídatelný....ale tím že je to i na jihu tak tam snad bude lépe :slight_smile:
6. zář 2010 v 09:06  • Odpověz
@semy.cz v sobotu jsem chtěla taky do zoo, ale nakonec jsem nešla. To bysme se tam zase potkaly :grinning:
A v neděli jsme byli v Drábských světničkách, Příhtazech a na Mušským. Baršu byla v manduce a půlku cesty super, koukala a pak spinkala a pak už jí to nebavilo a brečela. No alenedivím se jí. Není na to tak zvyklá, nikdy v tom tak dlouho nebyla a i tak vydržela asi tak 3 hodiny...
6. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
jé vidš jsme s emohli zas sejít :slight_smile:
tak to jste taky měli pěkný výlet :slight_smile:)
to vydržela dost..to je v pohodě :slight_smile:)
6. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
tak jsem zpět, miminko je v pořádku, čípek taky, mám se šetřit a hodně odpočívat a mělo by to bolení přestat, holt do mě malá pěkně kope, dostala jsem fotečku :wink:
6. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz
jéé ali to je krásná malá pr´dolka :slight_smile:)) moc hezká fotečk a super že je všecko v pořádku..tak hezky odpočívej a užívej si to :slight_smile:)
6. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tak hlasim, ze my taky OK, tez jsem dostala fotku, ale tak vymakana jeste neni :grinning: Martinka portret sourozence nezaujal vubec. Byl u Dr se mnou, tak jsme vsechny predbehli a byla jsem hned hotova. Placenta naleha primo na cipek a pak holt staci malo... Moc se mi ulevilo. My byli v sobotu u manz.rodicu grilovat, to bylo OK, nedeli jsem mela zkazenou strachem o to mimco, takze nic moc. Ted jeste prezit ten patek a mohl by bejt na chvili klid.
6. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
jasek tak taky gratuluju..to je moc dobře že je všecko v pořádku..tak jen tak dál :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Ali a Jasekd je dobře že mimča jsou v pořádku jen tak dale :slight_smile: ja byla take na gyndě a nedopadla jsem až tak dobře jak vy :frowning2: mam nějakej zánět chjo :( a ke všemu jsem volala dětske dr kvuli te šesté nemoci maleho nevim jak se chovat jestli muže mezi děti apod tak mi bylo řečeno že tři dny po horečce by neměl ven to jsem veděla a když bude mit jestě virážku tak to prý nevadi ale nema přijít měsíc!!!!!!do styku s těhuli takže to jako fakt nevim jak udělam abych nějakou někde nepotkala a pro nas to je i stop se snaženim a dr mi řekl jestli budu špinit jestě dva měsice tak že bych si měla vzit antikoncepci ale to ja nechu stejnak všechny problemy mam jen diky antikoncepci!!!!
A jestě malej je pěkně otravnej a nic ho neba a pořád brečí jsem nevyspala atak mam den na h.....
6. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
@medvide1 Takhle debilni den jsem mela vcera, naprosta depka, nic me nebavilo, hruza... To me mrzi, ze nemas dobre zpravy. Antikoncepci jsem taky nechtela, proto jsem dopadla takhle :grinning: Vubec se ti nedivim, ja mela taky problemy, a uz ji nechci, pak budu asi chtit telisko (nevim, jak spolehlive je to nehormonalni, ja to jeste neresila). No mesic neni zas tak dlouha doba, i kdyz te chapu, on ten 2 letej rodicak zacne cloveka dost tlacit a stresovat. S tema tehulema nebude snad tak zle, holt se ted vyhybejte Ali, ale pokud s nekym takovym nezijete v jedne domacnosti, melo by to byt OK. Jen mi neni jasne, to tvoje spineni je od toho zanetu nebo mas nejakou poruchu cyklu, ze ti chce dat HA, a ten zanet nasel jeste k tomu navic? A s tim tehotenstvim, on kazdy ma trochu jiny pristup, ja jsem se HA branila, stejne jako ty, ale treba moji kamosce Dr doporucil, nez se zacnou snazit, tak na 3 cykly HA, ze ji to naopak nakopne k otehotneni, tak bys treba byla ten pripad. Mne pripada, ze ja mela ty problemy po dlouhodobem uzivani HA, ale zas spousta holek v pohode otehotnela hned po HA. V tomhle se fakt nevyznam...
6. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@ardila tak jsme taky poridili pianko, ale malej na nej zatim prdi. Vubec je na ty hracky zatim takovej levej, tak snad se to zlepsi, aby se na brisku trochu zabavil. S piankem jsme si zatim hrali jen my, je to takova hruza od Vietnamcu, az se s tim nauci, brzo me odvezou do Bohnic :grinning: Strasne to rve, tak jsme dali misto 3 baterek jen 2 a misto treti dratek, at to ma min stavy, a reprak jsme zalepili izolepou a konecne je to snesitelna hlasitost, nechci mit hluche dite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
medi....tak to mě mrzí s tím zánětem :unamused: a dostala jsi na to nějaké léky?

@jasekd ...jsem ráda že je vše ok :wink:
6. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
@alienka24 Napodobne :wink: Takze uz jsi na PN? Tak si uzivej ten klid, nebylo to spatny bejt doma jen s pupkem, kterej nerve a nic nechce :grinning: Ja byla teda jen tech 6 tydnu a ke konci uz to pohoda nebyla, ale zrovna davali olympiadu, ja doma, nohy nahore a cumela jsem si na sport, po stresech v praci nadherne obdobi :grinning: Navic uz jsem vedela, ze muzu do Jablonce rodit (bali jsme se o tu ledvinu, jak to bude po porodu), takze jsem byla v klidu a hezky se na to vzpomina. Takova pohodicka uz nikdy nebude, mozna v duchodu :grinning:
6. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@jasekd jojo už jsem, no mám z toho takový rozporuplný pocity zatím, vím že dělám dobře, ale zároveň je mi smutno :sweat_smile:
6. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
@alienka24 Naprosto te chapu, ja si i na te regulerni materske pripadala jak pobirac davek, rano vsichni chvatali do prace a ja se doma flakala :sweat_smile: Ten pocit mam nekdy i ted, protoze je to s malym fakt vetsinou pohoda, prace byla vetsi drina. A jsi stejne jako ja zvykla delat s lidma a najednou ti to chybi, i kdyz te strasne stvali :wink: Ale pres to se prenes, o mimco jste se dlouho snazili, tak at je vse OK , a jak rikam, budes na to vzpominat, jakou jsi mela pohodicku :wink:
6. zář 2010 v 18:19  • Odpověz
@jasekd no tak ja mivala dlouhe cykly tak asi proto mi to chce dat tu antiko.Ale přijde mi že mi to upraví cyklus ale jak ji vysadim zase se mi rozjede a jde to do haje!!!Jinak ja nějak dvouletej rodičak neřešim zatim :frowning2: ale chtěli jsme brzy druhe no tak uvidime
@alienka24 jj dal mi nějake tabletky vagin a pak ascorutin na zastaveni špiněni
6. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@medvide1 tak hlavně at se brzo dáš do kupy a zánětu se zbavíš, a třeba zkus bylinky na tu úpravu cyklu
6. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
@alienka24 Jake bylinky? Ne, ze bych jeste chtela plodit, ale neni spatne mit to srovnane a bez problemu :slight_smile: Sama jsem na sebe po druhym porodu zvedava, jak se to bude vyvijet, ted jsem to nestihla poznat. Moje segra uz nebere HA 3 roky a furt se dava do kupy. Ona teda zatim deti nechce, tak to tak nevadi. No jak to poznat, zda je to z HA nebo ne, ja to mela nepravidelny vzdycky :confounded:
6. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@medvide1 No nekdo mi rikal, asi ta kamoska, ze tesne po dobrani HA je prave vyssi sance otehotnet. U me teda nebyla, ale ja mela cystu na vajecniku, tak proto taky. Treba je to tak i po porodu, ze je telo zblazneny, a proto se zadarilo u nas, treba by nam to pozdeji zas neslo... Ze se ti to zas rozhodi, to bych si ja myslela taky, ale nechala bych si poradit a zkusila to, kdyz ti to doporuci. No a nebo ty bylinky, minimalne s nima nic nezkazis... Mne treba malinik a seminko kk porodu podle me nepomohly, ale treba by to bez nich bylo jeste hordi. Nic se tim nezkazi a mas pocit, ze delas neco pro sebe.
6. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.