• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd no tak já třeba byla čaj na otěhotnění podle l.mojžíšový a předtím vyloženě nějakej přočištující čaj na vaječníky apod. ale to už nevim přesně co v něm bylo
6. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
@alienka24 Ja jen vim, ze kontryhel je takova zenska bylina, ale kdy se to pije, v jaky fazi, to uz je mi zahadou...
6. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
@jasekd jo kontryhel je fajn na sliznici hlavně :wink:
6. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
@jasekd ale samotnej není nic moc chuťově
6. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
@alienka24 no vidis, to jsem zrovna tenkrat potrebovala... Lneny seminko - sliz, je taky humus, ale citron to jisti :wink: Pak se da vypit temer vsechno.
6. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
tak lněný semínko jsem teda nepila nikdy, pouze přikládala :grinning:
6. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj, vařim mrkev, tak nedočítám.. Jen se chci zeptat těch, co jsou na mateřské, už vám přišla? Já už nemam ani korunu, počítala jsem s tím dneska na 100%, nikdy nepřišla později než 6týho.. a nic :frowning2:
6. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

ardi jsme na tom stejně..čekala jsem jí už v pátek, ale ještě pořád nedorazila :angry:

holky já byla kontryhel asi půl roku před otěhotněním, a myslím si že možná taky pomohl :slight_smile:) pije se od prvního dne cyklu až do tuším desátého dne, pokud se žena snaží otěhotnět..pokud se pije jen na srovnání cyklu na což mimochodem prý taky dost pomáhá tak se může pít klidně celý měsíc.....
já ho teda pila jen tak i neoslazený...není ted chuťově nic extra, ale dá se vypít..jo a nejlíp účinkuje když se pije ještě horký nebo teplý :wink:
7. zář 2010 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko všem,
já mám mateřskou od včera, tak snad vám také brzo dorazí :slight_smile:
dnes vyrážím do města žádat o rodičák, doufám, že mám vše dobře vyplněné a že mě nevyženou, to bych moc velkou radost neměla
kontryhel jsem také pila na pročištění a sladila jsem si medem a byl skvělý :grinning:
7. zář 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj Jani :slight_smile:
tak at se ve městě daří a vezmou ti to :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
tak já vyrazím na houbičky za chvíli
7. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
jé ali tak si to užij :slight_smile:
my jsme pár houbiček našli při tom nedělním výletě :slight_smile: jak jsem měla malého v manduce tak jsem taky pár našla :slight_smile:)
7. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
@alienka24
@semy.cz no to ja s kocarem nemam sanci na houbicky, musim tu manducu taky poridit...
@ardila Materskou mam taky od vcera...
@alienka24 No to se pije pred porodem, aby to dite jako lip vyklouzlo a taky je to dobry na zacpu. Povaris lzicku seminka asi v 2 dcl vody, scedis, a ten sliz vypijes. Mne to teda nepomohlo (rucni roztahovani branky, 2 PA na brise, nastrih a prdlej cipek), ale mozna to bylo i proto, ze malej padal s ozvama a muselo se kvaltovat. Ale budu pit znova, sice je mi uz ted soufl z te predstavy, ale mela jsem dobrej pocit, ze neco delam a doufam, ze druhej porod bude hladsi, kdyz je to tam cerstve projete, tak to jeste namazem a dite pojede jak po masle :grinning: Mne to poradil jeden doktor. Nekdo to taky dava treba do jogurtu, ale je potreba to poradne rozkousat a hodne zapit. Taky jsem pila ten malinik a to docela i jde pozrit. Ted zrovna premyslim, co uvarim mladymu za zeleninu a to mi taky nedela dobre, chudacci, to jsou blibajzy, co musej jist, i kdyz Martin dlabe celkem ochotne...
7. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
jé tak mě akorát dorazila mateřská..hurá :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes noc byla celkem v poho vzbudil se jen jednou a chtěl baštit :frowning2: z čehož nadšena nejsem ale snad se to zase srovná a bude zase spinkat celou noc on totiž nechaval mlíčko takže pak měl asi hlad :slight_smile:.Mame ještě trochu virážku ale ta snad take brzy zmizí :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj medi..tak to je fajn že už mu je lépe.....a neboj, měsíc uteče jak voda :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
@semy.cz Ahoj jj jsem ráda a ten měsic učo uteče jen je mi to divne musim se jestě dr zeptat :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
tak jo, zeptej se.....asi je to podobný ale jako třeba s neštovicema možná......
7. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@semy.cz to asi ano ale je mi divne že třeba k dětem muže u plodu je to asi jine
7. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
medi a kdo ti řekl že k dětem může?
ono je to totiž virové onemocnění a jak čtu tak je přenosné slinami nebo vzduchem.....
mrkni sem jestli jsi ještě nekoukala..
http://sestanemoc.cz/sesta-nemoc
:slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@semy.cz hele ja toho o tom pročetla snad sto článku!!!A k dětem muže když už je jako po nemoci to znamena když nema horečky a je už bez virážky ale jak sem volala dr tak sem se ji ptala kdy mužem ven a ona na to že tři dny po horečce by měl byt doma a ja na to a co s tou virážkou když po třech dnech bude mit??A ona že ta už nevadi že to už neni infekční!Ale proto mi to nejde do hlavy proč k těhuli nemuže :frowning2: a kdyby to bylo že nemuže k dětem tak to by jsme nemohli nikam celý měsic a bejt jen zavřeni doma to je trochu hovadina ne?
7. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
Tak jsem ten članek prolítla a je tam napsáno přimo jak vymizi vyrážka neni ditě nakažlive!!!ale furt mi nejde do hlavy ta těhule!A ke všemu i dr mi řekla že v obličeji to neni a on to měl i v obličeji tak jestli neměl tu patou nemoc :frowning2: ale ta by v tomto věku být neměla
7. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
tqk to pak jo když už to je po horečce..to je pravda no....tak možná to opavdu vadí jen na ten plod....

jedna známá co má prcka jako davídek můžou chodit ven, ale nesmí mezi lidi...už 8 týdnů a prý ještě min 4 takhle..tak je z tohotaky hotová
7. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
@semy.cz a co mu je?? :frowning2:
7. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
no mají více problémů...hlavně něco s nadlenvinkama...od toho ted měl zánět a byli v nemocnici.....no a pak má ještě reflux.....
7. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
@semy.cz jee chudak malej tak at je brzy fit ..a to nesmi ven asi proto aby něco nechytl ne-?
7. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
no přesně tak...aby něco nechytl....jdou za ty 4 týdny zas do nemocnice na vyšetření....tak snad potom by už měl být na tom lépe...taky je mě ho líto..takový problémy od malička....

tak my vyrážíme ven..tak papa
7. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
dobré ránko, tak se dneska chystám upéct koblihy :slight_smile:
8. zář 2010 v 09:41  • Odpověz
@alienka24 Ja se chystam do prace a snad se cestou nepozvracim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska je to zas peklo...
@medvide1 Kdyz neni nakazlivej, tak mi to taky nejde do hlavy. Ale asi je to u te tehotne proste vetsi opatrnost, zatimco dite, kdyz to chyti, tak si tim projde a neni to nic vazneho, tak plod to muze poskodit a proto se to asi tak hroti, nevim...
8. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
@jasekd nezávidím, no vydrž prťka :wink: :unamused:
8. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.