• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 Hehe, nedavno jsem to psala ja tobe, a uz se mi to vraci :grinning: Malej vedle rachta, tak ho oblecu a razime lecit lidi :wink:
8. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
@jasekd no a já jsem si u toho říkala, nojo to se ti to říká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
pupek v albu, vyfocen na popud jiné diskuze kde mi ani nevěří že to je moje :grinning:
8. zář 2010 v 10:00  • Odpověz
@alienka24 Ja si ale mohla dovolit bejt chytra, protoze uz jsem jednu tuhle "prijemnou" zkusenost mela za sebou :grinning: A tohle neni pupek, to je nic! Ja uz v 5. mesicivypadala jak ty bdes vypadat pred porodem, jsem zvedava,kdy ti to vyskoci, to se ti bude dobre hubnout, to se mas. Ono to brisko je mile a mela jsem ho rada, ale kdyz ti zustane i po porodu, tak uz to moc mile neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme se bavily s holkama a skoro kazda se pri prvnim pohledu do zrcadla po porodu rozbrecela :grinning:
8. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
@jasekd no uvidíme co se z toho ještě vyklube, ale to kilo co sem pracně přibrala dneska ráno bylo zas fuč :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@jasekd jasně asi tak nějak :slight_smile:
@alienka24 ahoj jakpak ti je??TEda koukam že Matěj se ted bude doma mit co??Koblihy to budeš vyvařovat o sto šest co?Tim nechci ale řici že jinak si mu nevařila :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
@medvide1 no on matěj na sladký moc není takže je to spíš pro mě :slight_smile: a jinak dobrý, břicho bolí ale už méně než v neděli
8. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@jasekd ty jdeš do práce??Jen na kukajdu nebo jak?že pišeš lečit lidi?
8. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@alienka24 aha teda tak to maš dobrý že neni nijak na sladke :slight_smile: to ten muij žrout je na sladky ohromně :slight_smile: tak hlavně že boli mene bude dobře :slight_smile: a jak se vlastně holčina bude jmenovat??Už si to tu psaLA nebo ne?
8. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
medi......nevím jestli jsem to sem už psala, ale chtěli bysme Annu
8. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
tak jsem si šla koupit deci rumu v placatce do večerky :slight_smile: do těch koblih, no asi sem vypadal jak alkoholik :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@alienka24 jee to je hezké jmeno to je moje babička :slight_smile: placatku jo??teda to jsi musela vypadat :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky,
jdu poprosit o hlasy, soutěžíme s Davídkem o látkovou plínku, jenže abyste mu mohly poslat hlas, musíte se zaregistrovat na tom obchodě a potom se přihlásit a až potom můžete poslat hlas, tak kdyby se Vám do toho chtělo jít, budu Vám vděčná, ale také pochopím, když do toho nepůjdete :wink:
http://www.latkove-pleny.cz/foto-soutez/
8. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jani, máš to tam. Může se hlasovat jen jednou nebo častěji?
Byli jsme na posledním očkování, za měsíc probereme příkrmy, tak si musíme užít poslední měsíc pohody s kojením :slight_smile: Š. má 7,5 kg. Jdu ho uložit a vařit, pa
8. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
@janula28 Tak odhlasováno :slight_smile:
@ardila ahoj teda pěkně rostete a mate pěknou novou fotečku sluší vam to :slight_smile: kolik bude Š.že budete prbirat přikrmy??To už bude mit 6tý měsic že?
8. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
Máš to tam i od nás Jani :slight_smile:

8. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
holky můžuž vás taky poprosit o bodíky? :wink:
http://diteroku.maminka.cz/hodnoceni/37910/soutezici-bene-david.html

Předem moc děkuje kdo bude bodíkovat :slight_smile:)
8. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
moc, moc děkujeme, jste zlaté
Semy: už se také snažím Vám zabodovat, napoprvé jsem špatně spočítala kontrolní otázku :grinning:
8. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jani :grinning: děkujeme :slight_smile:))
8. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
@medvide1 Obcas tam zajdu, kdyz je potreba pomoct, bud papiry nebo pichnout injekci a neco malo udelat, na konci mesice vyuctovani pro pojistovnu a pokecat :wink:
8. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
V albíčku mám nové fotky :wink:
8. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
Medi, jj, už mu bude půl roku, šíleně to letí..
Semy, jdu hlasovat :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
ardi díky :wink:
8. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
Semy musím být přihlášená? Já to odhlasovala, ale skočila další fotka a nic mi to nehlásilo, tak snad se to započítalo..
8. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
jojo to ona skočí...nemusíš být..le jako registrovaná to má větší hodnotu :slight_smile:
dá se hlasovate několkrát denně :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@semy.cz Take jsem hlasovala :slight_smile:
@ardila Ty jo to letí no počkej první mrkva apod bude to sranda :slight_smile: ale pak ni nepřijde že už nekojiš až mu to nahradiš to jedno jidlo a bude tě bavit i to jidlo!!
@jasekd Tak to je pěkne a kdo ted ma za tebe ordinaci?
8. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
medi díky :slight_smile:

tak my zas jdeme ven..tak papa
8. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
tak koblížky hotovy.........
8. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@alienka24 TEda Ali ty jsi ale šikula jak jsi je dělala nedala bys mi receptik??
8. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
no moje první :slight_smile: no ale mám recept do domácí pekárny jestli to neva
8. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.