• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 Tady nekdo zacina hnizdit :grinning: Vypada to bajecne...
8. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
@jasekd to víš, a k narozkám mám v plánu si upíct medovník, ten je pracnej :grinning:
8. zář 2010 v 16:54  • Odpověz
@alienka24 pekárnu mame take tak neva:slight_smile:
8. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
tady je ten recept medi..
200 ml mléka, 50g cukru krupice, 50g rozpuštěné hery, špetka soli, 3-4 žloutky, 2 lžíce rumu, 500g mouky ( půl ph a půl hl) 2 lžičky droždí

no a udělat koblížky, plnit bud dovnitř a smažit anebo usmažit a plnit až pak :wink:
9. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
tak jsme byli včera večer na pohotovosti s Filipem, byl na plavču s taťkou a uklouzl a vrazil hlavou do skluzavky, akorát do spánku, po 2 min od nárazu se pozvracel, tak jsme valili na pohotovost, dělali mu rentgen, prý nic a měli jsme ho během noci budit do plného vědomí, to je furt něco, prostě ty děti se nedají uhlídat
9. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
ahoj Jani..ježiš chudák malý...tak ještě že je v pořádku.....to je mě moc líto..
9. zář 2010 v 08:50  • Odpověz
@janula28 Hlavne, ze je OK, to je vzdycky sok. Uhlidat se to neda, kazda moje kamoska ma takovejhle zazitek, kdyz deti zacly behat...
9. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
@janula28 ahoj tak hlavně že je Filipek ok a že mu nic neni to bude ještě bouli za život ale at každá dopadne jen a jen dobře :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, pořád jsem sháněla pláštěnku na manducu a všechny byly moc drahé a dneska jsem narazila na tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24877823&tab=0. Sice žádná krása, ale zas ta cena, ty drahý nejsou o moc hezčí. Tak mě napadlo, jestli jí nebudete taky někdo chtít, že bych vám to vzala.
9. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj holky,
Dari: díky za odkaz, když já se právě chystám šít tu nepromokavou kapsu :wink:
máme se Semy otevřenou rezervaci na Brumlovi, dnes večer ji chci zavírat, chceš juknout, už teď je poštovné zadarmo :slight_smile: kdyby ano, pošlu Ti přihlašovací údaje do ip
a dnes mi paní vrátila peníze za ty kapsy včetně poštovného, co jsem platila za odeslání k nám, mě to poštovné vyšlo na 63 Kč
9. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
holky kdo jste mi prosim davala kontakt na kosmeticku v Zelezne ulici? Jsem k ni objednana, ale nevim vlastne, jak se jmenuje :sweat_smile: Tak je mi trapny se ji ptat a bojim se, abych to pak dobre nasla...... diky moc :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
ahoj, markéta lhotáková za svobodna a ted asi čermáková myslím, ale když budeš vědět tu markétu tak to stačí :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
diky :slight_smile: uz se tam tesim jak mala, ze si odpocinu a bude o me nekdo pecovat :grinning:
9. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
já jdu příští týden a taky se těším :slight_smile: doufám že budeš spokojená, pak mi dej vědět ju?
9. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
holky já byla naposled na kosmetice když jsem se vdávala :grinning:
9. zář 2010 v 15:40  • Odpověz
tak si to hezky užijte obě dvě :slight_smile:

já dneska dělala skoro celý den....a Dáda skoro nespal, vždycky tak max 10 minut....přes den už spí hlavně v kočárku..doma moc ne no...no roste nám :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
no já doufám že si tu kosmetiku udržím i po porodu, je to fakt úžasnej relax pro mě
9. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
tak to je dobře ali..tak se toho drž :slight_smile:)
když mě tam většinou potrápili, jako trháním obočí a tak....takže jsem si to moc neužívala....ale masáž je příjemná no :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
ja taky doufam, ja ale potrebuju "udrzbu" :slight_smile: pak ti dam vedet :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@semy.cz nojo tak to k tomu patří, trocha bolesti, ale zas já radši když to udělá profík než abych se trápila sama :wink: a hlavně já od tý doby co tam chodím, doma tu udržbu moc nepotřebuju
9. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
no já si ho netrhám ani doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
njn to je taky řešení :wink:
9. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
9. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
Ještě jednou ahoj, já moc nestíhám, tak nedočítám, Šímu trápěj ty zuby, já myslela, jak to v pohodě zvládá, ale to mu t spíš dalo pár dní pokoj a byl vysmátej, ale teď je zas ukňouranej, nevydrží sám, přes den moc nespí. Dneska jsem koupila mundisal a je to lepší.
@alienka24 Jsem ti chtěla říct k tomu veletrhu.. je to na Letňanech a ne v Holešovicích, ale mělo by to být dobrý, ne jako to, co jsme byli loni my. A když si odteď koupíš cokoliv v jakékoliv hodnotě na www.detskyraj.cz, tak dostaneš jednu vstupenku zdarma a na druhou slevu 50%. Asi to platí jen na nákup přes net, ale když dáš osobní odběr, tak to taky jde, je to v Rochlicích, kdybys nevěděla.
Já dneska dobře nakoupila v Lbc, v C&A kombinézu za 350 a je pěkná, teplá, dvoje vysoký botky do manducy..
A za chvilku jdeme na večeři, máma bude hlídat, tak se těšim, musim si to užít, to se mi zas dlouho nepovede :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj, tak mame po te mikcni, malej to zvladl dobre, plakal jen u cevkovani, na rtg prej i usnul. Reflux se potvrdil, a dokonce IV. stupen (z 5ti), rentgenolog rekl, ze by operoval, na oddeleni to nechaj na prazske urologii, takze verdikt az na konci listopadu... Ale podle me to bez operace nepujde, jenze timhle tempem asi uz budu velmi tehotna nebo rovnou rodit :angry: A na tatinky s detmi teda nejsou nikde moc zarizeny, i dneska jsme byli na pokoji oba, ale vyjimecne kvuli memu tehotenstvi a ze pani, co tam lezela s miminkem, nekojila, tak ji to nevadilo. Jinak byli vsichni moc mili a probehlo to v klidu, i to cevkovani bylo hned, na to, ze ma fakt fimozu, udelala to doktorka mladsi nez ja, znam ji z gymplu jeste, zvladli to krasne jemne a rychle, takze pak se normalne vycural a ani nebulel, musi se potom cekat, jestli je curani bez komplikaci. Na rtg videl manzel, jak ten kontrast tece zpatky mocovodem az do ledviny a jak je ten mocovod sirokej, takze zadna slava :frowning2: Leky samozrejme bere nadale, ale aspon stejnou a ne vyssi davku.
10. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@jasekd ahojky, tak alespoń, že u toho Martínek moc nebrečel, je to šikulka :slight_smile: , tak uvidíte, jak se rozhodnou, ale hlavně že už máte tohle za sebou a teď vás ještě něco dalšího nepříjemného čeká nebo to už je vše?
10. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@janula28 Zalezi na docentovi v listopadu, ted na dalsi vysetreni zatim nejdem a doufam, ze kdyztak rovnou na operaci a doufam, ze se to stihne, nez porodim... Martin uz je kovanej, ma za sebou vyplach a prostouchnuti slznyho kanalku, gastro sondu, ockovani a spoustu ultrazvuku... Nejvetsi boj byla asi ta gastro sonda, ma nejakej uzkej nos a to jim fakt neslo, dneska ta cevka byla za chvilku, Dr byla sikovna :slight_smile: To gastro ty znas, ale ono to asi fakt hur vypada nez ve skutecnosti je... ted jsme jeste byli na prochazce a malej dospava, co ve spitale nestihl.
10. zář 2010 v 16:30  • Odpověz
@jasekd Ahoj mrzí mě že vysledky nejsou nic moc ale furt lepší že vite co přesně to je a že se to dá operovat při nejhorším :frowning2: blbé je v uvozovkách tedy blbe to těhu že bys třeba nemohla byt s malým ale snad se vše zvládne a proběhne to při nejhorším jestě před porodem!!!!!!!!!Držim všechny pěsti at je malej i nadale statečněj a bude mu jen a jen lepe!!
10. zář 2010 v 17:21  • Odpověz
Operace pry neni nejak slozita a dela se celkem casto. Pokud nechaji rozhodnuti nas mne a stihlo by se to do porodu, tak asi budu pro operaci, ta by to mela vyresit jednou provzdy. Cekani se muze vyplatit, ale nemusi, a podle nalezu, ktery Martin ma, se to uz podle me nezlepsi, je uz prece jen dost "starej" a od porodu se to mirne zhorsuje, rozhodne nezlepsuje. Akorat ta hospitalizace, ze budu uz v dost pokrocilem tehot. a ze je to Praha, tady to ani LBC nedela... A prece jen to neni uplne nej pocit, ze vam operuji dite, ze ma narkozu atd. Ale at se to vyresi co nejdriv, dokud si to nebude moc pamatovat.
10. zář 2010 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.