• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd Tak ja nevim no ja b ych mu to asi nechala take udělat jestli pak bude mot pokoj navěky a ted jak řikaš je stary ale prdlačku nebude si ještě nic pamato´vat a rychle ho to přeboli!!!
10. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@medvide1 Ja myslela "starej" na to, ze by se to jeste mohlo samo zlepsit... Coz nam davali ze zacatku celkem nadeje, ze se to rustem organismu postupne upravi... Jak pises, jeste si nastesti nic nepamatuje, jen nevim, jak dlouho to jeste bude fungovat? Ja mam prvni vzpominku (blbou) cca ze dvou let, ale uz mensi deti se doktora bojej a neco si pamatuji.
10. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky, dýl jsem tu nebyla, tak dočítám
pro vaše miminka jsem hlasovala :grinning:
Jani a Filípek byl už pak v pořádku? To musí být hrozný tyhle úrazy...
Na brumlovi objendávám, ted mi zase přišel balík (já beru 3 velikosti, protože tam bylo hodně letních, tak na za rok), takže já si na to poštovné zadara nastřídám v pohodě sama.
Teď ten balík byl moc pěkný. Teda opět jedna věc na rukávu, hodně špinavý. Ale příjde mi, že na to někdo v tom skladu šlápnul, nebo tak něco...to snad vyperu
Jinak ostatní super! Hrozně se mi líbí jedny hnědé kalhoty a pak takové manžestrové dupačky bnext, jako fakt krásný :wink:
A super je, že po vyprání se to vždycky ještě všechno projasní a vypadá fakt dobře
11. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
@jasekd to jemi líto, že se to potvrdilo a že bude nutná operace. Chudáček malý :frowning2: Hele a jaká doktorka to byla? Nebyla to náhodou Jarmila Savická? :wink: Nevím kolik mladých doktorek je na urologii, přece jen, je to zvláštní obor :slight_smile:
11. zář 2010 v 09:40  • Odpověz
@jasekd a jak jste na to vlastně přišli že není vše v pořádku?
11. zář 2010 v 09:42  • Odpověz
@scai Ahoj, nebyla, tohle je doktorka z pediatrie, oni nas jen "hospitalizovali" na ten pulden a Dr ho zacevkovala (kluky musi delat lekar, holky delaj sestry, to je i u dospelych myslim), tahle holka se jmenuje Jana Hanajova, ja mam gympl v JBC U Balvanu... Vysetreni provedl rentgenolog a popsal "snimky" v pocitaci a na pediatrii sepsali zpravu o nalezu a ten nalez posoudi ta Praha, to uz je prave urologie, Doc. Kocvara, co sem jezdi jednou za par mesicu ordinovat, radit a delat konzilia atd, ten to taky rozsekne a asi by ho operovali u nej na klinice v Praze. Prislo se na to prenatalne na UZ cca v tom 30.tydnu a v 33.tydnu jeste v Hradci zas u jine kapacity, prof.Eliase. Zacatek vypadal slibne, ze bude jen sledovacka dokonce bez kryti, ale ted se to mirne horsi a ten nalez me teda vcera prekvapil, teda spis ta zavaznost, ja tusila, ze tam je, ale vzhledem k tomu, ze se nalez na ledvine nejak dramaticky nezhorsoval, jsem cekala tak stupen I., II., to je na sledovacku a kryti, myslim. Docentovi vdecime za to, ze se na to vubec prislo, ono vysetrovat male dite neni sranda, sice je hodnej, ale vetsinou se ti hned vycuraj (dospely se vysetrujou s plnym mocakem) a pak se to blbe prokazuje a vzhledem k optimistickemu nalezu na ledvine po tom nikdo tady az tak nepatral, az prave Doc. Kocvara. Vcera pri rtg Martin zase usnul, tudiz nebylo zjisteno postmikcni reziduum (nevim presne, k cemu je to dobre, asi jestli se vyprazdni mocak uplne?), ale ve zprave mame, ze lze dozjistit na sono. Proste opet si mladej delal, co chtel :grinning: Vubec obdivuju vsechny, co lecej miminka a zvirata, kdyz nemluvej a nereknou ti, co a jak...
11. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
Aha, takže z dětského to neznám.To je ale dobrý, že to tak dobře zvládne i děstká. Já právě myslela, že to dělal někdo z urologie, když mu to tak šlo :wink: Na dětským mi byl strašně nesympatický ten doktor Adam. Blé divný člověk a takový mi přišel k těm miminkům hrubý :frowning2:
No to jo, sdětma to je těžké, když nespolupracují :frowning2: Takže už na UTZ, to se divím, že tam jsou takové věci tak vidět. No ale je dobře, že na to přišli a řešíte to. Co by se vlastně mohli dít kdybyste to nevěděli? To by mohl mít záněty ledvin?
11. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
@scai Z detskeho znam prim.Sochmana, k tomu jsme chodili na gastro, pak od videni tu Janu, co cevkovala malyho, a prijimala nas a propoustela Sarka Maresova, ta byla mila. Kdo je Dr. Adam, to nevim. K nam chodila na porodnici na vizitu Dr. Vranova a ta mi moc sympaticka taky nebyla. Nic moc ti nerekla a clovek se skoro bal zeptat...
Na ultrazvuku je videt nastesti spousta veci a moje Dr ma dobrej UZ, to vys. v Hradci bylo proto, aby na to koukl super odbornik a poresilo se, jak moc je to vazne vzhledem k porodu, coz nebylo, tak jsem mohla v klidku do JBC :slight_smile:
Jinak hrozi, tim jak se ta moc vraci, akutni zanet ledviny a taky se v ni vlastne zveda tlak, proto se dilatuje ta panvicka a hrozi roztlacovani parenchymu ledviny a snizeni funkce az selhani v nejhorsim pripade, Martinovi se ta panvicka nastesti moc nerozsiruje zatim, proto to vypadalo nejdriv dobre. Spis mu ta panvicka jakoby vylezjza mimo ledvinu a roztahuje se ten mocovod.
11. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@jasekd k nám právě chodil většinou tu ten Adam a taky se na nic nedalo zeptat, já když se den předem ptala, jeslti další den teoreticky můžemu domů, tak se mohl zbláznit, co to jako je za dotaz, že se přece uvidí (no když člověk potřebuje naplánovat odvoz apod...tak je to logický dotaz)
11. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
@jasekd dík za vysvětlení!
11. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky :wink:
13. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahoj Ali,
tady to zase žije, co? :slight_smile:
téda, ty už jsi v půlce, to to letí, přijde mi to jako chvilka, co jsi psala, že jsi těhu a už v půlce :grinning:
13. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj, já už jsem taky tu. Jak jsou tu naši, tak se sem moc nedostanu.
No jo Ali, 20tt, to snad není možný :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
A máme novou židličku, heč :grinning:
13. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky
Ardi super židlička mi koupili dřevěnou a ted lituju pže nejde položit aůe to je jedno
13. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
ardi....židlička parádní :slight_smile:

noa mě to ani nepřijde že sem v půlce :slight_smile: břicho žádný :grinning:
13. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky .-)) zdravíme po krásném dlouhém Bavorském víkendu :slight_smile:
Moc jsme si to užili, Davídek byl celou dobu úplně zlaťoučkej, všichni z něj byli hotový, jaký je hodný
Počasí nám vyšlo ukázkové a lidi tam taky byli fajn v sobotu jsme byli na bobové dráze, tak to bylo super....
koupili jsme tam Dádovi plno věci, hlavně hrazdičku od Chicca...pak to nafotím....Davídek si už s ní dneska "hrál" ...... :grinning: :dizzy_face:

Ali to letí teda :slight_smile:
ardi židlička je super :slight_smile:)
13. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
13. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
semy...tak super, že jste si to užili :wink: počasí bylo fakt luxusní a fotečky jsou pěkný :wink:
13. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
díky ali :slight_smile:) počasí bylo fakt jak na objednávku, jsme byli moc rádi :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
jj jeden z posledních pěkných víkendů , řekla bych
13. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
no taky si myslím....mělo být prý krásně do středy, ale dneska je teda pěkně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
chjo, tak jsem to dneska s tou aktivitou nějak přehnala :frowning2:
13. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
copak ali? není ti dobře?

já už toho mám taky dneska teda dost.....jsem vybalovala věci, teď peru druhou pračku, uklízela jsem tu, protože Koudy si tu snad stesky trhal chlupy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě jsem teď pekla muffiny.....do toho každou chvíli Dáda vyžaduje pozornost.....jedla jsem akorát ve dvě chleba ve vajíčku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@alienka24 cos delala? Ja byla v praci a DMku a taky mi to staci, tak jsme si s Martinem na chvili lehli, nastesti usnul asi na hodku. V sobotu mi bylo desne zle, ale aspon v nedeli jsme dali tu ZOO, i kdyz cesta autem byla taky pekelna :grinning: No asi se podepsaly ty nervy, ve spitale jsem si nemohla dovolit, aby mi bylo blbe... Ja to mela i sMartinem, jeden den lepsi a druhej slabsi, takze zitra bych mela mit zas ten lepsi.
@semy.cz Kde presne jste to byli? Jela bych taky, ale u nas jsem ted brzda ja, nikam se mi nechce, abych tam pak byla k nepouziti, dopoledne se vetsinou nejak davam do kupy, takze zadne velke vylety se nekonaji.
13. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
ale, uklízela jsem ložnici, luxovala, přemisťovala, natírala poličky co matěj dnes přišroubuje na zdi a tak nějak aničce se to už nelíbí :sweat_smile:
13. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
a večer máme rozlučku v restauraci s holkama z práce
13. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@jasekd ahojky..byli jsme v Waldmünchenu....
13. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
jo jinak mám nové albíčko s mým prvním pokusným výtvorem :wink:
13. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
ali to je krásnééééé...jseš fakt šikovná :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.