• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak takhle si užívá Davídek novou hrazdičku :slight_smile:))
13. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
@janula28 Já jsem zapomněla, že jdu v tu středu na 10:30 na endokrinologii, tak to bych šla na prochajdu tak na půl hodiny, to asi nemá moc smysl, co.. Tak jindy? Ve čtvrtek už jsem dohodnutá se scai, co pátek?
13. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
@ardila na půl hoďky to asi opravdu nemá cenu, v pátek jezdíme do Zásady k rodičům, tak to necháme na příští týden, ju?
a musím se pochlubit, jaké mám doma krásné chlapy , už jsme uvítali našeho nejmenšího občánka
13. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
@semy.cz krásný fotky a koukám, že Davídek je už pěkně velký :slight_smile: kolik má kilo? Bych řekla,že za chvíli předežene mojí Baruš :wink:
13. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
@scai teď asi 7,10kg bych řekla, zítra ho budu vážit, bude mít už 5 měsíců :grinning:
13. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
tak jsem ty Davídky popletla, ale to neva, alespoň víš, kolik má náš Davídek kilo :grinning:
13. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
@janula28 Tak jo, příští týden nemam nic, takže kdykoliv :slight_smile:
13. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jani krásné fotky z vítání :slight_smile:)) gratulujeme k přivítání :slight_smile:
scai no roste roste nám :slight_smile: dneska jdeme na kontrolní váhu, zítra mu budou dva měsíce :dizzy_face:
14. zář 2010 v 08:17  • Odpověz
@janula28 ty mě bavíš, 7,10, bude mít 5 měsíců :grinning: :grinning:
baruš má 5 měsíců a dva týdny a váží 5,9 :grinning:
14. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
ale tak ona byla malá od porodu (2,9)....a je to holka, ty asi rostou pomaleji
14. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
dobré ránko holky, tak máme opět filmaře před barákem :sunglasses:
14. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
@scai jj, jenže David měl 3,75 kg u porodu, tak si přičti kilčo a jsou na tom skoro stejně :grinning:
14. zář 2010 v 08:57  • Odpověz
no já odhaduju že budeme mít 5 kilo už :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
Koukam, ze resite vahu... Martina vazili ted v nemocnici a mel 7,19 kg a 70 cm. Sestra prohodila cosi o tom, ze je tlustej. On, kterej vubec nepribejval, na porodni vahu se dostaval skoro mesic a pri porodu mel 3,75, je najednou tlustej :grinning: Nikdo jinej nam to teda nerikal, on je spis dlouhej. @janula28 To jsme mely stejne tezky deti :wink:
Jinak me teda vcera uplne zborila jedna reklama... Byla jsem vecer sama, manzel na praci u zakaznika do noci, Martinek v pohodicce usnul, tak jsem si tu delala poradek v papirech, koukala na TV, klidek vecer, no a bezela reklama na Synflorix a Rotarix. Obe ockovani mame (teda rot. a Prevenar, tak bych mela bejt v klidu). Nevim, jestli to znate,celkem citovej natlak na rodice... Na konci to miminko "reklo": "Mami, ze se o me postaras...." No a ja zachvat breku normalne snad na pul hodiny, jako kdyz to rika Martin mne, no a my sami mu pomoct nemuzem, no uplne me to dostalo Uz zas bulim, jsem teda asi hysterka i kvuli tehot., ale vydejcham nemocnici, vizitu, vsechno a pak me dostane blba reklama! Tehotnejm by meli zakazat zpravy, reklamy s detma, zviratkama atd... Pripadam si jak blbec, ale nejde mi to z hlavy... Taky jste mely/mate tyhle zachvaty?

@alienka24 Jaky filmare?
14. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
@jasekd já tohle nějak neměla, ale tak každému se ty hormony bouří jinak. co vyváděly některé kámšoky okolo mě, mě občas hlava nebrala... A tohle je normální!
A teda ty reklamy mě fakt serou. Je to blbý, takové citové vydírání, nějak s tím rozhodně nesouhlasím a jsem rpo, aby na tohle být reklamy nesměly! dřív to tak bylo a byl klid!

@semy.cz no však říkám, že Davídek Baru přeroste :grinning:
@alienka24 a co tam natáčejí?
14. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
scai no asi brzo jo :grinning:
já teda taky moc tyhle nálady neměla...ale znám plno holek co to měli přesně takhle...řvali u každé reklamy a pod.
14. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
Ja to ted blbe snasim, ze je malej nemocnej, a uz se to tahne od tehotenstvi, tak nevim, zda jsou to hormony nebo kvuli tomu. Asi od kazdyho trochu :confounded: Ty reklamy by asi mely jen vecne rict, ze ta vakcina existuje, ale to by tak nezabiraly, ze. Ja se teda rozhodla dle sveho uvazeni a proto, ze na ockovani predtim reakce nemel, tak jsem do toho sla, ale nekoho to muze vydeptat, kdyz treba na ten Rotarix ani nema prachy...
14. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
Já rotarix nedávám. Mě už to příjde moc... jako né peněz,ale že by toho dostala do sebe tolik...
14. zář 2010 v 10:33  • Odpověz
taky ho nebudeme dávat....jen na pneumokoka.....
14. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
My jsme casto v nemocnici ambulantne a ted bude asi i hospitalizace, tak mne se to vyplati mu to dat. A tim , ze nemel reakce na jina ockovani, usnadnilo mi to rozhodovani, specialne nazory na Rotarix jsou hodne protichudne i mezi lekari, je to na kazdem, jak se rozhodne...
14. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
jasek myslela jsem si že kvůli těm nemocnicím to chcete dát...to se určitě vyplatí.... :wink: ale přeju vám ať těch návštěv nemocnice je co nejméně...
14. zář 2010 v 10:53  • Odpověz

@jasekd No to zase jo, kvůli těm nemocnicím se to vyplatí, tam se to asi chytně hned. To je dobře, že vy jste to dali
Ona zase Barunka reakci měla, takže jsem opatrnější. Prevenar 13 jsem dala, ale ostatní budu hodně zvažovat (ty dobrovolné).... Měla hroznou reakci na TBC, fakt hrozný pupen, vevnitř hnis a dlouho, vlastně ještě pořád to nemá úplně zahojené a strup jí odpadl asi před týdnem...po té hexe a prevenaru má teplotu. NOa le tak to jde. Když enní nic horšího...
14. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
@scai On ten pupinek hnisa casto, to mel malej taky, to bylo v pohode, celkem brzo se mu to zklidnilo, mne slo hlavne o ty celkove reakce jako teplota a tak, ja se taky bala navratu z porodnice, oni to dite naockuji a poslou te domu a clovek je takovej vykulenej, ale my teda nepoznali, ze by se s nim neco delo. To spolubydlici v porodnici ocko odmitla, ze u prvni dcery mely teploty kolik dnu, celkove byla spatna... Tak to nechali do tech 6ti tydnu. Martin mel teplotu po prvni davce hexy a Prevenaru, dala jsem radsi cipek a druhej den byl uplne OK. Dalsi davky byly bez potizi, ani nebyl nejak protivnej. Dale co me podporilo v tom, dat mu to ockovani, ze ani jeden nejsme alergici, nemame absolutne zadnej problem. Prave ta spolubydlici je alergicka, i manzel, a docela hodne, tak byla predem opatrna... Ono je tech ockovani moc a co si ma clovek vybrat? Ja prave kvuli nemocnici dala rota, je to strasne caste a kor v tom prostredi, no a jeste bych zvazovala hepatitidu A s nastupem do skolky, je to prenosne rukama a nevis, kdo do te skolky chodi, a nasledky mohou byt zle, neni sice tak casto chronicka jako B nebo nedejboze C, ale stejne. A za Bcko jsem taky rada, ze to ty deti maj, nekdo se sice divil, jak by dite mohlo prijit k nakaze sex. a krvi, ale zname dcera prisla domu poskrabana a v ruce mela strikacku ze hriste :angry: A kdyz si vezmes, jak dlouha je inkub.doba, jak dlouho cekali na testy hep., HIV...strasne nervy meli. A hepatitida je daleko lehceji prenosna nez HIV a velmi casta... A pak tu mame klistata atd atd, fakt nevim, jak to budu vybirat, aby toho nemel moc a zaroven byl jakz takz chranenej :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
uf, tak jsem zpět a sehnali jsme komodu tak mám radost :slight_smile:
jinak natáčejí film a nevim jakej :slight_smile: je to nějaký v utajení :slight_smile: ale asi z roku 1976 a předtím něco, no docela legranda jak tu jezdí žigulíky VB, starý auta, dělají kulisy a přelepují cedule na obchodech :grinning:
14. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky koukam že řešite očkování vy nechcete nějak davat ty povinna ??Nebo tomu nějak nerozumim !mi mame naočkovane ty povinna plus symflorix a na meningokoka a pak chci na klištata a asi hepatitidu jestě uvidime jak to vše bude akle ten rotavix nemame :(
@alienka24 ahoj teda filmaře jo??to musi bejt dobré pokoukani ne?
14. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
tak my jsme zpět od doktorky..Dáda má 4810g :slight_smile:
Další prohlídku a očkování máme ve třech měsících :slight_smile:

Davídek úplně vytuhl v manduce při cestě domů, tak jsem ho pak rovnou šoupla na balkon a spinká dál
Tak jsem se najedla..koupila jsem si te kebab..mňamka to byla :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
@medvide1 Nee, spis jsme resily, ktera nepovinna dat, protoze vsechny ty nemoci jsou hnus nebezpecnej a na druhou stranu nechcem dite pretezovat vsim, co je na trhu, a holky resily, ze by Rotarix nedavaly a ja ho dala, protoze jsme casto v nemocnici po ambulancich na kontrolach a ted asi ceka malyho ta operace a budem hospitalizovany a tam chytnes nejakou nosokomialni nakazu raz dva...

@semy.cz balkon bych v tomhle pocasi taky brala, my teda dneska vyjimecne nikam nejdem, jsem nejaka lina v tomhle hnusnym pocasi...
14. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
já bych brala balkon v každém počasí :grinning: :grinning: taky bohužel nemáme... :frowning2:
S tím očkováním to je těžké, každý to musí zvážit.

@jasekd s tou stříkačkou to je pěkný hnus. Fuj, chudák matka, co musela zažívat než byly výsledky testů. No děs :unamused:
14. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@jasekd aha joo takhle no jasně je toho hodně a vše je asi blbost davat ale jak piše scai je to nakažde z nas co dame a co ne!
14. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@alienka24 diky moc za tip na kosmeticku, dneska jsem u ni byla a byla jsem moc spokojena :slight_smile:
14. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.