• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@eveluska tak to jsem ráda že si byla spokojená :slight_smile: já k ní jdu v pátek :wink:
15. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
a ke komu chodíte? Do Liberce nebo Jablonce? Taky bych to potřebovala,a le do Jablonce bych nejela...
15. zář 2010 v 08:48  • Odpověz
já chodím v liberci když su liberecká :slight_smile: do železný
15. zář 2010 v 08:49  • Odpověz
a hodítěmi na ní prosím kontakt...jméno a číslo? Kde je železná ulice? A kolik stojí?
15. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
železná je ta směrem od radnice přes přechod k magistrátu a okolo lékárny furt po chodníku dozadu
15. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
aha, tak super, to už vím :slight_smile: a prosím ten kontakt, když jste s ní spokojené... :slight_smile: Dík!
15. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
@scai hledám vizitku :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:06  • Odpověz
@scai máš IP
15. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
tak dnešní kontrola výborná, je to pěkná kotrmelína :grinning: ale má všecko co má mít :wink:
15. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
ahojky...
ali super, gratuluju:slight_smile:)))

nám jsou dneska 2 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@semy.cz taky pěkný semy :slight_smile:
15. zář 2010 v 16:28  • Odpověz
a tady máme dvouměsíční fotky :slight_smile:
15. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky nějak nestiham přispívat jen pročitam :slight_smile: mame nemocnou babičku je v nemocnici tak litam mezi domovem ašpitálem :frowning2:
Jinak Ali gratulace k výsledkum a ke kotrmelíně že je tak čiloučka bude to mala dablice co??
Semy krásné fotečky ma užasnej dudlik :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz
@semy.cz to je hezký, jak je vidět jak na tom bříšku pořádně maká :grinning: je to fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 23:30  • Odpověz
@medvide1 to je mi líto, s babičkou.... to jsem si v posledních letech zažila hodněkrát...mi přišlo...jsou to pak nervy a starosti :angry:
17. zář 2010 ve 23:30  • Odpověz
@scai Ahoj díky moc snad se to zlepší ale ....je ji přez 80 let tak je to těžke :frowning2:
18. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
19. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
@medvide1 Taky drzim palce...
@ardila Ty to do nej valis :grinning: Staci to vubec zpracovavat? Na to, ze je to prvni mrkev, jde na to krasne. Martin taky ji celkem ochotne.
19. zář 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky, od čtvrtka bojuju s nachlazením a hlavně s kašlem, ale dnes už jakžtakž, no mám narozeniny tak jsem aspoň vylezla z postele a šla taky ven, jinak mě teda malá pěkně kope, už se mi dělají i bouličky na břiše tak je to docela sranda :grinning:
jo a dnes jsem si teda byla koupit těhu podprdu a po přeměření už mám ze 75B velikost 75D....masakr :grinning: :sweat_smile:
19. zář 2010 v 16:46  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
ali tak ať se dáš brzy dokupy....to je hezký že už nti malá dělá bouličky :dizzy_face:

ardi mrkvička super..koukám že to opravdu zvládl krásně :slight_smile:))
20. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj,
jasekd, právě že to stíhal zpracovat, dneska jsem musela ještě rychlejc, jinak se vztekal, kde to jako je :grinning: A dneska teda jedl jako profík, měl skoro čistou pusu :slight_smile:
@semy @janula28 Co ta procházka tenhle týden? Můžu kdykoliv, ale nejlépe středa nebo čtvrtek :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj,
jasekd, právě že to stíhal zpracovat, dneska jsem musela ještě rychlejc, jinak se vztekal, kde to jako je :grinning: A dneska teda jedl jako profík, měl skoro čistou pusu :slight_smile:
@semy @janula28 Co ta procházka tenhle týden? Můžu kdykoliv, ale nejlépe středa nebo čtvrtek :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jsem tu teď moc nebyla, tak to máte dvakrát, abyste si mě trochu užily :grinning: Jestli to klapne a pustím se do podnikání, tak to už tu nebudu asi vůbec. Čekám na odpověď od starosty a vypadá to, že by mohla být šance na dotace, tak držte palce
20. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@ardila Ahoj tak koukam že šima baští pěkne :slight_smile: a jak si pochvaluješ že neměl upatlanou pusinu ono to přijde take sme jedli kultivovaně ale ted se to nějak zvrtlo :frowning2: furt mi vyskakuje ze sedačky vrtí se apod takže ma oběd a pak svačinu všude :slight_smile: jake podnikani budeš dělat?
20. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
ardi šikula je šíma :wink:
tak už jsi to rozjela...super....
s tou procházkou já můžu zítra nebo ve čtvrtek..ale Jana tuším chodí ve čt na plavčo.......tak klidně jděte spolu ve středu....
20. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@ardila At to vyjde a dari se :wink:
@alienka24 Ahoj, ptam se tebe, mas to nejcerstvejsi a ja si nejak nepamatuju... Ty uz vis docela dlouho, ze cekate holku... Kdy ti to rekla? Na 16tt? Ja si prave nepamatuju, zda s Martinem to bylo 16tt nebo az 20... Jorgova ma kvalitni UZ, tak by to mohlo bejt uz ten 16tej, ze jo.. Uz bych to rada vedela. Na kontrolu jdu ve stredu, problemy nemam, tak snad bude vse OK. Uz mi ani neni tak zle, kdyz se rano vcas premuzu a najim. Pohodicka doma se neda s praci srovnavat :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahoj jasek..nám to řekli ve 20tt :wink:
20. zář 2010 v 15:00  • Odpověz
@medvide1 IP
No uvidíme, já si taky nedělám iluze, že bude pořád jen krásně papat, nikde to nepatlat, se divim, že mi tu lžičku nebere z ruky a nemlátí jí :grinning: On spíš je zatim vykulenej, že je to něco novýho a až to bude zajetý, tak určitě začne lumpačit
Semy, já myslím, že Jana má plavčo v pátek, ne? Já bych teda mohla i v pátek asi.. Uvidíme, jak se to bude hodit Janče a nějak to vymyslíme
20. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@jasekd Díky :slight_smile: Mně to řekla dr. v 17tt, že to bude kluk. Ali to myslím věděla v tom 16tt.. Už jsi 12tt? To snad není možný, jak to letí
20. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@semy.cz Ahoj :slight_smile: Ja si to prave nepamatuju, myslela jsem taky tak, ale Ali to vi podle me dyl... Jsem ted napodruhy nejak zvedavejsi, do porodu bych urcite nevydrzela... A taky kvuli jmenu, to zas bude boj, nez se dohodnem,a pred porodem budeme mit jiny starosti nejspis :confounded: Stejne se na to tesim, to zas budu napnuta, je to nejspis naposled, tak si to musim uzit...
no já právě ani v pátek nemůžu...jedu do Liberce pro auto......
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.