• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd dík za vysvětlení! Super :slight_smile: No tak tu svodnou mu prostě na spodní stoličku nedávala... :frowning2:

@ardila však já vím, že jsem ten porod měla super :grinning: ty sis to den předem vybrala asi i za mě :frowning2:
22. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@scai Ona je jeste tzv. intraligamentarni a ta se picha primo k zubu, jako mezi zub a kost, jestli mi rozumis :wink: Ja ji nepouzivam, nekdo ano a je tim nadsenej, nekdo rika, ze nezabira, tak treba to bylo tohle... Je na to jina jehla. Hele ted jsem nasla nejakej clanek, kde je to celkem prehledne popsane...
http://magazin.ceskenoviny.cz/zdravi/index_view.php?id=313396
22. zář 2010 v 17:22  • Odpověz
@scai Tak jsem si to precetla, co jsem ti poslala, a jak tam pisou, ze lokal (infiltracni) zabira dole od 4ky po 4ku, tak to tak neni... U vetsiny lidi ani na 3ku uz tato anestezie nestaci, kost uz je tam dost silna...
22. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
juuuu jsi zlato :wink:
23. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
A rovnou dvojitý :grinning:
23. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
Jo a ahoj, já nestíhala, teď jsem Š. uložila, ale nějak s tím nesouhlasí nebo co
@ardila jj :slight_smile: děkuju už jsem to i vyplnila
tak teď hlavně aby to i fungovalo :grinning:
23. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
Snad jo :slight_smile: Já tam nakonec nejedu. Chtěla jsem tam okouknout židle, ale tu už máme a nic jinýho teď nějak nepotřebujem.. A dala jsem se na šetření, tak nikam nesmim :sweat_smile:
Jak ti je? Už lepší? Příští čtvrtek bych se konečně měla v Lbc sejít s tou kámoškou po čtvrté, neměla bys předtím čas? Ale zatim jsem to neslíbila ani jí, je to předběžný..
23. zář 2010 v 16:44  • Odpověz
@ardila no my tam pojedem hlavně i na návštěvu za synovečkem tak to spojíme :slight_smile: no moc utrácet tam taky nehodlám :slight_smile:
a příští čtvrtek v plánu zatím nic extra nemám, akorát možná už to těhu cvičení ale to má být od čtyř :wink:
23. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
dobré ránko holky
už mám foťák tak další foto bříška :wink:
24. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

ali krásné maličké bříško :slight_smile: ale už je tam vidět :wink:
24. zář 2010 v 09:00  • Odpověz
semy....no to je taky v pořádku, že už je vidět :grinning: :sunglasses:
24. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
jojo já to tak myslela, že je to dobře :slight_smile:))
24. zář 2010 v 09:09  • Odpověz
máš krásný háčkovaný čepičky :slight_smile:) jsi šikula :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
děkuju :slight_smile: no to je jeden z důvodů proč jsem chtěla holčičku :grinning:
24. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobře že se ti to splnilo....aspoň nemusíš z kluka dělat Cimrmana :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ali pěkne břísko teda tynemužeš mit ani kilo nahoře ne?? :sweat_smile: jinak čepičky jsou nadherné a na kluka by byt nemohli??v tmavé barvě??
Jinak ja jsem na prášky :frowning2: babi nam dali včera z nemocnice dom ale je uplně mimo vše vzdává vše ji sere no hruza :frowning2:
24. zář 2010 v 09:31  • Odpověz
@alienka24 tak to ja mam vetsi... Ale to je jeste Martinovo :grinning: Budu muset tezce maknout, abych zas vypadala k svetu.
Mne teta uhackovala na Martina baretku, modrobezovy pruhy, takze to jde, akorat tam nema kyticky :wink:

@medvide1 To je hroznej napor na nervy, taky jsem to zazila, s babi a pratetou, clovek se snazi, dela co muze, a stejne je vsechno spatne, nezavdecis se, starat se o stareho cloveka je narocnejsi nez o dite, dite dela pokroky a mas pozitivni odezvu, ale u stareho ne. Babi a teta mely Alzheimera, takze mazec, teta se furt litovala a zavidela vsem okolo, ze muzou normalne jist atd (mela jeste cukrovku). A co je babicce, je nadeje, ze se zlepsi? Pevne nervy, tady je kazda rada draha, clovek se musi obrnit a nebrat ty nalady a pripadne utoky osobne.
24. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
kuk holky, tak jsem byla ve městě, podívat se za holkama do nový prodejny, no a ještě budu muset jít koupit krabici na dort
medi....no určitě by šla i na kluka, akorát teda ty kytičky by se tam asi moc nehodili a s těma já se vyblbnu nejvíc :grinning: a mám kilo až dvě nahoře, jak kdy :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@alienka24 no jasně že ne kytky :slight_smile: vždyt jsem psala v jine barvě a tmave nějake :slight_smile: jsi šikula chtěla bych to take umět :frowning2:
@jasekd děkuju za podporu no měla krev ve stolici ale to už je dobré ale nohy ji nějak neslouži a měla před rokem mrtvičku a ted se ji trochu zopakla a tak je chvilema mimo :frowning2:
24. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj, nevíte některá o někom, kdo by mohl chtít 9měsíčního černýho labradora kluka? Potřebuje nový domov.
Ali, bříško už je vidět, pěkný :slight_smile:
A mam radost, podařilo se mi sehnat dvě anavy plenky na snapku, už se nevyrábějí a bůh ví, jestli ještě budou. A zbytek vezmu patentkový a pak asi ty z ebay, co je s nima spokojená semy i janula :slight_smile: Ale počkám na nějaký další peníze, na ty co mam bokem nechci sahat, když už jsem se konečně donutila něco uspořit.
24. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
Dočtu vás možná později, teď mi přišla knížka, tak jdu studovat, aby mi pak to podnikání šlo :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
@ardila jee pejska ja bych ho brala ale Honza by mi ho asi nepovolil :frowning2:
24. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
Medi, máš málo psů? :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
@ardila ne nemam jen je mam rada ale nejde to to vim sama :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky, koukám že je tu mrtvo o víkendu
26. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj, to teda jo, kde jste všichni, když je tak hnusně?
26. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
já jsem doma :slight_smile: ted jsem dopekla buchtu a budu háčkovat
26. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.