• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
My jsme taky doma, valíme se a nic neděláme :slight_smile:
26. zář 2010 v 17:44  • Odpověz
ahoj mi jsme take doma a take se valime :slight_smile:co v tomhle počasku :frowning2:
26. zář 2010 v 17:45  • Odpověz
no budem si muset zvyknout, za chvíli bude ještě hůř
26. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@alienka24 no bych neřekla dobře huř že bude snih ale je to furt lepší než déšt a v tom sněžení se chodi ven lepe jak v dešti
26. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
dobré ránko
27. zář 2010 v 08:13  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
my jsme včera měli oslavu babiččiných 80tých narozenin, tak jsme byli celé odpoledne u našich :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:36  • Odpověz
ahoj semy :wink:
27. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj ali :wink:
27. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
a oslava v poho? akorát bylo ošklivo že?
27. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
jojo bylo to fajn...počasí hnsuný, ale stejně jsme seděli vevnitř, tak to tak nevadilo :slight_smile:
Davídek byl zlatíčko...usnul když jsme tam jeli (k našim) a pak spal ještě skoro hodinu, tak byl pak spokojený :slight_smile:))
27. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
tak to je dobře :wink:
27. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
tady máme nově nahrané videjko...davídek pase koníky :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=BZqHrb9eS3g
27. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
v albíčku mám nové fotky :wink:
27. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,
nestíhám :wink: , už od pátku mi je divně, mám rýmu, lupe mi v uších atp., David má také rýmu, odložila jsem očkování a Filip pro změnu už rýmu nemá, ale zato v noci asi tak 100x kašle a budí se, fakt paráda, tohle počasí :frowning2:
Semy: na tradiční středeční procházku tím pádem nemůžu
27. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Jani tak se brzo všichni uzdravte :slight_smile:
já bych asi stejně dnes nešla, to počasí je hnus...docela jsme dost včera pocourali, byli jsme zas odvézt auto do servisu do liberce, takže pak tramvají do města a do jbc.....tak jsme byli skoro celý den venku....odpoledne jen na chvíli skočíme k babičce dát jí těsnění na dveře, tak vezmu malýho jen do manducy..tak konečně využiju obě kapsy :wink:
29. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky, mate na tu Manducu plastenku? A jakou? Mne by mela brzo prijit a kdyz vidim to pocasi, bude plastena potreba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsme koupili sourozenak Jane powertwin, vejde se i do panelak. vytahu (mame teda novej, o malo vetsi nez byl ten starej) a vypada celkem slusne a prisel nas na 3 tisice, byli jsme na vylete v Praze, tak jsme si ho rovnou vyzvedli. Uz se fakt tesim, az to povalim, bude to tiha, ty dve deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je slusne ovladatelnej a do auta super skladnej, tak aspon neco.
29. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
@jasekd já mám kapsu s nepromokavou vrstvou navrch od Janči...nám šila :slight_smile:
tak to je paráda že máte ten kočárek..ale máš pravdu že se asi pak pěkně nadřeš...:slight_smile:
29. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
@semy.cz Tak to je sikulka, to nekdy holky vyfotte... Nebo uz to nekde mas? Vy mate fotek... Ten kocar sam o sobe je celkem lehkej, ale kdyz prictu ty deti... Je to trikolka s prednim otocnym, nejsem na to zvykla, mame klasiku bytelnej 4 kolak do terenu, ale u tohodle autobusu by se to uz blbe bez toho zataceni ovladalo... Na vylety do prirody nechame puvodni kocarek a Manducu, to bude pohodlnejsi. Akorat kam ty veci davat v 1+1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to boj o kazde bodycko, natoz kocarek :grinning:
29. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
tady máš fotky :slight_smile:
29. zář 2010 v 10:28  • Odpověz
@semy.cz diky :slight_smile: no je to peknej balik. A jak se v tom miminu dejcha? :sweat_smile:
29. zář 2010 v 11:15  • Odpověz
ono to jen tak vypadá, to jsem měla pprvé na sobě, ještě to trošku víc stáhnu..dýchá se mu úplně normálně, stejně jako když tak nic není, normálně mu tam jde vzduch samozřejmě...přece bych si ho nepřidusila :grinning:
29. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@semy.cz no to je mi jasne, akorat to fakt vypada takovy uzavreny :grinning: Jsem na to zvedava, jak budem nosit, to zas budu mit nablito ve vystrihu, budu muset davat plinu...
29. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj ženský :wink:
29. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@jasekd :grinning: :grinning: náš Dáda naštěsté téměř vůbec nezvrací, tak to neznám....

ahoj ali :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak se tu zas něco děje :slight_smile: My byli dneska na půlroční prohlídce, neuvěřitelný, jak to letí.. má 74 cm, 7900 g a vše ok, ptala se, jestli už jsme začali s příkrmama, že až si zvykne na zeleninu máme přidat ovoce, ale to ještě počkám aspoň 2 týdny. Zatím jsem přidala večer kaši a konečně zas spí, poslední dobou byly noci šílený, ale to souviselo určitě i se zubama, zas se mu tam něco klube.. A dneska poprvé snědl něco bez mrkve, špenát a brambory, napřed se vztekal, tak jsem mu zazpívala (no i když to šíleně falešný skřehotání se snad zpěvem nazvat nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a on se uklidnil a snědl 1,5 malé skleničky :slight_smile: Když jsem říkala Honzovi, že když se vzteká, tak mu zazpívám a on se hned začne smát.. a Honza na to A ty se divíš? :grinning:
Včera jsme byli v tom úžasném počasí celej den venku, přišla jsem celá zmáčená, zmrzlá, blee.
@jasekd Já koupila tuhle, ale je blbá http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24877823&tab=5
Holky látkařky, používáte některá vlněný svrchňáčky? Máte nějaký tip, jaké vám vyhovují? Už mi přišly Anavy, zatím čekám na první vlňáčky a chci nějaké další..
29. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak se tu zas něco děje :slight_smile: My byli dneska na půlroční prohlídce, neuvěřitelný, jak to letí.. má 74 cm, 7900 g a vše ok, ptala se, jestli už jsme začali s příkrmama, že až si zvykne na zeleninu máme přidat ovoce, ale to ještě počkám aspoň 2 týdny. Zatím jsem přidala večer kaši a konečně zas spí, poslední dobou byly noci šílený, ale to souviselo určitě i se zubama, zas se mu tam něco klube.. A dneska poprvé snědl něco bez mrkve, špenát a brambory, napřed se vztekal, tak jsem mu zazpívala (no i když to šíleně falešný skřehotání se snad zpěvem nazvat nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a on se uklidnil a snědl 1,5 malé skleničky :slight_smile: Když jsem říkala Honzovi, že když se vzteká, tak mu zazpívám a on se hned začne smát.. a Honza na to A ty se divíš? :grinning:
Včera jsme byli v tom úžasném počasí celej den venku, přišla jsem celá zmáčená, zmrzlá, blee.
@jasekd Já koupila tuhle, ale je blbá http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24877823&tab=5
Holky látkařky, používáte některá vlněný svrchňáčky? Máte nějaký tip, jaké vám vyhovují? Už mi přišly Anavy, zatím čekám na první vlňáčky a chci nějaké další..
29. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
@alienka24 Tak zítra bych mohla po zelenině.. :grinning: Dávám jí tak 11-11:30, ale než se pak vyhrabem, tak bych to viděla tak na půl 1?
29. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
@ardila jop, to by šlo :wink:
29. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@ardila Ja ne... Na malyho jsem mela jedny fleecove HD a PULky, ted mam uz jen HD PULky. Ja jsem na vlnaky lina, prece jen se musej lanolinovat, zrovna ted se to nejak resilo na diskusi Latkove pliny, mrkni tam, jsem se na neco taky ptala. Tak posl., predposl. strana...
29. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
ahoj ardi..teda to letí..šílený...
tak gratuluju že je v pořádku :slight_smile: a fajn že kaše zabrala na spaní..taky bych to potřebovala :angry:
my máme pořád noci hrozný..už je to třetí týden..a spíš mě už přijde že si jen zvykl na to častý noční kojení, že by ho ani nepotřeboval..přes víkend se už budil po hodině..no šílený..tak pročetla na kojeni.net příspěvky a začala jsem zkoušet tu dobu natahovat, nedávám mu hned pít, ale zkouším znova uspat, taky čajík jsem mu začala dávat...tak se to maličo zlepšilo, dneska spal nejdřív 3,5 hodiny apak po dvou hodinách..tak snad to bude lepší a lepší..akorát se trošku rozčiluje když má čaj a ne mlíčko, tak budí i manžela :unamused: no těšíme se všichni až se to zas srovná a všichni se vyspíme...
29. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@ardila My jdem na prohlidku za chvili, dneska ma presne pul roku, ve 13,55 to bude :slight_smile: Simon je teda velikej, hlavne dlouhej, pocitam, ze Martin ma o neco min na vahu i dylku, uvidime...
Noci mame zatim v klidu, pockame si na zuby a uvidime...
29. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.