• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
holky můžu vás ještě jednou poprosit o 5 bodíků pro Davídka? zítra už tohle kolo končí....

http://diteroku.maminka.cz/hodnoceni/37910/soutezici-bene-david.html

Moooc děkujeme :slight_smile:)
29. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jasekd, díky. Já vím, že se to musí lanolinovat, to snad zvládnu. To není moc práce, jen to na pár hodin namočim, pokud vim.. Mně jsou ty vlňáky nejsympatičtější, máma mi i nějaký uplete.. Já jen doufám, že už to zmáknem a Š. v tom bude, zatím jsem objednala nějaký jetý vlňáky doma pletený a dvě Anavy, abych zas neutratila tisíce a on mi v tom řval.. Ty vlňáky mam vyhlídnutý http://www.e-plenky.cz/zbozi/zbozi_skupina.php?nazev=Merino%20kalhotky%20Bundle%20of%20Joy&cislo_zbozi=344&kategorie=C2 a na zimu by mohly být fajn tyhle http://www.ecoobchudek.cz/longies-13-p-93809.html
29. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
Semy, odhlasováno
29. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
ardi díky :slight_smile:
ty vlňáčky jako oblečení v jednom vypadají super....docela o nich taky uvažuju :slight_smile:)
29. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
my máme teYď nově ten spací pytel z Merino vlny a jsem s ním strašně moc spokojená..je úžasně příjemnej na omak, měkkoučkej.....:slight_smile:))
29. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile: v sobotu nám konečně klesla žloutenka,tak nad z Jablonce pustili a zzivame se s malým doma :slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
eveluška gratuluju :slight_smile:) a co nějaké podrobnosti :wink:
29. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@semy.cz děkuju:slight_smile: no porod byl mazec,dlouhej a šílený bolesti,ale mám to za sebou a první porod je snad nejhorší,tak příště to doufám bude lepší-hlavně kratší :slight_smile: měla jsem od pulnoci šílené bolesti po 3min a malej se narodil 12:48,ale jbc si nemůžu vynachválit,supr při porodu i pak,úžasný sestřičky,pece,hezky pokoje,proste jsem byla celkove moc spokojena a tím i vlastně s celým porodem :slight_smile: pak měl malej žloutenku,tak si nás tam nechali dyl,ale papá dobře,s koho není problém,tak jsme šťastný :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
teda tak to jsi měla "veselý" takhle dlouho tak častý bolesti....ale hlavně že je malý v pořádku .-) a jak je velký?
a kdo tě rodil?
29. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
koukala jsem teď na fotky..je nádherný :slight_smile:) takový kukučka veliký :slight_smile: a vypadá že je pěkně dlouhý :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@eveluska Moc moc gratulujem. To sis teda uzila :confounded: Druhej bude urcite lepsi, to si rikame vsechny, kamosky to vetsinou mely. I ja v to pevne doufam, za pul roku me v JBC porodnici maj zase :grinning: Super, ze ti jde kojeni, to je hned o starost min a je dobre, ze to zvladate i po te zloutence, tyhle deti s tim maji vetsi problemy. Tak at se i nadale dari :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
Jo a miry Martinka na presne 6ti mesicich: 7,4 kg a 70 cm a vsechno je v ramci moznosti OK. Dostal recept na dalsi baleni Sumetrolimu a dalsi kontrola za dva mesice, jinak na nefro a urologii.
29. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@ardila Darčo, vlňáky také nemám, hlavně kvůli tomu lanolínování, mně přijdou jako svrchní úplně super weehuggersky, nemáme teď nic jiného a ještě mám dvoje flísáčky od Anavy, ty jsem ještě nezkoušela, kdybys měla zájem, mám jedny žluté a jedny modré, vzala jsem dvoje a ani nevím proč :grinning:
29. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
eveluska: velká gratulace k maličkému, ať jste pořád zdraví a spokojení :grinning:
29. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
Jé, evelušáček je na světě :slight_smile: Moc gratuluju, je úžasnej.
@janula28 Ty flísáky bych asi brala, ale napřed to chci vyzkoušet, jestli v tom zas nebude moc hysterčit, tak jestli je ještě budeš mít za týden dva, tak se třeba dohodnem. Ale radši bych teda modré, od dob co jsem pracovala ve Student Agency jsem na žlutou nějak alergická :grinning: A co matroš na kapsy, už dorazil? Příští středu jedu do Prahy, tak kdyby už nějaké byly, můžu je holkám vzít..
29. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
dekujeme :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@ardila dobře, píšu si, nechám Ti modré a vidíš to, mně ta žlutá přijde docela sympatická barva :grinning:
matroš na kapsy ještě nedorazil, ale doufám, že do pátku dojde a o víkendu bych mohla něco spíchnout, jenže do středy je děsně málo času, to abych šila jako o závod, protože budu cítit povinnost to zmáknout, když tam jedeš, ať jsou všechny hotové, no uvidím :wink:
29. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
@janula28 Jani a ty flísáčky jsou jednovelikostní? A na sucháče nebo patentky? A cena? Já bych je kdyžtak vzala s tou kapsou. A to se zas nehoň jen kvůli tomu, že tam jedu. Buď tam pojedu zas a nebo se to pošle. Teda ale je to šílený, že z Anglie to hned máš a tohle nedorazilo
29. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
@ardila ty také ještě ponocuješ? :wink: , jsou jednovelikostní na patentky, kupovala jsem je za 295 Kč, tak třeba 265Kč?, protože jsou fakt nové, jen mi leží ve skříni, ani jsem je nestihla vyprat :wink:
vypadají takto:
http://www.anavy.cz/anavy/eshop/2-1-Svrchni-kalhotky/0/5/88-Flisove-svrchnacky-modre
29. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz
@ardila a už látkujete nebo pereš? jo, teď mě napadlo, chtěla jsem se Tě zeptat na ten zázračný prášek na praní, chystám se asi za týden nebo dva na příkrmy a ta ublinknutá mrkev je fakt potvora
29. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz
@janula28 Jj, konečně mám po celém dnu chvilku klidu, tak jí neprospim :slight_smile: To já ti za ně dám 295 Kč, proč míň, když jsou nový, že.. Ten prášek je tenhle http://www.qalt.cz/praci-prostredky-a-avivaze/qalt-excel. Ale zase tak zázračnej není, včera mi velikej flek od mrkve nevypral, ale pak se žlučovým mýdlem na druhý pokus už jo. Ale ty menší a všechno ostatní jo, řekla bych, že určitě pere líp než třeba persil, co tu mam..
Ještě nelátkuju, ještě nedorazily svrchňáčky.. Že bych se zítra stavila pro ty flísáky a začla :grinning: Jedu do Lbc, tak jestli budeš nějak doma.. Buď po 12té jedu tam nebo po 6té zpět..
29. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz
@eveluska Gratulace k mimiskovi je krásnoučkej teda fak mi nepřijde že i naš byl tak malinkatej :frowning2: ten čas tak letí že ten vaš mi přijde jako extra mrňous ale je krásnoučkej :dizzy_face: tak se hezky zžívejte a odpočivejte akurás to počasi na procházky nic moc snad se jestě vylepší
29. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz
@ardila Dari, tak flísáčky nebudou, vyndala jsem je ze skříně a poprvé rozepla, abych se přesvědčila, že jsou ok a objevila jsem výrobní vadu, ujelo jim tam šití,
jsem blbka, že jsem je nezkontrolovala hned, zítra je zkusím u Ivušky vyreklamovat, jsem zvědavá, jak uspěju
kdybys chtěla látkovat, tak leda s těma žlutýma...
29. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz
@medvide1 diky :slight_smile: jj, snad se to pocasi umoudri :slight_smile:
29. zář 2010 ve 23:04  • Odpověz
@eveluska moc a moc a moc gratuluju k miminku :wink: :dizzy_face:
30. zář 2010 v 08:09  • Odpověz
30. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
@janula28 To nevadí, zrovna mi psali, že to dneska odesílaj. To je znamení, že se mam držet toho, že dokud to nezkusíme, nemam nic dalšího kupovat :sweat_smile: Snad s reklamací uspěješ, měla bys..
@alienka24 Krásný bříško :slight_smile: Dala bych i někde oběd, co?
30. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
@ardila no tak to je naprosto geniální nápad páč mě se nechce nic vařit :slight_smile:)
30. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
@alienka24 Paráda :slight_smile: Já mam uvařeno, ale nechám to Honzovi na večer, páč kdybych to sežrala, budu mu stejně muset něco připravit a mně se taky nechce :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
no tak to jsme na tom uplně stejně, já mám rýžový nudle uvařený ale ty chci nechat k večeři :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.