• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky jdete některá na ten veletrh do Prahy??Mi jedem v sobotu
30. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz
@medvide1 brr máš tam hrubku :slight_smile: a my taky jedem v sobotu :wink:
30. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
@alienka24 jee tak pardon sem to psala v rychlosti
30. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@alienka24 Jaký bylo cvičení?
30. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
@ardila super, docela dost posilování a zaměřeno na správné dýchání takže mě to bavilo :wink:
30. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@alienka24 Tak paráda :slight_smile: Vidělas Káťu?
30. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj holky! už jsem doma z Moravy, ale nějak nestíhám. Baruška vyžaduje mou stálou pozornost, do toho jsem zavařovala jablka pro ní, pak zamrazovala zeleninu a nic jiného jsem nějak nezvládala :frowning2:
30. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
scai tak vítej zpět :slight_smile:
jak se máte všichni?
..jinak my na veletr nejedeme....momentálně není za co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
@semy.cz rodil mě Mairich,byla jsem moc spokojena :slight_smile:
@jaksed jj,druhej snad bude lepší,mamka to tak měla,tak doufám :slight_smile:
v papírech máme 50,ale byl prej úplne skrcenej,stejně měla holcicka paní se mnou na pokoji a ta byla o hodně menší,tak muz prines druhej den metr a naměřili jsme 54, i podle oblecku to odpovídá,ale měl jen 3kg, takova zizalka :wink:
1. říj 2010 v 11:25  • Odpověz
kde je jakej veletrh?
@scai ahoj:slight_smile: výlet na Moravu bych si hned dala taky :wink:
1. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
eveluška..to je zvláštní že ho nenaměřili správně....
veletr je v Praze v letňanech tuším, dnes a zítra a je to dětský veletrh :slight_smile:
1. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
@eveluska je to veletrh hraček a k tomu i potřeby pro děti a těhotné
1. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz
@semy.cz no ona to rikali i dr. v porodnici, ze je urcite delsi a ze to mereni je orientacni, ze by se mimi nemely natahovat, tak je mensi zlo mit spatne miru nez ho nejak nasilim rvat :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz
@alienka24 tady v lbci?
1. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz
ne je v Praze :wink:
jj jasně, to chápu :slight_smile:)
1. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz
aha, diky :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz
@eveluska to tě rodil stejný doktor jako mě :slight_smile: Byl sympatický. Já byla ráda, že mě nenastřihl, když jsem řekla, že nechci a pak mi přišlo hezké, že mi po porodu podal ruku a poblahopřál k miminku :slight_smile:
1. říj 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahoj, tak testujeme nový plenky, zatím si nestěžuje Vlňáky jsou teda trochu nadměrný a to paní psala od 7 kg, ale ty PULky jsou super proti těm umělotinám, co jsem měla předtím
Scai, Jorgová mi taky podala ruku a blahopřála a ještě mi řekla, jaká jsem hrdinka, to bylo milý :slight_smile:
1. říj 2010 v 18:15  • Odpověz
@scai me taky nenastrih, mela jsem to v por. planu a bavili jsme se o tom, prej po nuzkach silhal, ale slo to bez :slight_smile: a taky nam pak s muzem podal ruku a gratuloval, bylo to moc pekny :slight_smile:
1. říj 2010 v 18:55  • Odpověz
aha, tak to tam asi takhle říkají všem,je to fakt moc milé. Takový lidslý přístup :wink:

@eveluska tak super, že to máš taky bez nástřihu! tys používala EPI-No? Já jim říkala, že jsem používala takový balonek na roztažení hráze a mě přiušlo, že to slyšeli poprvé. Po porodu se mě pak ještě sestra ptala co jsem to jako používala :grinning:
A natrhla ses nebo taky ne?
1. říj 2010 v 19:35  • Odpověz
Ja si teda vubec nepamatuju, jestli mi nekdo gratuloval, ani co mi rikali, ani moc co se vlastne delo, ja mam total okno na ty prvni minuty :sweat_smile: Snad ted podruhe, asi si to budu muset hned zapsat :grinning:
1. říj 2010 v 19:46  • Odpověz
@scai jj, epinovala jsem :slight_smile: ja mela napsany porodni plan, tak on to cetl, tam jsem mela vylozene napsany epi-no, mela jsem desny kontrakce, tak sme se moc nevybavovali, jen rek, ok, ze proste nebude strihat hlava nehlava, jen kdyz to bude nutny :slight_smile: mam par povrchovejch stehu, vsecko v horni vrste kuze, ve svalu nic :slight_smile:
1. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
@jasekd ja taky mam okno, ale ta gratulace byla az po nejaky dobe, az po placente, siti, prineseni maleho a tak, tak to uz jsem byla pri sobe :slight_smile:
1. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
Mě gratuloval taky po placentě, pak už šel, když šití nebylo :slight_smile: jako já s ním byla na tom sále asi 10 minut. No možná ani ne :grinning: porodní plán jsem neměla (a mě by byl k ničemu, nestihli by si to přečíst) a jen jsem řekla, že nechci nástřih, pokud nebude nutný. Stejně by mě ale zajímalo, jak moc ho tam dělají a jeslti by mi ho udělal kdybych to neřekla nebo ne.
jen po porodu jsem se hned ptala jeslti mě nastřihli :grinning:
1. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz
Me strihli, ale bylo to urcite nutny. Maritnek byl velikej, nesel ven, Dr musela i branku rucne roztahovat a 2 PA pak na brise. Treba to ted bude lepsi, plan teda psat nebudu.
@eveluska Cos tam vsechno psala?
2. říj 2010 v 17:51  • Odpověz
@jasekd fuj to musí bolet, když tě roztahovali ručně,ne? Tos byla úplně otevřená a nestačilo to nebo nebylas a oni to potřebovali urychlit? No a ty 2 PA jsem měla na břiše taky a fakt to nebylo potřeba. Takže to mi příjde, že tam dělají asi běžně.
2. říj 2010 v 18:06  • Odpověz
@scai No nevim jak u tebe, ale ja bych to bez nich asi nedala :sweat_smile: Ja uz byla po tech 9ti hodinach fakt celkem unavena. Otevrena jsem byla asi na 8 nebo 9, si nepamatuju, nechavali me na bok, aby dorotoval, a pritlacovat, pak uz naplno tlacit, ale neslo to a zacaly padat ozvy, tak se to muselo proste urychlit, takze oxytocin a tohleto. Kdyby byl malej OK, tak by se to mozna dalo v poklidu dokoncit, ale ja uz tlacila asi 45 minut a moc se to nepohlo. Jestli to bolelo, ani nevim, ja uz byla fakt mimo. Manzel rikal, ze to bylo drsny, jak do me rvala ruce (a to stal za mnou a v podstate nic nevidel). Pro me bylo stokrat horsi cela ta doba predtim, tohle a nastrih a siti uz ne, blizil se konec a adrenalin asi fungoval dokonale :wink: Takze samotnyho porodu se ani ted nebojim, doufam , ze to bude lepsi a kdyz ne, i tohle se dalo prezit, spis doufam v kratsi prvni dobu... Kdyz to rozpocitam, otvirala jsem se co hodina 1 cm, a to mi teda prislo pomalu :grinning:
2. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
@jasekd ze nechci rutinní nastrih,ze jsem cvičila s epinem,ze ale radši nastrih než natrzeni,ze chci malyho na břicho,nechci zadnou UM ani vodu aby mu dávali a ze chci darovat pupecnikovou krev :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:25  • Odpověz
@eveluska Pupecnikova krev, to jsem taky chtela darovat a pak jak byl ten fofr, tak jsme meli strach o mrnouse a tak, nejak se na to zapomnelo, ale asi by to slo, protoze byl uplne v poradku (10-10-10), tak to me trochu mrzelo, zkusim si ted vzpomenout a zahlasit hned pri prichodu. Jinak ja jsem si rikala, ze snad nenastrihavaj uplne zbytecne a tohle nejak neresila. Ja mam pocit, ze u me to jinak neslo, takze me ten nastrih nestve, i kdyz byl velkej a mela jsem tam hematom a bolelo to jak mrcha min. 14 dni, ale zasila to Dr hezky, zhojilo se a nemam problemy a neni to skoro videt :slight_smile: I kdyz to musi bejt super, si po porodu normalne sednout, to bych chtela, ja bez kruhu ani ranu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@scai Jo jeste se mi natrh cipek, mam tam taky steh, zni to hruzostrasne, ale to mi jen rekli, ja o tom nevedela a siti vevnitr taky vubec nebylo cejtit :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme byly na drakiádě v Liberci, sice moc nefoukalo, ale bylo to fajn. Měli jsme tam i naše čuby a lidi tam oceňovali, jak zvládám mimino a ještě 3 velké potvory :grinning: Pro ty co nevědí, psy máme jen dva :grinning:
Od včera testujeme látkovky a zatím dobrý, Šíma vypadá spokojeně, tak jsem ráda. Koupila jsem PULky Thirsties a super. Doma mu dávám čč nebo ikeáckej ručník a pohoda, tak toho nebudu kupovat tolik, doma vystačíme s tím co máme a jen nějaký kalhotkový a AIO na ven.
@jasekd S tou pupečníkovou krví jsem dopadla stejně, když jsem se na to ptala na předporodním kurzu, tak řekli, že to se řeší až na příjmu, ale tam se nějak neřešilo nic, během minuty bylo hotovo a já si na to nevzpomněla, měla jsem myšlenky trochu jinde.. jako abych to přežila a tak :grinning: No tak třeba příště, jestli nějaký příště bude..
Mě taky šmikli, ale proto, že se tam blbě natočil a zaseklo se mu tam rameno, hlava šla v pohodě, na to jak byl velkej a já nic nepraktikovala.. :sweat_smile:
A dneska jsme spali do čtvrt na 12. Večer usnul ve čtvrt na 9, no já "ráno" nechápala, když jsem se koukla na hodiny. Asi dospával poslední dny, kdy vůbec nespal přes den. Dneska spal pak ještě přes den ještě asi 2 hodiny a večer v pohodě usnul. Ale jako do čtvrt na 12, to je fakt hustý.. asi to dítě bude po nás :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.