• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky ali..jé super, tak se zítra uvidíme :slight_smile:
no ona má na stránkách že v 9,30 ale v jablíčku maj že v 10 :grinning: tak přijdu ažna desátou a bude...

to mě mrzí s bráchou :frowning2:(

na ten vzduch na výstavě si stěžovali i vloni moje známý....škoda nže to tam maj tak špatně odvětrávaný.....

4. říj 2010 v 16:34  • Odpověz
no já se řídím podle toho údaje na stránkách jablíčka tak snad to tak bude no :sweat_smile:
4. říj 2010 v 16:35  • Odpověz
ale myalím že to bylo i minule tak, kdyžjsem tam byl...na je tam stejně dlouho, podl toho kolik je tam lidí..my tam byli minule jen dvě... :grinning:
4. říj 2010 v 16:38  • Odpověz
@jasekd tak to já v čekárně u mudry svleču jen vršek, mikinku a pak zbytek až u ní
no a na kyčlích v Liberci se taky venku nesvlíkalo. Ale tam zase šlo 5 mamin najednou a postupně jsme nosily svlečené dítě, ale s plínou! Oni si tu plínu tam vždycky na té straně jen odlepili.
4. říj 2010 v 19:15  • Odpověz
@alienka24 a co je bráchovi? Pokud teda o tom chceš napsat. Pokud ne, tak přeju a´t je to dobrý!!!

@jasekd fusak mám taky ten emitex.
4. říj 2010 v 19:20  • Odpověz
@scai Na kycle chodi v rozeplem bodycku a s plinou, bez ponozek, on kontroluje i tapky. Plina se jen na boku rozepne a zas zapne, to bude vsude stejne... Stejne tak v nemocnici na nefro a gastro, tam muze mit i ty ponozky, celyho svlikam akorat u detske, kdyz byl malickej, tak uplne a zabalit do ctvercovky, ted uz mu nechavam plinu a svlikam jen na vazeni a zas vratim, cura moc a vytopil by to tam :grinning: Na to je lepsi ta latkovka, sice se o neco malo hur oblika, ale zas ji nevadi to stale zapinani a rozepinani. Tak ja taky pujdu do toho Emitexu, kdyz ho mate vsechny, je to osvedcena znacka...
4. říj 2010 v 19:29  • Odpověz
@ardila mám ten šátek v albu :wink:
5. říj 2010 v 17:47  • Odpověz
Už jsem koukala na fcb, je krááásnej, ani se ti nedivim :slight_smile:
5. říj 2010 v 17:49  • Odpověz
@ardila viď? budu fešanda :grinning:
5. říj 2010 v 17:54  • Odpověz
To jsi i tak :grinning:
5. říj 2010 v 18:00  • Odpověz
@ardila tak naprosto luxusní je ten článek :grinning: :grinning: :wink:
5. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
ahojky, muzu se k vam pridat? jsem tehu z Jbc a termin mam na 21.3.2011 :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz
@luuca85 čauky Lucko :wink: :grinning:
6. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojky..:slight_smile:
Luco vítám tě..předpokládám že jsi ta co si myslím :grinning: :grinning: :wink:
6. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahojky..:_-)
Luco vítám tě..předpokládám že jsi ta co si myslím :grinning: :grinning: :wink:
hups..skočilo mě to dvakrát :slight_smile:
@luuca85 Ahoj :slight_smile:
Ja byla dnes na NT a vse je OK. A mozna.... uz vim, co to bude. Minule s Martinem mi nic nerikala, videli jsme to az v 16tt, ale ted naznacila, tak uvidime, takze to neni 50 :50, ale 60:40 :grinning:
6. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@semy.cz taky zdravim..jojo nemylis se :wink:
@jasekd no a povíš co ti naznačila? :wink:
@jasekd ahoj...no to je docela dobry, tak to vis docela brzo....ja se to snad dozvim zitra:slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
@alienka24 Naznacila holku... Ale ja stejne furt myslim toho kluka, ale manzel bude vedle, jestli se holka potvrdi, tak treba jo :slight_smile: Hlavne ze je OK, ja se ted nejak vic bojim nez s Martinkem, tam bylo furt vsechno v cajku a nakonec ta ledvina... Ale ta ledvina je k reseni a tak je to v pohode, hlavne se bojim DS a tak, i kdyz duvod nemam... No a taky jak vylezou ledviny u tohodle. Tak jeste ty triply odbejt a pak uz ty organovy UZ aby byly v pohode. Nejak to leti, sakra sakra :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz
@luuca85 Dr ma hodne dobrej UZ a stejne je to jen naznak, bud je to holka nebo klucik s malym :grinning:
6. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
@jasekd no tak uvidíš no, ale hlavně že je v pořádku :wink:
6. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz
@jasekd tak to je fajn...ale jeste si chvili pockej, az to bude vic videt:slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz
@alienka24 To vis, ze cervicek hloda... A UZ ma dobrej, s Martinem objevila v 30tt rozsirenej mocovod, tehdy rikala bud rozsirenej nebo duplex, v Hradci nepotvrdili, a vcera na nefro mi Dr rekl, ze u Martina je vsechno (megaureter, dilatace, VUR) vrozena zalezitost, anatomicka, bez priciny (napr. obstrukce), takze treba uz to tam opravdu tenkrat mel...
6. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
jasek tak to ti fakt řekli brzo..ale je fakt že holka je vždy nejistá :grinning: kamarádce říkali celé těhu že je to holka a 3 týdny před termín z toho najednou byl kluk.....no tak se v tom pak vyznej :grinning:
ale třeba to opravdu bude holčička, aspOn by rozšířila řady s Alienky Aničkou :wink:
6. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz
mám v albu novej pupek a vypadá to že se mi zmenšuje :grinning: :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
ali :grinning: :grinning: :grinning: asi ses málo napapala :grinning: neboj, on za chviličku povyskočí :slight_smile:

ta my jdeme k dr a pak ven, tak se mějte papá
6. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
@semy.cz no asi jsem udělala zásadní chybu při focení, příště musím být opět shrbená a břicho vyfouknout co nejvíc jinak tady budu neustále za exota :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.