• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no tak já půjdu uplně nenápadně pověsit ty závěsy :sweat_smile: :grinning: tak mi to třeba projde
6. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
@alienka24 jsem koukala...vis, ze predtim nez se vyfotis nemas chodit na zachod:slight_smile:))
6. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
@alienka24 jasny, myslis, ze si toho jako tatinek nevsimne jo?:slight_smile:....hlavne nespadni jo:slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
@luuca85 no já jsem o tom naprosto přesvědčená že si nevšimne :grinning: pokud ho na to neupozorním
6. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz
Zavesu si chlap opravdu nevsimne :wink: Muj teda urcite ne...
@alienka24 opatrne :wink: Ja teda delam vsechno, vsude lezu a nikdo nic nerika, az jsem si kolikrat rikala, ze bych zaslouzila trochu pece :sweat_smile: Myslim teda ke konci s Martinkem, ted jsem jeste OK a to spineni, co jsem mela, uz se neopakovalo. Jednou nekdo naznacil manzelovi, at me vic hlida, a on na to: Proc, vzdyt je mlada a zdrava" Ma to na haku, no...
6. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz
maminky a tehulky, jeste jsem se chtela zeptat, jestli nekdo nevite, kam se da v Jbc chodit na tehotensky cviceni, krome toho na rehabilitaci u Jörgove...diky moc za odpoved
6. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz
tak už jsou pověšený, ufičky uff, to je děs ty vysoký stropy, no ještě okno musim umejt
6. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma z Prahy, byli jsme v kině a Román pro muže je teda blbost.. ale já to čekala, stejně to bylo fajn po půl roce v kině. Šimon většinu času prospal :slight_smile: A dneska má půlročniny.
@luuca85 V Jbc nemocnici dole na rehabilitaci, je to zadarmo, jen je potřeba poukaz od dr., přišlo mi to dobrý http://www.nemjbc.cz/cs/oddeleni/rehabilitace-a-fyzikalni-medicina/informace-pro-pacienty/cviceni-pro-tehotne.html
6. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
Nedočítám, bolí mě hlava, brzo jsem stávala, tak si půjdu lehnout. Jo a ozval se starosta, tak se trochu pohnu. Kdyžtak víc do IP
6. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@ardila ahojky, diky moc za info...tak se tam pak pujdu mrknout....jinak to je dobre, ze jste si to uzili...tak priste na neco lepsiho:slight_smile:...Simovi vsechno nejlepsi:slight_smile:
7. říj 2010 v 10:03  • Odpověz
jo jinak dneska jsem se dozvedela, ze cekame kluka, takze budeme rozsirovat rady:slight_smile:...pritel je stestim bez sebe....takze bohuzel holcicek bude stale pomalu...jako fakt tam byl videt...ale jeste pak jednou potvrdime ve 20tt:slight_smile:
7. říj 2010 v 10:08  • Odpověz
@luuca85 juuuuu ty už máš po kontrole? nojo vlastně když si byla na krvi :wink: no tak gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2010 v 10:14  • Odpověz
@alienka24 ahojky, jojo, presne...Martin se byl taky podivat:slight_smile:...dekuju
7. říj 2010 v 10:31  • Odpověz
no to je prima, a všechno v pořádku ju? no tak to ta moje hvězda bude fakt obletovaná chlapama :grinning:
7. říj 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Lucko tak to moc gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:))
no Ali teda Anička to tu bude mít jak harém, jen obráceně :grinning: chlapský harém :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
@semy.cz tojo :slight_smile: aspoň bude mít z čeho vybírat :wink: :grinning:
7. říj 2010 v 11:11  • Odpověz
:grinning: no to rozhodně :grinning:
jinak my byli včera u dr a Dáda má už 5430g....nám pěkně roste a je to naněm i vidět, jak se zakulacuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2010 v 11:14  • Odpověz
@semy.cz to je dobře, jen ať pěkně roste :wink:
7. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
@alienka24 jojo, vsechno v pohode, dokonce i ozvy uz byly dobre slyset pres bricho...si pis, si bude moc vybirat :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz
@semy.cz diky moc:slight_smile:....tak to je dobre, ze roste, jen tak dal :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak dnešní cvičení paráda, paní cvičitelka přitvrdila tak to bylo super, no a naučila mě jeden cvik na záda co mě bolej a řekla mi at nesedim s nohama přes nohu že to mám z toho :sweat_smile: no ale tak už si můžu odpomoct :wink:
7. říj 2010 v 16:38  • Odpověz
No tak teprve teď mi došlo, kdo je luuca85 :grinning: Já nedočítala a fakt mi to nedocvaklo..
7. říj 2010 v 18:49  • Odpověz
kuk holky :wink:
8. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
8. říj 2010 v 10:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile: to máme krásné počásko co :slight_smile: už se těším na odpolední procházku :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj, tak už přišel doplatek mateřské :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojda, dneska je fakt krásně :wink:

@ardila tak to je super že už to přišlo :wink:
8. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ale nějak málo. I bez června jsem čekala víc :frowning2: No ale můžu být ráda, že aspoň něco..
8. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz
@ardila hmm tak to je blbý, třeba sis to jen špatně spočítala

no já s hrůzou očekávám peníze za neschopenku :sweat_smile:
8. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz
taky už mě to přišlo...ale já měla jen 6 dní....ale i tak to potěšilo :wink:
8. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.