• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Fotek moc není, ty psi pořád běhaj, tak se to nedá fotit.. pokus posadit je vedle sebe a vyfotit najednou se nezdařil :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Ach jo, já jsem debil.. připravila jsem si do presovače kafe, vodu, nechala to nahřát, ale kafe už jsem neudělala.. pak jsem vyndala z lednice mlíko, rozdělala ho, vrátila do lednice.. a pak koukám na prázdnej hrnek a divim se kde to všechno je :grinning: no mně asi hrabe..
14. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
ardi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..šikulkáááá
14. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Semy, dej pak vědět, jaký to bylo na těch koníkách v Janově, já docela uvažuju, že bych to zkusila.. tady u nás mi lidi d koní přišli takový nepřijemný, namachrovaný a nebyli moc ochotný, když jsem tam chtěla jít jako začátečník.. přitom ty kurzy maj v nabídce :unamused:
14. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
ardi tahle holčina je úplně v pohodě..jsem si s ní psala maila a moc příjemná, ochotná..tak ti pak dám vědět jak jsem v neděli dopadla..:slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
tak já s epro dnešek loučím..papááá
14. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak jo :slight_smile: Já jí pak napíšu a konečně se k tomu dokopu, pořád jen říkám, že chci chci a nic, tak musim začít jednat :grinning: Původně jsme chtěli jít s Honzou, ale ten se pak ptal, jestli by nestačilo kdyby se díval :grinning: Prostě půjdu sama, jinak nic nebude.. Tak já se jdu chystat na solárko a vacu, pa večer
14. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z vacushapu, dneska to bylo super, dozvěděla jsem se spoustu důležitých informací.. Dělali mi celkovou analýzu kolik čeho mam a jak funguju atd. No teda to byla docela hrůza, jsem na to hůř než jsem myslela :grinning: Ale zase jsem se dozvěděla proč se mi moc nedaří hubnout, i když mam dost pohybu a hlídám jídlo atd.. Mam hodně svalů, takže se sice hejbu, ale špatně, musim si hlídat tepovou frekvenci, já se hejbu moc :grinning: No a pak mam hodně zabržděnej metabolismus, takže třeba na tom vacushapu za 30 min. spálim o dost míň kalorií než většina lidí Což je s velkou pravděpodobností od tý štítný žlázy a taky asi blbě jim a ne že bych jedla moc nebo špatně, ale spíš jim málo často.. Takže závěr - míň náročnej pohyb a víc jídla a kila by měla jít dolu :grinning: To je docela dobrá rada.. Když budu všechno dodržovat, tak bych za dva měsíce mohla mít ideální váhu.. tak držte palce, ať vydržim a podaří se mi to :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Kde jste kdo? Stáňa asi spí, ale zbytek? :slight_smile: Já se chystám teď napsat té holčině od koňů :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Dari nespim byli jsme nakoupit a ted jsme se navečeřeli tak jsem jestě byla umýt nadobí...krásné fottečky jim to tam sluší že?
14. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jaktože nespíš? Já už bych byla mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj, jsou to fešáci :slight_smile: Zítra dopoledne se chystám na Souš na brusle, nechceš se třeba přidat?
14. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Teda, tak tady nikde nikdo.. Jdu spát. Stáňo, kdyby se ti náhodou chtělo na ty brusle, tak napiš, chystám se kolem 10té, měla jsem jet s kámoškou, ale nakonec odjela do Prahy, tak jedu sama.. kdyby se ti chtělo, tak tě můžu vyzvednout
14. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobrééééé ranko..tak tu máme pátek..hurááá :slight_smile:))
15. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ranko holky ja sem teprv ted vylezla z postele a sem jak mátoha:frowning2:
15. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj medi....špatně jsi spala?....já jsem teda dneska vůbec nemohla otevřít oči ráno..se mě tááák nechtělo....ale zas tím že je pátek tak je to lepší..:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem se dneska nemohla vyhrabat, měla jsem budík na půl 9 a vstala jsem v půl 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže brusle od 10 nestíhám a asi ani v 11, tak si je dám k obědu :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj ardi....to my vstávali v 6.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no už jen 4,5 hodiny a začíná víkend :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Semy, a mě začíná s víkendem hromada práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale taky se zítra vrací Honzík :slight_smile: Dík za ten mail, dneska jí napíšu..
15. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
co budeš dělat?...

nemáš zač..:slight_smile:..já k ní jdu v neděli v deset :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
semy právě že sem spala jak kdyby mě praštili paličkou vzbudil mě a ráno manželuv budik:slight_smile:
jinak vám začíná víkend a ja ho budu mit pracovní a manžel bude doma sam:frowning2:
15. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
medi tak si ho moc neužiješ....já jsem fakt ráda že mám víkendy volné....
15. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
No dneska začínám kontrolou ochutnávky odpoledne, večer v 10 si jedu pro stánek, ráno v 7 vyrážím do ústí zavíst věci na ochutnávku, pak několik kontrol, v neděli vyzvednout věci, všechny ty kontroly zadat do aplikace, poslat fotky, docela dost práce..
15. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
No tak máme průser z ochutnávkou v Liberci, tak asi místo bruslí ho pojedu do Liberce řešit :angry:
15. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
ärdi tak to ti nezávidim chudáku take toho maš požehnANĚ že?
15. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Mně to ani nevadí, jsem ráda, když je hodně práce, ale ne když se zrovna vrací Honza, když všichni plánujou různý akce.. a když přijede do Jablonce kamarádka z Ostravy, kterou jsem hroznou dobu neviděla :frowning2:
15. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jé ardi tak to vyšlo fakt blbě....tak snad se to podaří brzo vyřešit :slight_smile:..nechceš pomoct :grinning:
15. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Vyřešeno, ochutnávka zrušena.. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
teda to byla rychlovka :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
ardi začínám ti tvojí práci závidět....to by mě bavilo takový zažizování, kontrolování, a tak..:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
to byla teda rychlovka a tak co pujdeš na ty brusle?
15. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.