• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz A kde si jí objednala?
12. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
@semy.cz Těch 72 ks bych já nevybrala, vadilo by mi, že jsou ty čísla a obrázky vyndavací a že ty dílky jsou tak malý. Já včera myla to naše a i těch pár velkých zvířat, co z toho pořád padaly, mě fakt štvalo
12. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
ardi tady
http://www.babako.cz/manymonths-sloni-cepice-merinovlna
aha, já to ještě nestudovala tak detailně, koukala jsem zatím jen na rozměry...
12. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
Semy, tak odtud mi zrovna dneska přišel balíček. Ta paní je super, hrozně rychlá a milá. Objednávala jsem v pátek a už to mám, stačilo poslat potvrzení o platbě. Tý kukly jsem si tam nevšimla, ale to je jedno, kdyžtak já pak vezmu u Katky
12. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz
jé vidíš, tak to je náhoda :slight_smile: oni mají stejnou banku, a jelikož jsem to hned poslala tak už to určitě mají na účtě :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz
@ardila a nakrmil se? Já když vidím tu prasečinu okolo a u nás už to taky začíná, tak musím rychle objednat tu stoličku a krmit jí v tom. Protože z toho lehátka tomoc vyprat nepůjde
A zjistila jsem, že asi jediná ta chicco poly jde dát i do lehu. Ostatní se jakoby sklopí celá ta skořepina, takže dítě trochu leží, ale nohy mu trčí nahoru
12. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz
a v globusu je akce na plenky pamprs premium care, na tu kartu mimi klubu vyjdou na 239 korun. Ale to se vás tady asi moc netýká, jak tak vidím :grinning:
12. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz
scai m máme lehátko z omyvatelného materiálu a dá se dát úplně do lehu :slight_smile:

kupovali jsme jí v Dětském ráji :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz
@semy.cz tak já mám lehátko neomyvatelné, taky jde do lehu, to jo. Ale tím jak ho neomyju, tak tam nechci moc krmit :frowning2:
Tomáte lepší, v tomhle :slight_smile: Ale neklouže zase třeba?
12. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz
no on se zatím tolik nehýbe, tak ani ne....uvidíme až bude větší...snad to nebude moc klouzat..ale chtěla jsem určitě omyvetlné, přesně kvůli krmení :grinning:
12. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz
@scai No moc se nenakrmil, ale napřed se nechal nakrmit a tohle bylo až na konci :slight_smile:
Já mam premium care několik balíků z akce, ale poslední dobou je vždycky prosral, tak pak koupím huggiesky. Ale budu dávat už jen na noc až přijdou zásoby. Dneska přišly čokovanilkový anavy a jsou úžasný :slight_smile: A na dovolenou teda vezmu jednorázovky..
12. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
@scai Kdy dáváš Baru ovoce? Dopoledne nebo odpoledne? Už to je přes 3 týdny, co má zeleninu, tak brzo dám i ovoce. A už pár dní jsem zkusila po o nedokojovat, když toho dlabe tolik a dobrý :slight_smile: A ještě jsem se chtěla zeptat, nevíš, jestli se v tom německu vyplatí i ostatní jídlo pro nás? Jsem si říkala, že bych tam třeba mohla jednou za měsíc zajet na velkej nákup, jestli by se to vyplatilo. Co si pamatuju, tak tam min. měli větší výběr, třeba zeleninu a ovoce mnohem víc a lepší
12. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
aaahoj ženský, tak jsem celá uplavaná a vyšťavená :wink:
12. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
ahojky holky...tak koukam, ze jak se udelalo hnusne, tak je tu velka ucast:slight_smile:...dopoledne jsem sla do mesta a bylo krasne, ale kdyz jsem sla zpatky, tak uz jsem myslela, ze zmrznu...asi budu muset pomalu vytahnout zimni bundu
@ardila....hezky se krmil.....to vypada, jak kdyz vetsina skoncila mimo :slight_smile: ..nemel potom jeste hlad?:slight_smile:

@alienka...to se ti bude chtit pekne spat ne?:slight_smile:...ja byla vcera, prisla domu a lehla..ale jinak aspon super protazeni:slight_smile:
@ardila...tak jsem se rozhodla, ze zkusim ty latkovky taky a kdyztak to pak prokombinuju s jednorazovkama, a pak se uvidi....tak az budes objednavat z te Anglie, tak mi dej please vedet...ze bych se svezla s tim postovnym s vama...ale asi bych pak vzala ty Popolini:slight_smile:...mne to bude stacit az tak treba v lednu
12. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky zatim neodčitam jen hlásím návrat jakoby z dovči bylo nádherně i když zima ale dalo se, malej letadlo snesl v pohodě většinou to prospal :slight_smile: jinak Švédsko je nádherná země ani se nam nechtělo domu musime se tam zase co nejdřive podívat :slight_smile:
12. říj 2010 v 15:07  • Odpověz
@luuca85 Já ho napřed krmila a tohle byl až konec, byla toho hromada a většinu snědl, takže hlad neměl a vydržel dokonce 4 hodiny potom..
To mě mrzí s těma plenama, už jsem psala Ali, že už mám objednáno, objednávala mi to Jana, páč já to neumim zaplatit, Honza na to tu kartu nemá a jen tak mít nebude. Byla to taková rychloakce, že jsem si na vás nevzpomněla.. Stydim se :frowning2:
12. říj 2010 v 17:20  • Odpověz
Ale jestli o ně bude zájem, tak ještě objednávat budu, tak to pak vezmem společně
12. říj 2010 v 17:21  • Odpověz
@ardila já dávám ovoce dopoledne. Ale třeba dnes měla všechno nějak dřív a přišlo mi, že odpo by si ještě něco dala, tak jsem jí dala ovoce i odpoledne,ale to jen trochu
V tom Německu se pro nás vyplatí, co jsem tak koukala čokolády, bonbóny. Pak taky sýry, hlavně takové ty brie, cambozola apod....
Pak takové ty šunky, jak jsou na úplně tenké plátky a takové sušší. Něco jako pršut. To tam taky stojí míň a je to moc dobré.
No pak třeba olivový olej (ten jsem koupila pro baru)
Zelenina, ovoce mi tam přišly dost dražší, mlíko, jogurty taky spíš dražší. Ale určitě by se dalo něco najít i levnšjšího.
No pak se vyplatí určitě i nějaká drogerie, ubrousky, toaleťák, papírové kapesníky...
12. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
No vlastně nevim co řešim, když spíme většinou do 10-11 a pak hned dávám zeleninu, tak mu to budu muset dávat až odpoledne :sweat_smile:
Medi, ani jsem nepostřehla, že někam jedete. Tak fajn, že jste si to užili. Honza byl ve Švédsku loni a byl nadšenej a fotky parádní, tak tam taky chceme někdy vyrazit
12. říj 2010 v 17:51  • Odpověz
Scai, dík za info. A pobavilo mě, jak první, čeho sis všimla jsou čokolády a bonbóny, jsem si jistá, že to bych taky věděla přesně :grinning:
12. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
Dneska po plavču si tak stojím u baru, objednávám si horkou čokoládu a koukám na Šímu, jak si hraje a najednou se vzepřel a opřel se jen o špičky, jako byl opřenej o předloktí a špičky a zadek nahoře, to ještě nikdy neudělal, tak jsem zírala.. ale pak už to nezopakoval :slight_smile:
12. říj 2010 v 17:53  • Odpověz
tak jsem zaregistrovaná na paypalu i na ebay takže můžu vesele nakupovat ženský :slight_smile: takže půjdem do těch plen?
12. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jen tak pro připomenutí.. 15.10.2009 na Smržovce :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ali, teď jsem nakoukla k tobě do alba a teda ty obrazy do pokojíčku jsou naprosto úžasný.. ty jsi fakt umělec :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
15.10. my si zrovna říkali, kdy že to bylo? :grinning: pamatovala jsem si jen, že brzo, že kvůli tomu popadaly ty stromy
12. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@ardila no jo, sladké to je moje :slight_smile: konkrétně tam mají hodně levnější milky, ritter sporty, pak kupujeme haribo bonbóny a ty nimm 2 tvrdé. Mňam. Všechno je tam fakt o dost levnější. Nebo spíš teda za stejné prachy člověk koupí dvojnásobné balení :grinning:
A to jak píšeš, že byl Šíma na těch špičkách. To jsem takhle viděla Baruš taky, ale taky jen jednou :grinning:
12. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
dobré ránko holky, přidala jsem pupendo když mám dneska tu kontrolu :
13. říj 2010 v 10:05  • Odpověz
dobré ránko holky, přidala jsem pupendo když mám dneska tu kontrolu :wink:
13. říj 2010 v 10:05  • Odpověz
@ardila tak to nevadi, v pohode:slight_smile:
13. říj 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky,
byli jsme se vyvenčit s Darčou a Šímou a bylo to moc fajn, Šíma je už kus chlapa, to David je proti němu dost tintítko:slight_smile:
Darčo: házím odkaz na ty botičky http://www.sterntaler.de/, je to pod baby shoes :wink: a jsou krásně barevné...nevím, jestli nebudu chtít nové :grinning:
13. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.