• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jani, dík za odkaz. Na českých stránkách jsou líp vidět ty barvičky. Snad je někde budou mít, pátrala jsem po e-shopech a nic. Zkusím tu puntanelu, ale minule jsem je tam neviděla, to už jsem něco takového hledala. A nebo v tom Německu, ale nemůžu tam nikde najít prodejce. A tady odkaz na ty vlněné na oplátku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37858113&tab=0
13. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem na gyndě strávila skoro dvě hodiny, bylo uplně natřískáno, no a malá je uplně zdravá, má už přes půl kila a je to pěkná akrobatka :slight_smile: jinak dělohu mám velikou, plodovky taky dostatek takže paráda :slight_smile:
přikládám dvě fotečky do albíčka :wink:
13. říj 2010 v 16:20  • Odpověz
@alienka24 Tak to je super, ze jste OK, akorat nechapu, kam se ti vejde :grinning: Ono tam natriskano je furt, Zuzka tam prakticky neni, furt v nemocnici, uz mi rikala, ze se potkame u nebo po porodu, no uz se tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja jdu za 14 dni a budem vedet, co cekame, tak se fakt tesim, i kdyz mam vzdycky trochu strach, co najdou (u Martina se ta ledvina nasla 20 nebo 24 tt, nevim presne). A taky tam litam s Martinkem, takze jsem vzdycky spocena az na pr... :grinning: A tlak samozrejme vyleti, pritom jinak mam super nizkej. Ze by syndrom bilyho plaste? To snad u me ne :grinning: Kdy mas dalsi ko? Za mesic?
13. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
@jasekd jj za měsíc :wink: a jak jsem odcházela tak tam zuzka zrovna přicházela vystřídat mámu :wink:
13. říj 2010 v 16:40  • Odpověz
@alienka24 Ja ted chodim dopoledne a to tam nikdy neni. Zatim to zvladam, mam Martinka ve vlozny tasce do kocaru a je hodnej a nenechaj nas tak dlouho cekat, tak jsem rada. Az ale zacne lizt, asi budu muset chodit odpoledne a manzel se utrhnout driv z prace a pohlidat ho, aby tam nedelal bugr. Ke konci se chodi na ten monitor kazdej tejden, to jsem zvedava, kam dite udam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 16:56  • Odpověz
Tak jsme se byli pořádně vyvenčit všichni. Jsem tu na Smržovce atrakce, když jdu s těma našima bestiema na vodítku a dítětem v manduce :grinning: Pořád mě někdo zastavuje a ptá se, jestli to je všechno moje, dneska paní říkala, že mě obdivuje atd., žádná procházka se neobejde bez komentáře :slight_smile:
@jasekd Jak je? Už jsem si říkala, kde se touláš. A máš tušení, co to bude? Já si byla od začátku uplně jistá, že to bude kluk :slight_smile: Ale ať je to, co je to, hlavně, ať je to v pořádku co.. snad to bude dobrý.
Ali, krásný fotky, Anička je šikula :slight_smile:
Postupně choděj nový plínky a jsou tak krásný :slight_smile: Už mám jen tu jednorázovku na noc, jinak ne a je to fajn.
@jasekd Ty dáváš látkovku i na noc?
13. říj 2010 v 18:32  • Odpověz
@ardila Ahoj, a ted si vem, jak budou cumet na me , az se vyvali poradny bricho a na kocaru bude ani ne rocni dite. Kolik mas tech psu? Tady po Msene chodi jeden bezdomovec se smeckou asi 5ti ratliku, to je zas mazec jineho druhu :grinning: Ja poprvy taky tusila kluka a vyslo to. I ted si myslim kluka, nejak si k sobe neumim holcicku predstavit. Manzel chce holku a Dr naznacila na NT, ze mozna to ta holka je, za 14 dni snad uz temer najisto, UZ ma dobrej, tak uvidime. I na ty ledviny a rozsirenej mocovod prisla dost brzo. Jo, davam latku i na noc, proste temer porad. Na noc pridam do HD vkladacku HD a zatim to jde, malej spi, neprotejka to, neopruzuje se, ale ta plina rano jde skoro zdimat. Asi budu muset casem pridat jeste nejakej Ikea rucnicek. A spoleham jedine na PULky, fleecaky mel jen jako malej a ne na noc a vlnaky nemam vubec, nemam s nima zkusenost. Malej spi celou noc, v noci nekrmime. Kdybych krmila, tak ho prebalim, to uz by asi nevydrzelo, a pokud by prebaleni v noci byl problem, davala bych papirovku, jenze ta je sice sucha, ale kdyz ji mel obcas na noc, tak byla tak strasne nacucla, ze mu uplne mackala kulicky a pindika, takze taky nic moc. Dokud jsem v noci kojila, tak jsem rozhodne prebalovala.
13. říj 2010 v 18:52  • Odpověz
Psy mam dva, ale veliký :slight_smile: Toho bezdomovce jsem myslím už potkala..
Já budu mít od kamarádky dvě bambusový, co používala na noc, ale kojí hodně často, tak nakonec noční látkování vzdala. Já kojím v noci jednou, teda až k ránu a to ho většinou přebaluju i tak a tu jednorázovku za noc nemá ani moc počůranou, tak bych to časem zkusila asi i v noci..
13. říj 2010 v 19:04  • Odpověz
Jani, ty flísáčky asi pošlu dál, nějak mu neseděj, ještě si s tím teda zkusím pohrát, jestli nenastavím těma patentkama nějakou ideální velikost, ale zatím se mi to nepovedlo a má to takový divný..
13. říj 2010 v 19:05  • Odpověz
@ardila On ma fakt takovy strasny ratliky, nastesti na voditkach, furt je buzeruje a mezitim rabuje popelnice :sweat_smile:
S tim tvym kojenim by to mela byt pohoda, kdyz stejne prebalujes nad ranem, a bambus saje hodne. Ja mam pliny frote a taky to zmaknou.
13. říj 2010 v 19:09  • Odpověz
Holky, teď mi psala semy. Jsou s Davídkem v nemocnici :frowning2: Prý od rána 3krát zvracel, nechtěl ani čaj, tak je na kapačce a dělali nějaký vyšetření, tak snad zítra budou něco vědět. Tak snad to nic nebude a bude to brzo ok.
13. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
Drzime palce!
13. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
@alienka24 kde máš to bříško :slight_smile: no možná ti pak najednou pěkně vyroste :grinning:
13. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@ardila tak snad to nic nebude, jen nějaký virus a za chvíli budou zase v pořádku doma! Pozdravuj jí!
13. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
@alienka24 Prosím mě, mohla bys mi hodit odkaz na toho mladýho fotografa, co k němu chceš jít s bříškem? dík
13. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
@ardila tak to mě mrzí, nám seděj fajn, ale je pravda, že tu látku musím trošku natáhnout, aby stačila na ty patentky, tak to ještě zkus :wink:
13. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jani, zkoušela jsem to a blbý, ještě to zkusim zítra na normální plínu, on měl jen ten ručník.. Ale vzhledem k tomu, že jsem je chtěla hlavně na doma a doma mívá ručníky, tak nevim, jestli si je nechám nebo je zkusim prodat. Škoda, jsou pěkný.
13. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
@ardila Už nemusíš, už jsem to našla.. Já nevim, jestli zas jet do Prahy nebo někam jinak nebo jít někde tady. Chci tak nějak koncem listopadu jít.
13. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
@alienka24 to měla být pro tebe, že už nemusíš, už jsem to našla.. Koukám, kdo mi to píše a ona já :grinning:
13. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz
@ardila Ahojik pozdravuj semy a Davidka at je brzy v pořádku snad to nic nebude,,..
Chystáte se na focení se Šimou??Mate nějakeho dobreho fotografa tady??A jak pokračuji plány víš jake? :wink:
13. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
ahoj holky, teda tak doufám že bude davídek v pořádku a brzy je pustí domů :wink:
14. říj 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj, Davídkovi je líp, všechna vyšetření jsou ok, snad zítra půjdou domů. Letim krmit dravé zvíře :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
@ardila Tak to je super, že to nic vážnýho není a půjdou domů. no ale vyděsí to asi pěkně :frowning2:
14. říj 2010 v 11:44  • Odpověz
@ardila...ahojky ...tak to jsem rada, ze uz to je s Davidkem dobre, pozdravuj semy:slight_smile:
14. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
dobré ránko holky, kdepak jste všechny?
15. říj 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky jak se mate??Mi jedem dnes do Prahy na servis s kočárem a autosedačkou tak se docela těšim stavime se juknout i na novou autesedačku
15. říj 2010 v 11:46  • Odpověz
Čau, my spali do čtvrt na 11 :sweat_smile: Takže zatím jsem stihla jen nakrmit dítě a jdu balit balíčky a na poštu. A odpoledne za Janou do Zásady pro plíny z Anglie a taky pro dvě kešky :slight_smile:
Psala semy, že čekají do 2 na velkou vizitu, ale že je to ok a měli by jít domů.
@medvide1 Na focení se chystáme, ale fotografa vybraného nemám, to bych nepsala, že nevím, ke komu jít. Moje plány se trochu pohnuly, ale moc ne, ale vyvíjí se to dobře. Až bude po volbách, tak se to snad začne hýbat. Co Honzík? Co už umí?
15. říj 2010 v 11:57  • Odpověz
@ardila ahoj ardi :slight_smile: juuu vám už přišly ty plenky? to je docela rychlost ne?
15. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jj, je to fofr, objednávaly jsme to minulý pátek a přišlo to včera
15. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz
tak to je super, tak to mě přijdou taky co nevidět :wink:
15. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.