• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Už máš objednáno jo? Jen ty naughty nebo i jiné?
15. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ty naughty jsme objednaly v sobotu a přišly dneska, ty včerejší jsou z babykind. Takže to oboje trvá stejně krátce
15. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz
@ardila nojo mám :slight_smile: sem se zaregistrovala a bylo se mnou k nevydržení tak sem si je rovnou i objednala i pro Lucku tak se těším až přijdou :wink:
15. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj, tady se nejak vesele rozjizdi latkovani :wink: To je super.
To je dobre, ze pujde Davidek domu, je to v nemocnici na palici, i kdyz takhle malejm detem je to nastesti jedno, kde spinkaj.
15. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
A kolik a jaký barvy? Jsem zvědavá, jesti mi poslali barvy, co jsem chtěla..
15. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
dvě sady po 12ti a barvy nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
@jasekd jj těším se na to, mě se ty látkový plínky líbily ještě než jsem byla těhule :wink:
15. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
Máš tam hrubku :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ba ne, dvě :grinning:
15. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz
@ardila :grinning: jednu jsem opravila
15. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz
15. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdu zkusit vařit oběd, jestli bude Š. mít pochopení.
15. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz
@ardila tu druhou tam s dovolením nechám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jdeme prubnout nový kino :slight_smile: jakože na oslavu :wink: ale ani nevim na co jdeme :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz
@alienka24 Nechci rejpat, ale stale vidim dve :grinning:
15. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz
@jasekd tak nerejpej :grinning:
15. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz
no děláte si ze mě prdelky takže odcházííííím :wink: :grinning: jdu na kafíčko za kamarádkou
a kdybychom se už nevyděli tak vám přeju krááásný Výkend :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@alienka24 Vy jste s tim zacly, s tou gramatikou :grinning:. A co ze to mate za pliny, hodte odkaz :wink:
15. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@alienka24 Asi 6 chyb :grinning: :grinning: :grinning: . Tak si to uzij, kino i kafe, cus.
15. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahojky devcata, tak uz mi konecne prisly tehotenske rifle :grinning: ...sice jsou mi o trochu vetsi, ale nepadaji mi, budu je mit aspon az do porodu, teda snad :slight_smile:
...zaclo nam "krasne" pocasi, tak jsem byla na drbech u sousedky

@ardila...urcite chvili bude mit pochopeni:slight_smile:...nebo ho nech, at ti pomuze, to uvidis, jak se zabavi :grinning:

@alienka...tak si to kino uzijte:slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz
@alienka24 vše nej k tvemu dnešnímu svátku
@ardila ahoj tak to je prima že semy pujdou dom hlavně že je vše ok,aha tak jsem to blbě pochopila s tim fotografem Honzik se ma dobře, a co už umí takruzně se točime lezeme dozadu dopředu se mu nechce začina jit na kolinka a sedí když ho posadim sam si nesedne ale na to ma ještě čas a co vy??šima je už pořáddny kus chlapa co??mi jsme docela prckove mame je n68 cm a 8 kilo
15. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz
15. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz
@alienka24 Vypadaj pekne :wink: Nam teda AIO moc nevyhovujou, ale mam jiny typ a jen dve. Jinak vsechno nejlepsi :wink: Nick teda klame, ale ja taky nejsem Jana nebo tak neco :grinning:
15. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz
@medvide1 Tak to Š. dělá to samé a ještě trochu začíná lízt dopředu. Já ho teda moc neposazuju, ono se nemá, dokud si sami nesednou. Šimon má 74 cm a něco přes 8 kg :sweat_smile: ´
@alienka24 Jé, všechno néééj, jsem to nějak na seznamu přehlídla. K dnešnímu svátku ti povoluji hrubek kolik budeš chtít :grinning:
@jasekd Jaký AIO máš? Já mam zatím jen dvě - Itti Bitti a Swaddlebees a obě jsou super.
A normálně jsem uvařila.. celou skoro hodinu byl Š. způsobně v lehátku a hrál si a kvičel mi k tomu :slight_smile: To se u nás nestává, většinou se vzteká po 5 minutách, co si ho nevšímám
15. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@ardila Ja mam 1 Pop in bamboo (ma je i Semy a myslim ze je spokojena?) a ta mi prave moc nevyhovuje, protejka u nozicek a jednou u pasu u zapinani, stalo se mi to, kdyz v tom byl dyl a az ted, co je vetsi. Navic se s ni celkem blbe manipuluje a na zadech dela jakoby hrb. VYpada hezky, ja ji dam, kdyz jdem k Dr a tam ho prevliknu a do ordinace jdem s Imse Vimse, ta je lepsi. Mam tu obyc bilou, zatim mi neprotekla. Je jednodussi na manipulaci, v te Pop se to nejak hrne, ten vnitrek. Pop ma ty vnejsi gatky PUL a na patentkach se tam cvakaj dve vkladacky, kdezto ta Imse ma i ty gatky zevnitr posite frote (neco jako ty vase, co jste si objednaly), tak mi pripada, ze to vic zachyti, ze to po tech svrchnich kalhotkach nestejka, a ty vkladky ma na jedne strane prisite, nehrne se to a taky to dobre schne. Vkladky jsou v IV dve, muzes si vybrat, zda das navrch tu fleecovou nebo frote. Mne to cvakani na patentky moc nevyhovuje, pripada mi to jako davat cc nebo vv narovno, a to ja nedelam, kdyz davam cc, tak na novosklad, aby ta latka byla i z boku. Snad jsem to vysvetlila srozumitelne, co mi vadi. Oboje mam ze Zasady, jsou na tech strankach popsane :wink:
Dite spustilo ze spani pekelnej rev, bezime na zeleninku :wink:
15. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak jsme šťastně doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Davídkovi už je dobře, pěkně papá a všecko v pořádku..jsem se tam těšila domů :slight_smile:
Jsem tak ráda že už je zase zdravý a v pořádku :slight_smile:))))))
15. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak jsme šťastně doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Davídkovi už je dobře, pěkně papá a všecko v pořádku..jsem se tam těšila domů :slight_smile:
Jsem tak ráda že už je zase zdravý a v pořádku :slight_smile:))))))
15. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
@semy.cz Jupííí :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz
ardi :slight_smile:)
15. říj 2010 v 15:03  • Odpověz
a dneska jsou Davídkovi přesně 3 měsíce :slight_smile: tak jsem ráda že nás pustili domů..jen škoda že nám táta přijede domů až někdy večer, je služebně v německu....ale aspoň že jsme na víken duž doma :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:07  • Odpověz
tady pár fotek našeho miláčka z nemocnice
15. říj 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.