• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz super že jste doma :wink:
15. říj 2010 v 18:12  • Odpověz
@semy.cz vítám vás doma, to je super!
A co mu teda bylo, zjistili něco?
Nebyl to ten rotavirus, jak jsme nedávno řešily zda očkovat nebo ne...
Itti bitti SIO jsou jediné plíny co jsem neprodala a nechala si je, na focení.
15. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
děkujeme holky..

v krvi ani moči nic nenašli, takže je to nějaké střevní...
ve zprávě je gastroenteritis acuta
15. říj 2010 v 18:40  • Odpověz
ten hned první...
15. říj 2010 v 18:47  • Odpověz
ale jak jsem se teď dočetla jinde tak je to vlatsně ten rotavir.... :unamused:
15. říj 2010 v 18:49  • Odpověz
@semy.cz Super :slight_smile: Ale malej vypada spokojene, jak jsem psala, jim je jedno, kde spinkaj. Ale ty postele jsou desny, co? Mne se tam uplne pomlatil, jak tam neni zadnej mantinel, vecne jsem mu taky vytahovala nohy z tech sprynclu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rotavir my mame naockovanej, prave proto, ze pocitam s pripadnou hospitalizaci a nechci, aby se ve spitale jeste nakazil timhle. Ale jste doma brzo, takze prubeh jste nemeli snad nejakej tezkej ne? Tak preju klidnej vikend.
15. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
no předevčírem a včera ráno bylo vidět že mu není dobře.....jinak byl docela spokojený...akorát včera večer ještě když něl teplotu přes 38 tak byl nevrlí no....
ty postele byli pěkně blbý hlavně proto že ta stahovací strana neměla ani žádnou mezipolohu, tak jsem pod to vždycky strila židly, aby to bylo trochu vytažený ale ne úplně..on se ještě nepřemísťuje takže se šprinclíkama jsme problém neměli....navíc olovinu z celý doby měl tu ruku přidělanou takže se stejně nemohl pohybovat i kdyby chtěl...
15. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@semy.cz No jo, chuda, na kapacce, ale ono je to lepsi, jinak to do nich nedostanes, Martinek by na piti potreboval nejspis permanentni katetr :grinning: Previt, vubec mi nechce pit. Mne se Martin uz pretaci a na brise se toci dokola, takze hruza, a vedle na pokoji bylo maly cikane a to s tim furt lomcovalo, mlatilo do ty postranice, jak zviratko v kleci, a jeste tam chudinka bylo samo. Coz se ovsem Martinovi muze stat taky, pokud ja budu mit mrnouska a nepustili by s nim manzela :confounded: A vy jste jeli na pohotovost a rovnou vas tam nechali? Fuj, jeste ze uz to mate za sebou. A jak tam fungujou navstevy, mohl manzel aspon na chvili za vama?
15. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
jasek já byla na nadstandartu, takže návštěvy za náma mohli kdykoliv.....
na pohotovosti jsme nebyli, poslalala nás tam rovnou doktorka....
my jsme byli u dr ve středu ráno, to zvracel 2x..tak nám napsala sab simplex a říkala zkoušet dostat do něj čaj...no a do odpoledne zvracel zase 2x tak jsem jí volala, tak se tady zastavila a říkala že už to je blbý...protože jsem do něj za celý den dostala jen asi 30ml čaje....tak říkala že to už je na hospitalizaci, kvůli dehydrataci...takže nám napsala zprávu a říkala ať jdeme rovnou na lůžkový oddělení..takže nás tam hned vzali, uložili a napíchli mu kapačku na 16 hodin.....
večer jsem pak zkoušela trošku nakojit, po domluvě s doktorem, ale pil chviličku a hned vyzvracel..takže t nic..a pak od půlnoci jsme začala zkoušet zase čaj, tak ho začal postupně pít, včera už pil pěkně přes den.....i dneska...
15. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@semy.cz No hlavne ze jste tam nebyli dlouho. A on nechtel mlicko a cajik si pak bral? Martin, do toho dostanu 20 ml caje a 30 mi vyblinka, tak si umim predstavit ten boj o to, dostat do ditete jakoukoli tekutinu, a kor, kdyz je chudakovi spatne...
15. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
@semy.cz také vás vítám doma, zažila jsem něco podobného, ale to bylo Filipovi už přes půl roku, ležel na zádech, hrál si s hračkou a najednou se pozvracel, tak jsem se naivně domnívala, že si jí strčil nějak hluboko a byla jsem v klidu, jenže potom jsem ho chovala a najednou začal znova a znova, úplně se tím skoro dusil, no hrůza, chodila jsem s ním po bytě a pořád zvracel, přijel manžel z práce, jeli jsme k doktorce, ta doporučila černý čaj a naštěstí se to do večera srovnalo, ale nikdy nezapomenu na ten šílený strach o to zmítající se miminko, kterému jsme nemohla pomoct...fuj tak ať nás nikoho už nikdy nepotká
15. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj, musím se vám pochlubit, jaký máme krásný plínky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ardila/album/modni-prehlidka-/
15. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
No na muj vkus se ty nase deti seznamujou s nemocnicema nejak brzo :angry:
15. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
@ardila Ty Minky mu jdou krasne k ocim :grinning: Rozjeli jste to ve velkem stylu, to my takovou paradu nemame... Tak at vam slouzi. Moc nechapu komentar te slecny, co je pro jednorazovky :sweat_smile: Ze se ji ten styl nelibi, nejaka tvoje kamoska nebo jen tak prudi? Jako by u latkovek slo jen o to, jak to vypada... Mne se to libi moc a je super, ze cim dal vic lidi do toho jde. U nas na jine diskusiuz jsme jednu holcinu taky nalakaly :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz
@jasekd Tu holku neznám, taky mě to překvapilo, jako kdybych se jí ptala na názor.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já právě chci využít toho, že jich je tolik různejch a mít to pestrý :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz
@ardila Ja osobne vubec nekomentuju alba tech,ktery neznam, pokud to neni nejaka extremne krasna fotka, to pak pochvalim, slecna ma asi potrebu rejpat. Jako bysme komentovaly albicka, kam si nekdo vyfoti balik Pampersek s komentarem "Tohle jsme poridili nasemu brouckovi ve sleve, aby mel zadecek v suchu " :grinning: Mam zkusenost, ze my nekomentujem jednorazovky, dokud se nas nekdo nezepta na nazor, ale jednorazovkarky moc rady komentujou latky, se kterejma nemaj absolutne zadnou zkusenost (zatimco my papirovky zname). Ja jsem na doporuceni kamosky koupila vybavu vsechno jeden typ, a nelituju, vyhovuje to zejmena manzelovi, ze mame jednotnej system, navic tehle barevnejch by mi bylo trochu lito, kdyz by byly pokadeny :grinning: Ale krasa to je, hned je to prebalovani zabavnejsi...
15. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz
@jasekd Přesně tak, já taky cizí nekomentuju.. No co, ať si rejpe, mně radost z plínek nezkazí :slight_smile:
15. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz
@ardila no jo, kašli na ni, taky ten komentář nechápu. Hlavně že tebe a teda Šímovi se látkování líbí :slight_smile:
15. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz
@ardila no jo tak to je šikulka holt každe dětsko je jine někdo je rychlejší někdo pomalejší někdo leze dopředu někdo dozadu a někdo neleze vubec a rovnou třeba stoji nebo sedi apod :wink:
15. říj 2010 ve 23:19  • Odpověz
@medvide1 Jj, přesně tak. On má zas období, kdy nedělá skoro nic, pak se rozjede a pak zas nic :sweat_smile: To by mohla Jana vyprávět, jak je každý dítě jiný :slight_smile:
15. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz
Jinak koukam že jste se s latkovkama rozjely to je dobře a hlavně že vas to všechny bavi ja měla take plány ale nějak sem se pak na to vyprda :frowning2: ted mě to mrzí ale začinat už je myslim pozdě :sweat_smile: mě jednorázovky vyhovují ale i mě i vypekli otázka jestli by to neudělali i latkovky :slight_smile: ale je to o zkusení taak vam přeji vesele dal -.)
15. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz
@ardila no jo je to holt tak :slight_smile: ale někde sem slyšela že pak se to po roce ani nepozna jestli to nebo to ditě dělato to a kdy to dělalo že prý se to po roce ty děti tak nějak najedou na stejnou vlnu nebo jak to řici a nejsou pak vidět už rozdily
15. říj 2010 ve 23:22  • Odpověz
@ardila koukla jsem na fotečky jake mate ty plínky jsou moc pěkne mě teda přijdou na jedno brdo všechny stejne ale určo nejsou že?nějak se v tom nevyznam i když jsem o tom pročetla hromadu článku ale zaujali mě ty punčošky nebo co to je??to ma jen když je v te plence nebo i ořez oblečeni jako přez kalhoty nebo punčošky??
15. říj 2010 ve 23:33  • Odpověz
@semy.cz ahojky, tak to je dobre, ze uz jste doma a ze je malej v poradku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky,
také se mi nelíbil komentář k Darčině albíčku, plenky má fakt super :wink:
a tady máte jedno videjko, jak se ten náš čamrda drápe na lehátko :grinning:
http://www.youtube.com/user/janaviki2001
16. říj 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma z Německa a eventu.. A máme přes 60 skleniček a hlavně botičky Sterntaler, které jsem tu nikde nemohla sehnat. V Žitavě jsme vlezli do prvního dětského krámu a jediného, co jsme tam viděli a měli jediné ve správné velikosti a ještě v barvě, co se mi líbila nejvíc, tak mam radost. Na eventu mu je všichni obdivovali, jak má super outdoorový boty :slight_smile: @janula28 Dík za tip, jsou fakt super a teploučký teda hodně
A jinak za sebou máme první celolátkovací den mimo domov.. a obě AIO zklamaly a protekly po docela krátký době, zato Anavy + Weehuggers super, ty zvládly docela zatežkávací zkoušku uplně skvěle. Ono to je i logický, ty PULky maj lepší ty dvojitý gumičky kolem nožiček, tak když už náhodou něco nezvládne Anavy, což se moc nestává, tak PULky to zvládly zatím vždycky, tak to asi zatím vypadá na favority..
A Davídek je teda borec :grinning:
16. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
@janula28 No tak to my mame asi nejaky opozdeny dite, neleze ani nahodou, toci se jen ze zad na brisko a to jen na jednu stranu... David je sikovnej. A koukam, ze mate koberce, to bysme je my meli uplne zeblity, Martin se zas nejak zhorsil. David uz je OK, neblinka? Ten komentar, jasne, kdyby treba napsala, tahle plina mi nevyhovovala, protejkala, tak to beru, ale tenhle komentar je uplne mimo, jako kdyby se latkovky porizovaly jen kvuli stylu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz
@ardila K cemu jsou ty boty, nejaky nepromokavy treba do Manducy? Nebo jen zatepleny, do kocarku? Jo a co je ten event? S tema plinama, to jsem "rada", ze nejsme sami, komu se s AIO nedari, ona opravdu kalhotkovka se lip prizpusobi na telicko a co nahodou nechytne, chytne PUL, ale uz se mi dlooouho nestalo, ze by protekla plina, ty AIO jsou takovy univerzalni a tim padem je to trochu kompromis, nesedi tak dobre...
16. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
@jasekd Jsou nepromokavý, hodně teplý a vysoký, ideální do manducy :slight_smile: A event je sraz lidí, co hledaj kešky.. to víš, co je? :slight_smile:
16. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.