• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila Vim, to uz jsi mi vysvetlovala driv :grinning: Diky...
16. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
@ardila A mate je i do barvy (jestli teda mas tu Manducu taky hnedou) :wink:
16. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jj, mam hnědou a ladí to krásně :slight_smile:
16. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
@ardila botičky jsou super! To jste byli někde v centru v krámě?
nevíš jslti v Žitavě je nějaký obchodák nebo tak něco? my jsme nic nenašli, jen ty dva markety a pak obchůdky v centru
16. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz
@scai Jj, v centu, na Reichenberge strasse..nebo jak se to píše, prostě Liberecká :slight_smile: Obchoďák tam myslím žádnej není, to jedině v Gorlitz, tam bysme si mohly někdy udělat výlet spolu, kdyby se ti chtělo..
16. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz
@ardila ahojky..teda Simovi to mooooc slusi v tech plenkach, fakt jsou moc hezky:slight_smile:
17. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
dobré ránko holky, tak už jsem tu po víkendu, byli jsme v orlických horách na chaloupce, no krásně jsme si to užili :wink:
18. říj 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky.....
tak jsme to oba chytli od davídka, akorát manželovi bylo blbě jen v sobotu od rána asi do 3, měl průjem a zimnici a pak už byl v pohodě.....
já začala průjmem v sobotu ve 4 ráno, pokračovalo to průběžně celý den, v noci na neděli jsem dostala horečky, jednou jsem měla i přes 38....v neděli průjem skoro ustal, ale teplotu jsem měla celý dopoledne...odpoledne se mě prozmenu strašně motala hlava, až do večera.....no a dneska od 1 od rána opět šílený průjem ((
ještě že se včera manžel postaral o Dádu, jsem spala přes den, tak jsem aspoň něco dospala, protože s tou horečkou jsem nenaspala nic......no na dnešek jsem spala tak 4 hodiny....
a to manžel dnes jede do brna na školení a vrátí se až ve středu večer.....tak doufám že bude Davídek hodný a nechá mě odpočívat..... :pensive:
18. říj 2010 v 08:34  • Odpověz
@semy.cz teda semy tak to mě mrzí :frowning2: tak hlavně hodně pij at nejsi dehydrovaná a hlavně at to brzy přejde, a můžeš si něco vzít na ten průjem?
18. říj 2010 v 08:44  • Odpověz
ali snažím se pít dost.....tak snad to stačí.....jj beru tuším Helak se to jmenuje..Tomáš v sobotu koupil, chtěla jsem něco co jde u kojení.....
18. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojky holky, taky zdravim po vikendu...
@alienka ...tak to verim, v Orlickych horach je vzdycky krasne:slight_smile:
@semy... ahojky semy, tak to me mrzi...asi jste chytli fakt nejaky rotaviry nebo adenoviry, ty pak delaji takovouhle paseku, deti se vetsinou z toho rychle dostanou a pak jsou v pohode, ale dospeli to vzdycky odnesou hur...tak snad uz bude lip, mela bys mit to nejhorsi za sebou :slight_smile:
18. říj 2010 v 10:04  • Odpověz
luci děkuju...ty jsi vlastně z toho zdravotnictví viď?....hele jak je tohle dlouho nakažlivé?
máme jít zítra na tříměsíční prohlídku, tak nevím nevím...
18. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@semy.cz no nemas moc za co...ja si nejsem moc jista, ale mozna, ze bych to treba tak o tyden odlozila, ale zavolej si dr. a domluv se s ni...ale spis kvuli tomu, ze jsi nemocna ty, Davidek by infekcni byt nemel, jemu uz nic neni ne?
18. říj 2010 v 11:07  • Odpověz
jinka triply i testy na protilatky negativni:slight_smile::slight_smile::slight_smile: huraaa...ultrazvuk ve 12tt byl taky negativni na Downa...takze by to melo byt v pohode :grinning:
18. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
@luuca85 gratuluju :wink:
18. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
@alienka24 diky moc_)
18. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
lucko moc gratuluju :slight_smile:
já myslela kvůli sobě, dáda už je v pořádku určitě..my právě jedeme v pondělí na týden do košic...jsem se i kvůli tomu domlouvala s dr že očkování odložíme..měla ho očkovat původně zítra, tak kvůli nemoci že to týden odloží a když jsem říkala že jedeme pryč tak že teda ještě o týden..ale na prohlídku by jsme měli no..tak uvidím zítra ráno, asi podle toho kdy budu mít naposled ten průjem....
18. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
@luuca85 Gratuluju, me to ceka pristi tyden, dozvime se i co cekame. NT jsme meli taky OK, tak snad budem takto pokracovat. Vy uz vite, co to bude, nebo nechcete vedet? Jinak tohle je celkem zdravotnicka diskuse, koukam :slight_smile:

@semy.cz Fuj, vy si uzivate. Tak hlavne at jste OK na tu dlouhou cestu, do Kosic, to je streka, pojedete na noc? My byli s M. nejdal v Praze a ted o vikendu se chystame do Loun k sestrenici, tak snad to bude v pohode cesta, malej je hodnej, ale autosedacku moc nemusi, nastesti vetsinou spi. Snad se vylecime, jsme nachcipany, teda M. se statecne drzi, jen obcas vykapeme nos Nasivinem. Musime byt vsichni OK, sestrenice ma dve maly deti, tak je docela kumst to sladit, abysme si nepredavali zadny bacily :grinning: Furt je nekdo marod,hlavne u nich, co holka zacla chodit do skolky.
18. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
@jasekd dekuju moc:slight_smile:....tak to urcite bude v pohode, uvidis:slight_smile:...jj, cekame kluka, ale dr. rekla, ze to jeste 1x potvrdime ve 20.tt, ale je fakt, ze to bylo paradne videt:slight_smile:
@semy...tak uvidis, jak bude:slight_smile:...to budete mit docela dlouhou cestu, tak si to tam uzijte:slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
no cesta to je dlouhá no...snad to dáda zvládne..budeme dělat delí pauzy, aby nebyl celou dobu v autosedačce..on je naštěstí v autosedačce v pohodě, má jí rád...a cestu dobu pojedeme tím autovlakem, z Košic do Prahy, takže to bude lepší.....
18. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
@luuca85 Kluk je vzdycky jistejsi nez holcicka, my u Martinka nemeli naprosto pochyby. Ted nam byla zatim naznacena holka, tak jsem napnuta jak ksandy. Ja se u prvniho nenervovala vubec, ted mam kupodivu obavy vetsi, i kdyz tohle mimco vzniklo napoprvy, naprosto prirozene bez horm. lecby a nebylo planovane tak brzo :slight_smile: Proste uz mam zkusenost, ze ne vzdy je vsechno OK a bojim se, ze mu/ji zas neco najdou (Martin ma vadu ledviny, uz jsem to tu psala, ale nevim, zda jsi cetla, jen aby to nevypadalo, ze jsem po nejakem pozdnim potratu nebo jine hruze, to nastesti ne :slight_smile: )
18. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz
@jasekd ahojik gratuluji k dobrým výsledkum jen tak dal a snad vam holčina vyjde bylo by to hezke mit pareček :slight_smile:
@luuca85 Ahoj chci se omluvit jestě jsem tě ani nepřivitala holky tu s tebou komunikuji a ja ani nepozdravim tak to napravuji a vitam tě tu ale už jsi tu vic jak ja takže ja jsem spiše pozadu :slight_smile:
@semy.cz ahoj tak fajn že jste v pořádku doma i když to zkolilo i tebe a manžu ale ti dospělí se s tim perou lepe jak ten prckek :frowning2:, jinak štastnou cestu na tak velký výlet a at to Dada zvládne v pohodě ale on je jestě maličky tak mu to myslim si vadit nebude :slight_smile: horší je jak se jede a dělají se ty přestávky tak ho vytahovat a oblékat a zase svlékat v tomto počasí je naprd hlavně at vam nenachladne, nemam to moc ráda a pak z vlastní zkušenosti tomu našemu lumpovi se pak nechce zpět do autosedačky :slight_smile:
@alienka24 Ahoj tak koukam krásný vikned tak to je dobře hezky si uživejte jedzěte dokud to jde pak to bude už s větším batužkem na zadech :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
@jasekd jj, cetla jsem...tak to je hezky, byste meli parecek:slight_smile:..ale ono je asi jedno, co to bude za pohlavi, hlavne, kdyz bude zdrave vid?:slight_smile:..nebo co byste chteli radsi?....snad to bude vsechno v pohode a mimi bude zdrave, ja si myslim, ze zrovna tohle, co mel Martin ovlivnit nemuzes...ale tak se nenervuj predem a nech tomu volny prubeh... i kdyz nejhorsi je takovy ten maly cervik, ktery se stejne obcas objevi a pak hloda...ale zkus si to nepripoustet:slight_smile:...hlavne, ze je zatim vsechno v poradku:slight_smile:....a s Martinkem jdete na operaci, nebo se to uz trochu zlepsilo?...ja si ted uz presne nepamatuju, co si psala
18. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
@medvide1 ahojky, taky zdravim a dekuju za privitani:slight_smile:...ale omlouvat se nemusis:slight_smile:....myslim, ze az se malej narodi, tak tady taky nebudu tak casto :grinning:
18. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
semy, teda to je mi líto. Snad ten hylak pomůže, je to sice hnus, ale mně vždycky zabral okamžitě.
Tohle je dobrá diskuze, doktorka, zubařka, lékárnice.. to máme komplexní poradenství :grinning:
Luci, gratuluju k výsledkům :slight_smile:
Jasekd Že by holčička? To jsem teda taky napnutá :slight_smile: Kdy jdeš příště?
Jo holky a o víkendu jsem pořádně otestovala ty naughty baby a super, dala jsem jen jednu vkládačku a ani kapka neunikla.. Ale teda nejlepší mi zatím přijdou bamusový ŠD, těm fakt věřit, včera jsme byli v Krkonoších a tý kose jsem ho nechtěla přebalovat a měl tu bambusku přes 4 hodiny a zvládla to uplně v pohodě. Na noc to zkusim až po dovolený.. http://sijemdetem.cz/produkt/bambusova-plenka-jednovelikostni-sd-designova-hilco
A přišla další zpráva z města ohledně podnikání, teď k financování a opět pozitivní, musím do konce roku dát dohromady žádost o dotaci, teď je zrovna otevřenej program,kterej přesně odpovídá tomu, co potřebuju, ale 31.12. to končí.
18. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz
@luuca85 jo jinak jestě gratulace k chlapečkovi teda ta Anička řikam to snad dobře snad mě Ali neukamenuje jestli jsem to popletla bude mit ale napdaniku :slight_smile: a ted od jasekd jestli bude holčina to se holky budou mit :slight_smile:
Mužu mit dotaz??Dočetla jsem se že jsi zdravotnice co jsi dělala nebo jestli ještě dělaš?
18. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz
A včera jsem šoupla poprvé Šímu v manduce na záda a super, je to mnohem pohodlnější a on má lepší rozhled, tak byl taky spokojenej. A pak objevil moje vlasy, tak jsem šla kus cesty se zakloněnou hlavou :grinning:
18. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz
@ardila Ahoj tak to je super s latkovkama jsi dobrá že jsi se do toho zase pustila po prvním nějak neuspěćhu že??Ptala jsem se tě minule ale neodpověděla jsi koukala jsem na tvoje fotky těch plinek a jak tam ma Šima takove jako podkolenky nevim co to přesně je a to se dava třeba jen když je na zemi jen v plině nebo i přez oblečeni??Jinak ad podnikani super bylo by fajn kdyby to vyšlo
18. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz
@medvide1 jj, dekuju moc...vid, jsem to taky Ali rikala:slight_smile:.....muzes, ja jeste stale studuju, jsem na medicine, chybi mi jeste 2 statnice, ale doufam, ze to do porodu zvladnu:slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz
@ardila jo a jinak u nas prý jedna kamoška take chystna něco spiše menšího než ty ale bylo by to prý cvičo pro děti tak ti pak dam vědit jak ji to vychazi nebo ne a kdyby se ti chtělo tak byste mohli chodit cvičit se Šimou
18. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.