• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@luuca85 jee tak to smekam no musi to být naročne teda pro mě by bylo ja sem lenoch na učeni ja mam jen zdrávku ale laka mě jit ještě něco jao nástavba ale dokopat se :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz
ardi no nevím, mě teda nějak hned nezabral....mám průjem pořád :frowning2: a to ho beru od soboty dopoledne....jsem z toho totálně vysílená, motá se mě pořád hlava....
jsem aspoň dneska řekla mámě, jestli by nevzali davídka ven, abych si odpočinula...jí to samozřejmě samotnou nenapadlo, že by nabídla pomoc...ale když jsem si řekla tak ho vezmou ven...tak aspoň něco.....
on je dneska zrovna takový ukňouraný...no jak naschvál no....

medi on autosedačku miluje, a nidy ještě neprotestoval......tak doufám že to bude v pohodě....
18. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz
@medvide1 Zapomněla jsem reagovat na tvůj dotaz, na ty návleky.. Já to dávám do manducy, když se mu vyhrnou kalhoty, aby neměl holý nohy.. to teda, když je víc teplo, teď to dávám ještě přes punčocháče a je to dobrý na přebalování venku, když je chladněji.
18. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz
@semy.cz Tak to je dobře honzula ji ma take rad ale jak je větší a vyndá se tak se mu tam nechce zpět když je to delší cesta :slight_smile: teda tak at ti je lepe snad to zabere
18. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz
@ardila diky moc:slight_smile:.....tak to je super s tema plinkama..no ja se uz tesim, az prijdou ty, co objednavala Terka:slight_smile:...jen to poradne odzkousej, at pak vime, ktery jsou nejlepsi :wink: ...ale tak to je Simonek sikovnej :grinning: (s temi vlasy)
....teda jsem ani netusila, ze tu je tolik lidi ze zdravotnictvi :wink:
18. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
@ardila diky jsi hodná tak to je fajn a nemusi to bejt třeba když maš jen latkovky ale i normálně do manducy jak pišeš že??ale mě se libila právě ta fotka jak ma stejne navleky a i plíny sluší mu to :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@ardila dari tak to jse super s tím podnikáním :wink: no mě se to začalo taky pěkně rýsovat, brácha mi udělá webovky tak s tím hedvábím taky krapet pohnu do vánoc ještě bych mohla něco udělat i vydělat a živnosťák si udělám :wink: jo kdybys pak chtěla udělat webovky tak brácha to umí a dělá to podstatně levněji než jiný firmy a dělá to dobře :wink:
18. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@alienka24 Teda ty se davaš take takhle na podnikaní jo??Tak když tě to baví tak to je super a mysliš že to budeš zvládat pak i při prckovi??Nebo to budeš mit jen jako nějakej vedlejšak?
18. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
@medvide1 dekuju...no docela uz to staci, tak uz abych to mela za sebou...jak jen zdravka, sestricky jsou taky potreba:slight_smile:....tak uvidis, nikdy na to neni pozde..jj, to znam, dokopat se k uceni je casto taky problem
@ semy..tak si uzij chvilku odpocinku, kdyz pujde Davidek ven, snad naberes trochu sily:slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz
@medvide1 Jj, to můžeš mít samozřejmě i bez látkovek. Ale ty návleky jsou docela drahý, kolem 300 Kč a já čekala, že budou teplejší, je to docela slabý, tak jsem byla zklamaná. Dají se koupit design socks, stojí asi 45 Kč a je to podobný. Já koupila ty drahé jen proto, že jsem myslela, že budou teplejší. Trochu jsou, ale moc ne. Takže další mi uplete máma z merino vlny
Ali, tak super, ty stránky budu potřebovat, tak to bych asi využila.. ale na to je ještě čas. A budu potřebovat nějaký logo s dětskými motivy, to bych třeba zvládla něco vymyslet?
18. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz
@medvide1 Jj, to můžeš mít samozřejmě i bez látkovek. Ale ty návleky jsou docela drahý, kolem 300 Kč a já čekala, že budou teplejší, je to docela slabý, tak jsem byla zklamaná. Dají se koupit design socks, stojí asi 45 Kč a je to podobný. Já koupila ty drahé jen proto, že jsem myslela, že budou teplejší. Trochu jsou, ale moc ne. Takže další mi uplete máma z merino vlny
Ali, tak super, ty stránky budu potřebovat, tak to bych asi využila.. ale na to je ještě čas. A budu potřebovat nějaký logo s dětskými motivy, to bych třeba zvládla něco vymyslet?
18. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz
@luuca85 neni zač :slight_smile: no jo dokopat se ale ja se asi nikdy nedokopu :slight_smile: i ted bylo pro mě boj jak sestry maji registaci o tom že mužem pracovat samostaně bez dohledu tak nasbírat 40 kreditu aby mě prodloužili registraci :frowning2: no hruza tak naštěstí mi to uznali ale byla jsem naštvana člověk jim tam pošle skoro 30 listu vyplněných a oni na jednom caru napiši že se prodlužuje sem se musela smat :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
@alienka24 tak to je super Teri, navic pred temi Vanoci by to mohlo i docela dost jit:slight_smile:...a pak jako privydelek dobry:slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz
@ardila aha tak to věřim že tě to naštvalo takový prachy za to dat a pak nebejt spokojena to nasere :( ale tak mamka to určo napraví :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz
Holky nechtěly by jste se zase někdy sejit??Vy se vidate ale ja sem nějak vypadla :frowning2: ráda bych vas a prcky viděla a i ty co jsme se jestě neviděly :wink:
18. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz
@medvide1 no jelikož jsem zaměstnaná tak to budu mít jako vedlejšák, ted do vánoc bych mohla něco prodat páč budou svátky a tak, takže by mohl být i odbyt, no a pak webovky budu mít furt a uvidíme jak to půjde, samo že tam bude nějaká pauza až se malá narodí ale příští rok bych si scháněla kontakty a napřesrok už bych mohla zas vyrazit na jarmarky a trhy a pak se uvidím podle toho jak to půjde :wink:

@ardila a máš třeba nápad jak bys chtěla aby se to jmenovalo?
18. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz
@medvide1 ...tak hlavne, ze ty kredity mas...a to musis sbirat, i kdyz jsi na matersky?...jsem myslela, ze to mas jako pozastaveny nebo aspon ponizeny?....nj, to vis...ceske zdravotnictvi a byrokracie...klasika:slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz
@alienka24 Tak to je fajn tak tam je hlavní že tě to baví a maš z toho radost a jsi na to šikovna tak at ti to hezky jde i nadale a určo si myslim že si polepšíš na vanoce a pro malou atd :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz
@medvide1 a já jsem pro srazík :wink:
18. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz
@luuca85 no ja to měla ještě když jsem pracovala ale i ted když jsem na mateřský tak to musim začit znovu zbírat mam teda na to 5 let ale kdo vi co bude za chvili tak se pomalu zase do toho budu muset pustit :frowning2:
18. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
@alienka24 Tak to je fajne a kdo další??
18. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
@alienka24 To ještě ne, zatím takový věci neřešim, já ten dotaz myslela jen hypoteticky do budoucna :slight_smile: Dokud nemam výsledky průzkumu a prostory a nevím, jestli do toho 100% půjdu, tak nic dalšího neřeším.. I když jsem přemýšlela, ale nic mě zatím nenapadlo. Chceme se do vymýšlení pustit s Honzou na dovolený, tam bude čas a on mívá docela dobrý nápady, tak třeba i název vyplodíme :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@medvide1 ...tak to jo...je fakt, ze to je dost blby, jeste navic to je malo okreditovane ty jednotlive prednasky...hele uvidis...treba za rok to zas bude uplne jinak...hrozne me stve, jak se to vsechno stale meni, akorat, ze to vzdycky posle nekdo tamhle od stolu, ale v praxi, ze to zrovna tak vyhodny neni, tak to uz nevidi...no uvidis...nejak bude...nema cenu se s tim ted nervovat:slight_smile:

tak jo, klidne se nekde muzeme sejit:slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@ardila je kam jedete na dovču?
18. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
@luuca85 tak to maš naprostou pravdu no uvidime :slight_smile: a studuješ přímo nějaký obor nebo ne?
18. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz
Sraz kdykoliv, jen teda v neděli jedem na dovču, ale klidně něco můžem spáchat ještě tenhle týden.. A třeba kdyby se chtěla přidat i @jasekd ? Nebo chceš zůstat v utajení? :slight_smile:
@medvide1 Do Jeseníků
@medvide1 ...mam vseobecne lekarstvi....takze pak se uvidi:slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz
@ardila teeda z hor do hor ja myslela alespon někam za teplem :slight_smile: no jasekd by se právě mohla take přidat a třeba i scai a kdo tu tak jestě je??
18. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz
@luuca85 Tak to je fajn ale tak ted tě to stejnak nebude nijak trápit kam nastoupit bude mimo tak se budeš radovat z něho :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.