• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila jj chápu :slight_smile: a stejně do toho půjdeš :wink: zkusim nad tím taky popřemejšlet třeba mě něco napadne, mě nejvíc věcí napadá před spaním :grinning:
18. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
klidne, tenhle tyden by sel, ale ja az od ctvrtka...stredu si nejsem jista, ze bych zvladla, mam jeste nejaky pochuzky...jinak je mi to jedno:slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
Mě tedy když uvažujete o tomto týdnu tak ten čtvrtek by byl nejlepší jinak pořád někde litame :frowning2:
18. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz
Čtvrtek se mi hodí :slight_smile:
Ali, taky myslím, že půjdu :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
čtvrtek taky můžu :wink: teda kdyby jsme to stihli do tří tak bych šla na cvíčo ale když ně tak na něj nemusím a půjdu jen plavčit tenhle týden
18. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
@alienka24 Tak to je fajn tak kdo další zatim tedy ali, luca,ardilka,a ja a co semy??A ta jasekd??ozvěte se a jestli by vam to vyhovovalo třeba i dopol kolem 10 te hod někde tak by to byl paráda Ali by pak mohla jit na cvičo a mi ostatni by se vidělo
18. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz
tak fajn, ctvrtek by byl super....cas je mi celkem jedno, takze se podridim:slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
No tak mi si teda přivstanem no :grinning: 10tá je ok.. A město? Scai asi do Jbc nepřijede, já klidně pojedu i do Lb, stejně tam potřebuju a můžu někoho vzít.
18. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz
@ardila lenoši :slight_smile: mě je to celkem jedno klido Lbc ale ka mtam jit necham na vas :slight_smile: a luca je odkud? Jbc?
18. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz
@medvide1 Jj, Luca je z Jbc, ale tu můžu klidně svést.. No co bych nebyla lenoch, počítám, že do 10ti nebude spát věčně, tak si to zatím užívám :slight_smile: Teda ale dneska jsme vstávali už ve čtvrt na 10 :grinning:
18. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz
@ardila si dělam srandu :slight_smile:neboj ale take by se mi ti libilo vždy ho přemlouvam aby ještě spal ale moc se nam nedaří :frowning2: aletak v 9 vstavame nejdřiv
18. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
jeee kdybyste přijely do lbc tak já objevila parádní cukrárno kavárnu kde mají výborný koláče a dortíky a je tam i dětskej koutek :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz
@alienka24 Tak to by nebylo špatne :slight_smile: zase budem mlsat jo? :wink:
18. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz
@alienka24 Super a kde?
18. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz
kousek ode mě jak bydlím, hned vedle liberecké ZUŠ ve frýdlantský, jestli víte kde je ambiente v lbc tak naproti němu se dá parkovat a tam je zuška a hned vedle je kavárnička
18. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz
@alienka24 ha jednou i ja vim kde to je :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz
@medvide1 no paráda :slight_smile: a co pomohlo..ambiente nebo ZUŠ? a hlavně tam mají velmi, velmi příznivé ceny....dortík za 15kč a domácí koláče,naprosto luxusní, na ně chodím od minulýho týdne :grinning: :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz
@luuca85 Jee, tak te holky praskly, jsem si rikala, co jsi zac, ja te teda na rozdil od nich neznam, neznam ani holky osobne, jsem nakukovala, co se v rodnem meste deje a pak i prispela, ale tak uz jsi skoro Dr, ja jsem ta zubarka, jak psala Ardi :grinning: To jsi dobra, ze dotahujes medicinu tehotna, to bylo planovane? A kde studujes? Ja mam1.LF UK, obor stom., ale uz celkem davno tomu, promoce 2004. Ty jsi asi vseobecna, ze. A tak ja se zeptam tebe, co bys chtela delat za obor, kdyby sis mohla vybrat, coz taky vzdycky nejde... Co ti chybi za statnice? A chodis do skoly nebo mas nejakej individual a mas odstazovano a opravdu chybej "jen" ty statnice? Jinak ja s tim deckem, za sebe a Martinka klidne kluka, ale manzel strasne rouzi po holce, tak kvuli nemu tu holku asi radsi. Jasne, ze to neovlivnim, ale clovek uz se boji. On ma tu dilataci, megaureter, VUR IVku, hydrokelu, spermatokelu, fimozu... Asi kdyz se zrovna tohle vyvyjelo, dostal nejakej zasah, ale ja rozhodne neudelala zadnou chybu jako alkohol apod, tudiz si to samozrejme nevycitam :wink: S dalsim postupem se ceka na konec listopadu, kdy dam zpravu z mikcni doc. Kocvarovi (VFN, uro klinika) a on rozhodne, zda konzervativne nebo oper., pripadne si vyzada jeste izotopy, ze bysme sli do LBC, ty zatim nemame, protoze to vypada na vroz. vady bez zjevne priciny, obstrukci nikde nema. Ja jen doufam, ze se nebude nejak dlouho vyckavat a pak stejne operovat, ja osobne IVce moc sanci na samovolne zlepseni nedavam, zatim je stejnej nebo malinko horsi...
@ardila 27.10. ve stredu, fakt uz se tesim, ja bych do porodu nevydrzela... Dobre zpravy s podnikanim... Ja ted dovalila z mesta z kycli a uz tam nemusime, ale jsem hotova, sla jsem s Manducou, na brise se fakt pronese :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na zada si ho v pohode das sama? Ja s ni jeste nemam takovou praxi, ale na brise uz to fakt moc nezvladam, blbe se mi dejcha.
@medvide1 Dik, brzo se dozvime, jestli mela Dr dobrej odhad nebo ne...
18. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz
@alienka24 Tak to je luxus, to beru :slight_smile: Psala jsem scai sms, jestli se přidá.
@jasekd Honza ho radši přidržoval, poprvé jsem se bála, ale myslím, že ho tam příště už zvládnu dát sama, je to jednodušší než jsem čekala. Dala jsem ho normálně dopředu a pak to celé sunula a přidržovala a pak chytla jen popruhy, když už jsem tam nedosáhla a ok, Honza jen lehce přidržoval, kdyby něco
18. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz
@jasekd já doufám, že tady trochu podpoříš tu mojí křepelku a budeš mít taky holčičku :wink: :grinning:
18. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz
@ardila Taky zkusim, na brise uz to fakt nejde.
Jinak holky dik za pozvani, do LBC ja teda ne, nejsem pojizdna a stejne je mi dopol. zle, ale kdybyste sly nekdy v JBC, mohla bych se pridat :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz
@alienka24 Nebyla bych proti :wink:
18. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz
@alienka24 Tak pomohlo to ambiente :slight_smile: tak to je super těšim se jestli se tedy sejdem
@jasekd klido tě do lbc mužu vzit :wink:
18. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
@medvide1 Dekuju za nabidku, to jsi hodna,ale necham to na ten JBC snad nekdy, jsem totiz jeste ke vsemu nemocna (kasel, ryma, trochu teplota), dneska jsem na ty kycle ze Msena sotva dolezla, tak at vam nenakazim deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: I kdyz, nechci zakriknout, ja chcipam, manzel taky, a malej je OK, tak mozna to 4mesicni kojeni k necemu bylo :slight_smile: Akorat moc nevim, jak ho oblikat do manducy, zas byl dneska spocenej a nohy studeny (mel puncochace, teplaky a boticky, body s dl.ruk. a mikinu s kapuci a cepicku tenkou), ze me teda lilo, jeste ten silenej vytah na poliklinice, kam se nevejdou ani 2 lidi s miminama, tak jsem sla nahoru i dolu pesky, byl tam dneska naval. Nevim, zda jsem psala, jadyrka ma, a uz nastesti nemusime :wink:
18. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
ja se asi zblaznim...tak jsem napsala sahodlouhou zpravu a on zrovna pri odeslani prestal fungovat internet a cely se mi to smazalo :angry:
tak jeste 1x no
18. říj 2010 v 15:21  • Odpověz
@luuca85 :grinning: :grinning: :grinning: Mne se to stalo taky, na jinem tematu,on dneska blbne celej den...
18. říj 2010 v 15:26  • Odpověz
@jasekd no ja jsem znala akorat alienku, chodily jsme spolu na gympl a ta me seznamila se semy a ardilou:slight_smile:...no nastetsi mne zbyvaji uz jen ty statnice, neumim si prestavit, ze bych jeste musela chodit do nemocnice a hlavne to dojizdeni...mela jsem koncit letos v cervnu, ale nejak se nezadarilo, tak snad to stihnu nejpozdeji do brezna, chybi mi ty nejtezsi-pedi a interna, tak uvidime..jinka mam LF UK Plzen, ale na 6.rocnik nas dle mista bydliste daji bud do UL, Plzne, nebo CB, takze jsem samozrejme skoncila v UL, mesto hrozny, ale jinak nemocnice docela dobra a hlavne i ti doktori byli mnohem vic v pohode nez v Plzni, tak ve finale docela fajn...akorat, ze na zkousky musime jezdit do Plzne a tam se nekdy nemuzeme se zkousejicimi domluvit, pac oni chteji po nas postupy, co se delaji v Plzni, a to my, co jsme byli v UL nemuzeme vedet...jinak bych pak chtela zkusit pediatrii, ale uvidime co bude, stejne pak nastupovat hned nikam nebudu a pak se uvidi...
18. říj 2010 v 15:29  • Odpověz
@jasekd ...jo jinak s Martinkem uvidis..ale je to na houby to cekani vid?...jinak preju at ti je brzy lip...radi toho ted nejak moc, ja se nastesti drzim, ale vsude okolo vsichni chripkujou...
18. říj 2010 v 15:31  • Odpověz
@ardila tak klidne muzu i do Lbc, myslis Dari, ze bys me please mohla teda v ten ctvrtek vzit?...bydlim na Horni Proseci, kousek od tenisovych kurtu, ale neni problem dojit v Jbc kamkoli, zalezi kam to pro tebe bude nejlepsi:slight_smile:
18. říj 2010 v 15:33  • Odpověz
@luuca85 Jako ze stazujes ve spitale v Usti? Tam prece neni fakulta, co je to za podivnost? To znam taky, staz u nekoho a statnice u jineho, des bes. Pro me byla nejhorsi Zachovna stomatologie, prave z toho duvodu, a z vseobecnejch chira, internu jsem mela radsi, my to ale meli v o neco mensim rozsahu, protoze navic byly ty zuby, 3 statnice. Ped. mam jen zkousku, ale u vseobecnejch to byl nejvetsi postrach! aA co bys chtela delat dal?
18. říj 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.