• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd no prave, ze neni, ale Plzen to ma s UL domluveny takhle....ale tak docela to slo..ale asi nejlip zkoordinovana a ze mi to dalo nejvic byla asi gynda..nastesti uz mam odstazovano:slight_smile:
prave ze ta pedi bude des a interna asi jeste vetsi..no uvidime...snazim se nenervovat, aby jsem to neprenasela na mimiska, ale stejne tak 2 dny pred zkouskou se tomu neubranim...

chtela bych zkusit tu pediatrii, az budu hotova, ale uvidime, jestli budou vubec nekde v okoli brat, v Jbc to je zatim trochu problem, nemaji zatim pro dalsiho doktora misto ani praci...ale uvidime, treba to nakonec skonci uplne jinak...chtela bych byt stejne minimalne rok s mimisem doma, a pak treba kdyby to slo, tak zkusit nejaky polovicni uvazek, nebo treba jen 2 dny v tydnu...ale nevim, jestli na to bude chtit nekdo vubec pristoupit
18. říj 2010 v 15:48  • Odpověz
holky tak já se ráda ve čtvrtek přidám....a nabízím taky volné místo v autě :slight_smile: snad už buddu v pořádku do té doby...
akorát ještě uvidím kdy půjdu k té dětské dr. ráno jí zavolám, tak uvidím co mě řekne.....
tak naši měli teď Davídka venku dvě a půl hodiny a ž mě ho přivezli a ještě spinká..zlatíčko moje...jsem se mezitím aspoň trošku vyspala..tak snad už to bude lepší.....
18. říj 2010 v 16:11  • Odpověz
@luuca85 Jasně, svezu tě, jen se teda pak asi v Lbc zdržím, potřebuju něco pokoupit, tak nevím, jak s odvozem zpátky, třeba medvide pojede hned do Jbc? Ale ráno určitě. Pošli mi číslo do IP a kdyžtak i přesnou adresu, vyzvednu tě doma, to je po cestě
18. říj 2010 v 17:37  • Odpověz
@luuca85 A nebo kdybys měla čas a chuť, tak samozřejmě můžeš na nákupy se mnou. Nebude to na dlouho a třeba pro prcka taky budeš chtít něco koupit :slight_smile: Jen teda potřebuju na tu dovolenou pro sebe pořádný kalhoty, ale to by mělo vyřešit pár minut v hudy sportu :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:56  • Odpověz
A nebo když se třeba nějak jinek zabavíš v Lb, tak tě pak někde naberu, jak chceš..
18. říj 2010 v 17:57  • Odpověz
@luuca85 V JBC podle me polovicni uvazek jde. Na pediatrii jsme ted nedavno byli, kdyz mel Martin tu mikcni a chodili jsme na gastro k Sochmanovi a na nefro chodime k Rotovi,takze jsme tam furt. To bys mela super, kdybys chytla misto primo v JBC, co ja znam lidi z mediciny nebo od videni, treba o neco mladsi, tak jich je v JBC dost. JBC nemocnice se mi libi,ale ja delala ty zuby, mne se nechtelo slouzit nocni :grinning: A taky se mi libi, ze se dela i rukama, a zas na chirurgii a podobne bych si netroufla, ale mam kamosku, co ji dela...
18. říj 2010 v 18:09  • Odpověz
@alienka24 Prosím tě, nebudeš mít zítra nebo ve středu cestu kolem lékárny u Orla náhodou? :slight_smile:
18. říj 2010 v 18:36  • Odpověz
@ardila fakt..no tak diky moc, to by bylo super.:slight_smile:..v pohode, mne staci jen tam, klidne zpet pojedu tramvaji ,neni problem:slight_smile:
18. říj 2010 v 19:00  • Odpověz
@jasekd no tak to by bylo pak uzasny:slight_smile:...uvidime...jj, oba znam osobne, kdyz jsem byla na dobrovolne stazi v jbc, akorat uz je to asi 2 roky
18. říj 2010 v 19:01  • Odpověz
@ardila ti tam skočím, copa potřebuješ?
18. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
@alienka24 No kvůli mě tam neskákej, jen kdyby si byla někde poblíž.. Byla jsem tam shánět čistý lanolin a řekli, že jedině do druhého dne, že ho musí připravit. Tak jen, kdyby si tam šla, tak jestli bys mi ho tam nechala na čtvrtek připravit. Tak 100 gramů.. díky :slight_smile:
18. říj 2010 v 19:32  • Odpověz
@ardila jo no tak jo, když půjdu okolo tak ti to domluvím ju?
18. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
Ali, ok, díky. Kdyby ne, nevadí, kdyžtak vezmu namíchanou kúru ze Zásady.. Jsem totiž neodolala a objednala si ty vlňáky :slight_smile: Paní prodávala za 260 Kč minimálně používané tyhle http://www.babako.cz/male-merino-kalhotky-prouzek
18. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
@luuca85 To bych ti prala, ono sehnat misto neni jen tak a kor kdyz chces urcitej obor. Nekteri mi znami vzali obor, co nechteli, aby mohli zustat doma, nekteri se odstehovali za praci, ja osobne bych si vybrala par oboru a ty zkusila, zda me vemou. Me by od pediatrie odrazovalo zaprve, ze ty maly deti ti moc nereknou, ale hlavne nekdy ta komunikace s rodici, to je peklo, to ti povim :sweat_smile: Ty deti jsou kolikrat super, ale rodice je akorat stresujou a delaj dusno, znam par takovejch, to je pak sila neco s nima resit. Ja budu doma celkem 3 roky, ale stihnu dve deti :grinning: Az bude M. 3, dam ho do skolky a mensi/ho bud bude hlidat mama nebi budu muset najit chuvu, to mu budou dva... Stejne ten navrat bude drsnej, i kdyz obcas do prace zajdu i ted, tak s plnym nasazenim se to srovnavat neda...
18. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
@ardila Je, ty jsou hezky. Tak nejdriv latkovani uplne zabalis a ted jdes odvazne do vlnaku :grinning: Ja jsem jen na PUL, jsem nejak lina zkouset nove veci, a PUL M. nic nedelaly ani ve vedrech a jsou spolehlive, tak me nic nenuti. To vy budete mit vybavu frajerskou...
18. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky,
nestíhám dočítat, protože naše dítě dnes předvedlo další kousek :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
@janula28 No tak to si delas srandu uz... Jeste ze mam v okoli i jine deti, jinak z vas bych chytla depku :grinning: Opravdu ma pul roku? NO ja vas jednou videla nazivo na tom gastru, takze je fakt takhle malej, no nechapu, cim ho dopujete? Filip byl taky takovej rychlik?
18. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@jasekd ..jj, vim...no uvidime...prave ze ja musim byt doma 4 roky..no jako nemusim, ale jako ze si nebude moc vybrat z rodic. prispevku...jako kdyztak mam v zaloze i internu..a rikala jsem si, Jbc, Lbc, Turnov, ale v Tu zas nei pediatrie...no uvidime, co se do ty doby vyvine....to sice jo, deti nic nereknou, ale na 2. stranu muzes jim jeste aspon pomoc a vylecit je a neni to jen o nemocnych....ne jako u starych lidi, kterym muzes dat jen prasky..ale nevyresis v podstate uz tu pricinu...kazdy obor ma sve klady i zapory..ale jako stehovat se urcite nechci...tj, je fakt, ze nekdy s rodici komunikovat je mazec :sweat_smile: ...ale tak zas aspon to budes vsechno v 1 case a nebudes muset prerusovat na vickrat...jako prace-materska-prace...takze to je mozna do budoucna i lepsi ne?..nebo pak planujete nekdy jeste 3.?ale jinak si to muzes i prodlouzit, ale to asi nechces?...je fakt, ze ten navrat asi bude drsnej...je pravda, ze kdyz z toho vypadnes, tak je to vzdycky tezsi, ale tak ty se do toho pak urcite hrave dostanes:slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
právě že nebyl, Filip začal lézt asi na 8 měsících, ale potom to už šlo rychle...David je napřed, ale já z toho fakt radost nemám, nemůžu ani na záchod, abych netrnula hrůzou, odkud se zřítí :wink:
18. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
Filip udělal své první samostatné krůčky těsně před 1.rokem
18. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
@janula28 ahojky...tak to je jako hodne dobry. :grinning: ..co bude delat na roce?:slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj! Jdu vás dočíst, ale pak musím jít žehlit. Honza mi zase nadává, že sedím u netu :frowning2:
18. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
@luuca85 gratulace k výsledkům!
@semy.cz to je blbý, žes to takhle odnesla. Tak hlavně hodně pij a ´t je to co nejdřív dobré!
@ardila to je suzper, s tou dotací. A to jde abys zvládla sama, nebo si na tu žádost budeš někoho najímat aby ti jí udělal. Já teda nevím jak moc to je nebo není složité.
18. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@scai diky moc:slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz
@janula28 tak vidím, že se tu vyvíjí zase jiné zázračné dítě :grinning:
betmenek se zpomalil a superman ho předběhl :slight_smile: Baru je daleko v závěsu :grinning:
18. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
@luuca85 Ja bych ani nevedela, jakej obor si vybrat, krome svyho, asi neco interniho nebo mozna by mi ani nevadila nejaka vysetrovacka, treba rtg, nevim... Jinak jasne, ja to takhle planovala, 2 deti rychle za sebou a pak uz navrat nafurt, ja bych mozna i treti dite chtela, treba kolem 37, 38 (ted je mi 30), ale nemam jistotu, ze bych nasla zastup do ordinace, budu uz delat sama na sebe, ne jako zamestnanec, to bude dalsi vec, co budu muset zvladnout, nemam to papirovani kolem toho vubec hotovy, to budu muset resit, tu zadost o samostatny vykon povolani, chybi mi zkouska z rtg (delat s nim samo umim, ale az budu samostatna, potrebuju tu zkousku), mam teda odpracovan povinnej pocet let, ale to papirovani... Blby, ze musis vzit ty 4 roky, kdyz nemas odpracovano, ja mam RP dvouletej a vycerpam rok :grinning: na prvniho a dva roky na druhy. Ten 4letej je blbej na prachy, ale co se da delat.
@scai A Martin je na chvoste... Ale drzej se "zuby" (M.zadny nema) nehty :grinning:
18. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@jasekd :grinning: Baru taky zuby nemá, tak abysme my na konci neodpadli, když se nemáme ani za co držet :grinning:
18. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
@jasekd jj, to papirovani je fakt blby, hlavne to neustale litani po uradech, kde te honi od certa k dablu....tak to mas dobry, ze mas dvouletej:slight_smile:, akorat pak na 2. je blby, ze ti ho do skolky nevezmou, ale kdyz sezenes hlidani, tak to je v pohode:slight_smile:...jj, 4letej naprd, na 2. stranu aspon neco...
19. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vcera vecer citila 1. pohyby, to je tak uzasny a nepopsatelny :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
@luuca85 jee tak to je prima :wink:

no já zrovna přijela z veteriny :confounded:
19. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.