• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@luuca85 Kdyztak budu muset zaplatit nejakou chuvu, coz teda nebude lehke nekoho sehnat, komu by clovek sveril dite a jeste ho pustil do bytu.. Treba sestrenici vzali holku do skolky na 2,5 letech, ze je sikovna a bylo misto (ne tady, tady situaci neznam, nebot me to zatim nezajima). Dvouletej jsem vzala, ze stejne chci do prace driv a hlavne, ten rozdil v penezich... Ty pohyby, no ja se priznam, ze mi to nekdy celkem vadilo, takoverj divnej pocit, nejdriv si na to clovek musel zvyknout, pak chvili pekny a ke konci uz docela vopruz, jak te kope do mocaku a tak, za chvili znova, pomoc :grinning: Ale beda, kdyz se chvili neohlasil, hned jsem ho postuchovala...
19. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz
@luuca85 Ahoj tak ja tě klido pak ve čtvrtek dom vemu stejnak pojedu po srazíku hned dom tak neni problem :slight_smile: ale jak budeš chtit ,,
Tak platí tedy čtvrtek kolem 10 te hod u te cukrárny v Lbc??
19. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak jsme dneska byli na tříměsíční prohlíce....:slight_smile:
Dáda má 5640g a 61cm :slight_smile: měl výbornou náladu a celou dobu se smál na doktorku i na sestřičku :grinning: na očkování jdeme teda až za měsíc, kvůli tý nemoci........

No doufám že ve čtvrtek fakt nebude sněžit.....podle dnešního počasí bych se snad ani nedivila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem už vytáhla zimní fusak....ty 4 stupně byli fakt hnusný...a to možná bylo ještě méně....jsme přeci jenom nahoře....no hnus....
a kde je teda ta cukrárna?
19. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz
@semy.cz Jee tak gratulace ke kontrole mate pěknou vahu a Davidek je šikula a jak je tobě??cukrárna je v Lbc jak je ambiente jestli víš tak naproti je parkoviště a tam je hudebka tak někde u te hudebky psala Ali :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz
já tam na vás budu číhat někde u toho parkoviště naproti ambiente ju?
19. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz
medi díky..no mě už je celkem fajn...ráno bylo suprově..ale jak jsme vylezla ven tak mě to trošku přemohlo..přeci jen jsem ještě taková slabá...dáda pořád spí co jsme přišli z venku tak aspoň můžu odpočívat....

jé tak to vůbec nevím kde to je....co je tam jiného poblíž?
19. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz
@alienka24 To by bylo super stejak auto se neda jinde zaparkovat tak se tam sejdem diky moc
a to ambiente je restaurace nebo co to je?
@semy.cz jj restaurace http://www.ambi.cz/ambi_livingb_kontakt.php
nevim jestli ti tahle mapa zrovna pomůže
19. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
jo díky...už vím kde to je :slight_smile: jsem si to hodila na googl mapy :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
@semy.cz šikulka :slight_smile:
jsem vám napsala jak dáda spí po procházce a on se v tu chvíli vzbudil :grinning:
tak se na vás těšíme :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
@semy.cz to psát nesmíš to oni vycítí :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
@semy.cz Tak hlavně že ti je lepe a už prujem neni?no ono se neni co divit jestli si ležela a pak čerstvý vzduch ja sem take jak praštěna když mi neni dobře a pak vylezu ven
19. říj 2010 v 15:06  • Odpověz
hele a jak je velká ta cukrárna? vejdeme se tam všecky s kočárkama?
19. říj 2010 v 15:16  • Odpověz
medi průjem od včerejšího dopoledne už nemám......už je fajn.....už stačí jen nabrat pořádně sílu....

dnes je tam spíš mrazivý než čerstvý vzduch :grinning:
19. říj 2010 v 15:17  • Odpověz
@semy.cz Tak to je fajn halvně že je lepe a neboj sílu nabereš :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
já se nebojím :wink: :grinning:
19. říj 2010 v 15:23  • Odpověz
19. říj 2010 v 15:35  • Odpověz
@medvide1 ahojky...jo, no tak kdyz me pak hodis dom, tak budu jedine rada, diky moc:slight_smile:
@semy ahojky , tak to je super, ze jste zvladli i tu prohlidku:slight_smile:...a dobre, ze uz ti je lip:slight_smile:
19. říj 2010 v 17:25  • Odpověz
@luuca85 jj uplně v poho ale necham to na tobě jestli nechceš třeba pak počkat na ardilku jak ti nabizela jak se ti bude chtit ju?
19. říj 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj,
já kočárek brát nebudu. Dá se zaparkovat kousek od toho a že by Š. ležel poslušně ve stojícím kočárku stejně nehrozí :grinning: Půjde do dětského koutku a bude.. Takže my moc místa nezaberem
19. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
ardi tak jo...no jooo, vy už máte vééélké děti :wink:
19. říj 2010 v 18:26  • Odpověz
Ja ho asi take brát nebudu bud bude take v koutku ale myslim si že spiše bude čučet než si hrát vždy je takovej zaprdlej než se rozkouka :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky...tak je mě líto, ale zítra s váma nepůjdu.....
dneska v noci jsem měla opět akutní průjem...do toho dáda spal jen po hodině...jsem vyřízená...
jdu ted dopoledne k dr..prý mám pijít aby udělali testy jestli to není infekční.......
tak máma přijde pohlídat malýho....

jsem se na vás těšila....škoda...
20. říj 2010 v 09:37  • Odpověz
@semy.cz tak to je škoda :frowning2: No ale tak zase bude určitě další srazík!
Já se na vás moc těším. Příjdu tam pěšky, takže já s kočárkem budu :wink:
20. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
@scai juuu ty jdeš taky? no tak bezva se těším že se poznáme :slight_smile: to bude zase babinec zítra :sunglasses:
20. říj 2010 v 09:56  • Odpověz
jojo jdu, psala jsem to v sms Ardi a tady pak zapoměla napsat :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
jen teda doufám, že tam nebude tak hnsuně jako dneska :unamused: To už je lepší sněžení než ten déšt a tyhle teploty :unamused:
potřbuji jít dneska do města, na pojištovnu a fakt nevím nevím :frowning2:
20. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.