• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Jj, chystám se, ale před tou 12tou se nevyhrabu :slight_smile:
Semy, mně to baví moc, ale musí být dost práce :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
ardi to věřím že tě to baví :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
ty jo holky me se dnes nic nechce..jen sedim u kompu a čučím po ruzných stránkách měla bych jit ale něco dělat chjo:frowning2:
15. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Stáňo, máš jedinej volnej den, včera si nespala, já myslim, že si v pohodě můžeš dovolit nic nedělat a užít si to :slight_smile:
Myslim, že mě teď bude bavit, i když tý práce moc nebude, když jsem se konečně rozhodla, že nebudu dřepět doma a budu něco dělat :slight_smile: Teď jedu na brusle, odpoledne na vacushape a večer mam sraz s bývalýma kolegyněma, takže už tu dneska moc nebudu, tak mějte hezký den pa :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Dari taK SI ten den hezky užij a kdyžtak se tu večir zastav.Ja pujdu na obídek k tatoj a pak asi pujdu vyvenčit hafana a podívat se za babí dědou a mamou
15. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Stáňo, já jsem večer v Liberci.. dneska to mam nabitý :grinning:
15. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak já už jdu, držte palce, ať mě na Souši nikdo nepřepadne :grinning: Trochu se tam sama bojim, jednou tam na nás najíždělo auto, vypadalo to, že nás chtěj přejet, ale oni nás jen poprskali nějakou limonádou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byl to hnusnej pocit, když stojíš u kraje a auto jede rovnou na tebe.. Tak teď mam takový trauma, že tam budu sama, pojede auto, zastaví, zatáhnou mě do lesa a zabijou :grinning: No snad ne..
Stáni, tak někdy přístí tejden se třeba zas dohodnem, třeba na kafčo nebo něco
15. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Teda to je fakt hrozny:slight_smile: tak se ozvy až budeš doma papa a neužen se:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
No ale ještě se tu stavim dneska, v tom Liberci to nebude na tak moc dlouho.. počítám že v 9 jsem doma
15. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Dari tak na seebe dej pozor a určo se na něčem dohodnem ju? :wink:
15. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Já ještě jim, abych dodržela to co mi včera poradili :slight_smile: Takže fakt až ve 12 jedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
no ja se take pomalu loučim jdu k tomu tatoj:slight_smile: tak zatím papa a ja pak zase písnu pa :wink:
15. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
tak papa holky..já tu dál dřepím..... :grinning: ..ještě tři hodiny... :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
semy jsi tu ještě?? ja už tu jsem:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak jsem si úžasně zabruslila, na Souši jsem byla uplně sama :slight_smile: A za půl hodiny jedu na vacushape :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
teda tak to muselo byt dobrý ne bejt tam sama?
15. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
hali halo, je tu někdo?
15. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj, kde se flákáte? Já teď dorazila z Liberce a za chvíli ještě musim do Boleslavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
ja se koukam na telku a nejak se mi začína chtit spát
15. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky..já se z práce ani nestihla rozloučit, najednou bylo moc práce a do toho jsems e domluvila s tím člověkem na prodej auta a že zítra přijede, tak jsem ještě dávala rychle dokupy smlouvu.....

teď jsme tu měli návštěvu, před chvílí odešli..tak už si asi půjdeme lehnout ...

tak si hezky užívejte víkend a vy co pracujete si užijte..:slight_smile:
tak papáá
15. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja se jdu na vás juknout z práce a tady je mrtvo:slight_smile: kde jste všechny??
Mě ani neva že jsem snad v práci venku je hnusně tak to jde ale lidi jsou nějaký divný:frowning2:
16. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky Medi...dneska je venfu fakt hnusně.....my jsme se pustili do balení, přípravu na stěhování..balíme věco co užý nebudeme potřebovat, zimní věci, knížky a atd....nejradši by jsme se stěhovali hned....tak aspoň takhle si to přiblížíme...:slight_smile:

Za chvíli pak pojedeme k naim naložit zimní pneu do feldz, pak si zajedem najíst se do Intersparu a odpoledne přijede ten kupec na auto....
doufám že zítra bude lepší počasí....
16. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
semy ahojik tak toho mate kate hodně že??Tak si to užij to balení :wink:
16. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
ty jo holky tady je dnes mrtvo mě se to už pomalu krátí těšínm se už domu:slight_smile:jestě necelé dvě hodky :slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
ahojky....zatím toho moc nemáme, proože se budeme stěhovat až za měsíc a půl..takže zatím jen pomlau balíme nepotřebné věci, co se teď nepoužívají....

tak auto se neprodalo....měl k tomu nějaký výhrady...tak jsem napsala dalšímu zájemci...škoda no..mohla jsem to mít z krku...
16. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem se probudila :sweat_smile: Přijela jsem ve 2 z práce, Honza už byl doma a oba jsme byli tak utahaný, že jsme šli na přivítanou spát :grinning: Teda ještě mi předtím ukázal fotky, no pěkný, jestli je někam pověsí, tak kdyžtak hodim odkaz. Teď se trochu rozkoukáme a jdeme do hospody..
16. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky..hezkou neděli všem...:slight_smile:

jsem zničená... :grinning: :grinning:

Byla jsem jezdit na koníkovi a super...moc jsem si to užila..jen teď cítím úplně všechno :grinning:

Teď dělám oběd a pak jedeme k bráchovi slavit synovcovi druhé narozeniny......tak aspoń posedíme na sluníčku, když je tak krásně...:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj semy, zrovna jsme se tě chtěla jít zeptat, jaký to bylo.. Ještě jsem jí nestihla napsat.. Takže dobrý,jo? :slight_smile: A ty si jen pučíš koníka a jedeš někam sama nebo ona s tebou nebo jak?
17. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Stáňo a tebe se chci zeptat, do toho Slovinska jedete sami nebo s nějakou cestovkou?
17. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
A všech se chci zeptat, nezkoušela jste některá trampolínky v Liberci? Nebo nemáte v plánu vyzkoušet? Mně se to docela líbí, tak to chci zkusit, ale sama se napoprvé asi nedonutím :slight_smile: Tak jdu zkusit někoho sehnat, kdo by šel.. tak kdyby některá z vás chtěla, tak dejte vědět :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.