• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Nečetla jsem nic, hm, tam se zpívá, toho jsem se bála.,. to by mě vyhnali, že děti kazim :grinning:
20. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
yamaha je super. Tam chodím :slight_smile: a nalákala jsem tam dvě holky z dizkuse Liberecko :grinning: . Jinak by to monžá ani neotevřeli, protože nás tam moc není. Pak jsem nalákala ještě jendu kámošku.
Zpíváme si s dětma, lehce cvičíme, chodíme a u toho zpíváme.

@ardila nemusíš umět zpívat, je hlavně slyšet učitelku, ty můžeš jen potichu a uslyší to třeba jen Šimonek :grinning:
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@scai a ty chodiš každý týden??chci jit ten přistí týden ale ten čaj ne naprd no ale uvidime
20. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@scai Tak to jo, Šimon je zvyklej, ale takhle ráno v Lbc, to je blbý. SPíš budu chodit na cvičení do Magnetu..
20. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz
@medvide1 jojo chodím pravidelně. Tos mi ale připomněla, že bych to taky měla už zaplatit :grinning:
Teda byla jsem dvakrát, ono to bylo teprve dvakrát
mě ten čas vyhovuje, ale je fakt, že já to mám blíž :wink: jen mám blbý, že v to pondlěí máme ještě plavčo, takže je to takové náročnější
20. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
@ardila mi chodime na cvičo do Magnetu ale nic moc :frowning2: je to pořád stejne ale i tak chodime
@scai no ja pujdu asi v to pondělí se tam juknout u nas je blbe že vstava kolem pul 9 takže to pak stihat je blbe a nechce se mi ho zase budit
20. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dneska začal Šimon nově mluvit :slight_smile: Ta kvalita je šílená, foťák ve tmě nezvládá, ale zvuk stačí :slight_smile: Ještě říkal papája, ale s tím se pochlubit světu zatím nechtěl :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=9FZJeU-3GMY
20. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
@ardila krasny :slight_smile:
21. říj 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Holky díky za parádní srazík :slight_smile: Ráda jsem vás viděla a těším se na další :wink:
21. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz
A lamolin mam a stál kilo, tak to šlo :slight_smile:
21. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Semy, tu plínu vyperu a vrátím.., stačí, až se vrátíte? Do tý doby se už asi neuvidíme, ale můžu ti jí klidně hodit zítra. Díky za půjčení :slight_smile:
Jinak teda nákupy.. chtěla jsem přeskáče a kalhoty.. utratila jsem 2000, ale na kalhoty a přeskáče jsem se ani nikde nepodívala :sweat_smile: Nakoupila jsem plno věcí Šímovi a pak už jsem z těch lidí byla tak na nervy, že jsem se na to vykašlala a objednám to asi na netu.. :slight_smile:
21. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
Teda lanolin :sweat_smile:
21. říj 2010 v 17:32  • Odpověz
@scai Ta Puntanela má fakt dobrý ceny, koupila jsem tam Šímovi takovou housenku za 130 Kč a všude na netu je za 230 a víc
21. říj 2010 v 17:40  • Odpověz
@ardila Ahoj teda cos mu vše kupovala :slight_smile: puntanela ta je kde??
Take diky za srazik byl super :slight_smile:
21. říj 2010 v 18:23  • Odpověz
Medi, Puntanela je v Globusu.. Bylo to včetně jídla a bruslí,co jsem vyhrála na mimiaukci, ani jsem toho tolik nekoupila bych řekla, ale peněz to stálo dost. Jeden overal na spaní, 3 bodýčky, rukavice, termoleginy, punčocháče,hračku, lžičky.. to je asi vše.
Jo a na to cvičení asi tu příští středu nepůjdu, Honza si bere volno od středy.. tak půjdem až tu další i se semy
21. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
21. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
@ardila je tak to je hezky to bych ´malemu pak take chtěla koupit nechci mu ale kupovat to choditko jak ho tam das a on se v něm odstrkuje to se mi nelibi ale toto je něco jineho jinak v poho nevadi semy pak pujde na cvičo take?Tak se budu těšit ale zavolejete tam třeba už ted a přihlašte se i na ten další týden jak teprve chcete jit
21. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj
ardi s tou v plínou v pohodě..to vůbec nespěchá, dáš mě jí až se uvidíme, mám jich dost :wink:
22. říj 2010 v 08:58  • Odpověz
Srazík byl moc fajn, jsem taky ráda, že jsem vás poznala!

@ardila cos ještě nakoupila a kde? A jinak to je klasika, já když jdu kupovatz něco sobě, nakonec vždy skončím v dětské sekci :slight_smile:) A i když třeba nic nekoupím, zabiju tím čas a pak už netihnu koukat na svoje věci :unamused:
22. říj 2010 v 09:51  • Odpověz
@ardila tak nic, už jsem dočetla a tys odpověděla na vše co jsem se ptala :grinning:
22. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojky holky, taktez dekuju za super sraz bylo to fajn :slight_smile:
@ardila....tak to jsi toho koupila docela dost:slight_smile:...se Sima ma na co tesit:slight_smile:...a ty si holt ty prezkace a dalsi veci koupis mozna nekdy jindy, pokud ti do cesty neprijde nejaky obchod s detskym zbozim :wink:
22. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
@scai Prosím tě, jak se má skladovat ten lanolin? Píšou na tom, že se má spotřebovat do měsíce.. to jsem to s tím množstvím trochu přehnala :sweat_smile: Nepotřebujete někdo něco nalanolinovat? :grinning:
22. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahoj holky, tak kočka už je u kocoura, no já z toho byla ráno uplně nervozní jak to bude probíhat, no a kocourek teda krásnej a Julie to snášela docela dobře, hned tam vylezla z přepravky a začly námluvy :grinning: :sunglasses: sice na něj krapet syčela, ale paní říkala že oproti jinejm je prej uplně zlatá že to asi bude rychlý :grinning: :sweat_smile:
22. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
@alienka24 ahojik jee tak to je krásný budou kotátka :slight_smile: tak držime pěsti at se brzy zadaří :grinning:
22. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
@alienka24 Si v tom nechtěla bejt sama, co :grinning:
Vybírám ty přeskáče, rozhodla jsem se, že je objednám na netu, ale nemůžu nic vybrat. Mam podivnou barvu lyží a k tomu se mi nic nelíbí..
22. říj 2010 v 15:34  • Odpověz
@ardila normálně já ti na ní furt myslím :slight_smile: jestli už a už sem koukala na žrádlo pro březí kočky :slight_smile: no magor :grinning:
22. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
jooo a koucour se jmenuje Džusepe :grinning: a prej se mu povedlo už 6 a 5 koťat :sweat_smile:
22. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
@alienka24 Teda to je srandovní jmeno pro kocoura a proč vlastně chcete koťata??Vy mate tu kočičku nějakou tu domací takovou tu pěknou že??Nevim jak se jim řika a nechate si koťátko??
22. říj 2010 v 19:17  • Odpověz
@medvide1 máme britskou modrou, a koťata jsme chtěli až později jenže Julie se udělala vyrážka a na veterině mi řekli že je to hormonální porucha a že nejlepší řešení bude nechat jí připustit a tím se i zamezí dalším nežádoucím problémům jako jsou cysty na vaječníkách a záněty, no anebo léčba kortikoidama, která by jí to zastavila jenže je to silný zásah do organismu, no takže jsme se rozhodli že jí raději necháme nakrejt než nějaký další problémy pro ní
22. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
@alienka24 Fakt psano Dzusepe? :grinning: To je dobrej for... Tohle jsem slysela i o psech. A co s kotatkama, prodate nebo si nejake nechate? Teda aby to nevypadalo, ze chci kote, mne budou stacit v tom nasem pidi byte dve deti :grinning:
22. říj 2010 v 19:42  • Odpověz
@jasekd to víš že ne, tak sem to napsala jen já ze srandy, páč my té naší taky říkáme doma žilijen :grinning: :grinning: a koťata bych ráda všechny prodala
22. říj 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.