• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@alienka24 Aha tak to je fakt lepší řešení :slight_smile:
22. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@alienka24 Jsem si rikala, ze je to urcite nejakej papirak a ze by mel tak blby jmeno. Znama mela kocku Dzizela Pompadur, teda taky psano normalne :grinning:
22. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@jasekd ahoj ted koukam na tvoje tt to to utíka co?ani bych neřekla že jsi tak poskočila :fearful: dřive jkdyž jsme tu byli jen těhule tak mě to přišlo že se to vleklo a ted to tak letí
22. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@jasekd papírák to není, naše taky není papírová, ale jestli se povede tak by mohly bejt koťátka pěkný
22. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
@ardila měsíc rozhodně neřeš! podle vyhlášky se dělaná mast musí spotřebovat do měsíce, proto se to tam píše. Pokud by byla jen navážená, je možno tam napsat do půl roku (i když třeba ta mast ma na sobě expiraci 5 let)
Takže to fakt můžeš s klidným srdcem používat hodně dlouho. Nebála bych se ani rok :wink:
pokud by ti přišlo, že to smrdí, mění barvu cokoliv, tak to vyhoď. Ale jinak v klidu
no a měj to teda radši v lednici, když tobudeš používat takhle dýl!
22. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz
@ardila a to ty přeskáče nebudeš zkoušet? já bych se bála objednat na netu :frowning2:

@alienka24 džuzepe :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
Scai, díky. To jsem ráda, že to nebudu muset vyhodit :slight_smile: No já vim velikost, tak snad to bude ok.. Ale asi někde kouknu, podle obrázků si nevyberu, vyzkoušim a pak třeba objednám, když někde budou levnější..
Kamarádka má dvojčátka :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@ardila jeee tak už se jí narodily? :dizzy_face:
22. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
Narodily a jsou nádherný :slight_smile: A kamarádce ze Smržovky se dneska narodil kluk :slight_smile:
23. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
Čau, tak jsme si prošli jabloneckej vyhlídkovej okruh.. a teda 16 km s 8,5 kilama na zádech mi dalo docela zabrat. Kdybych ho měla na břiše, tak to už by nešlo. A teda Š. byl neuvěřitelně hodnej, byl 5,5 hodiny v manduce a ani nepípnul, koukal nebo spal. A jak jsme ho vyndala, tak se jen tlemil a pak usnul. Na dnešek spal celou noc až do 8mi do rána v kuse, tak by si to mohl dneska zopáknout :slight_smile: Zkouším poprvé lanolinovat, tak jsem zvědavá, jestli se to povede. Jdu se konečně najíst :sweat_smile:
23. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
@ardila to jseš teda dobrá, takhle dlouhý okruh :wink:
A u vás jseš indiánská babička jen ty? Honza nenosí Šímu? my když jdeme spolu, tak nosí jen Honza, mě z toho bolí bedra, takže nosím jen chvíli a když jsem sama :wink:
23. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz
ale je fakt, že na těch zádech to bude lepší, tomě bedra bolet nebudou jako když je na tom břiše. Ale měse jí asi na záda ještě nechce dávat. Ono je to krásný mít jí tak kousek u sebe, furt jí pak pusinkuju a čichám :slight_smile:))
23. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz
@scai Honza nosí taky, ale míň. Ne že by nechtěl, ale já jsem zvyklá z léta, protože u Honzy se moc přehřejval, tak jsem nosila a teď si ho automaticky dám na sebe. On zas Honza táhne bágl a hlavně dvě čuby na vodítku a to teda taky není žádná výhra :slight_smile: Ale bude už asi víc nosit Honza, už je to fakt znát, že to není to 4kilový miminko..
Já ho taky radši mám na břiše a pusinkuju :slight_smile: Jenomže jak je velkej, tak přes něj nevidím a takhle v terénu si radši pod nohy vidim, chodíme dost šílenýma terénama.. A on je na zádech spokojenější a na ty delší trasy je to mnohem pohodlnější. Ale na nákupy a tady po Smržovce se psama ho mám na břiše
23. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
@ardila....ahojky...tak to jste usli pekny kus cesty:slight_smile:
@alienka....tak to je super, ze se hned nesezrali..to by mohlo i vyjit:slight_smile:))
24. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky, tak od pátku děláme na webovkách pro mě, to vám je piplačka :slight_smile: ale už se to pomalu rýsuje tak mám z toho radost jak malý dítě :wink: :dizzy_face:
24. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
@alienka....ahojky....fakt, tak to je super, ze jste se do toho pustili:slight_smile:...tak at to pekne slape:slight_smile:))
24. říj 2010 v 15:42  • Odpověz
@scai Ahoj jdete tedy zitra na yamahu??Nechceš na nas někde počkat že by jsme šli spolu??TEda ja přijedu autem ale prý je to někde vzadu tak snad to najdu uvidime :slight_smile:
24. říj 2010 v 19:15  • Odpověz
@medvide1 můžeme se potkat na tom parkovišti před školou. Budu tam snad okolo půl deváté. Tak počkám nebo počkej ty, jo?
I když ty možná přijedeš na poslední chvíli a to už budu vevnitř. Tak já ti to radši popíšu :grinning:
Jednoduchý, souběžně s hlavním vchodem do školy, hned vedle parkoviště je hnědá branka a vede do zahrady, jde se tam okolo školy po chodníčku a příjdeš až k té yamaze. To najdeš. Je to naproti tomu obchoďáku, vedle parkoviště. pohoda :wink:
24. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
@scai Dobře tak se potkáme kdyžtak vevnitř snad to nějak najdu to aby vyjela docela brzy sic se mě prcka nebu chtit budit ale vzbudim ho :slight_smile: těšime se
24. říj 2010 v 19:20  • Odpověz
najdeš, souběžně s hlavním vchodem, u parkoviště, je to úplně jasné :slight_smile:
Já to teda porpvé taky nemohla najít, vůbec to tam totiž neznám, tak jsem zavolala paní Šimkový a ta mi řekla kudy :slight_smile:
24. říj 2010 v 19:47  • Odpověz
@scai No diky po je podpora žes to take nemohla najit :grinning: no snad trefime ja totiž ani nevim pořádně jak se tam dostat teda manža mi to vysvětlil ale.... :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
@alienka24 co chces mit na webovkach? neco vyrabis nebo prodavas nebo na kotatka?
24. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz
dobré ránko holky :wink:

@eveluska maluju na hedvábí, takže chci mít eshop se svýma výrobkama
25. říj 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky take přejem dobré ranko mi se ted vrátili ze zpívaní :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:35  • Odpověz
@medvide1 a jaký to bylo?
25. říj 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj. Já tady řeším ten vodafone a zuřím zuřím...
prostě jsem měla mít ode dneška nějaký tarif, dvakrát jsemto tam kontrolovala a bylo mi řečeno, že to takbude (s tou slevou co reklamují, když si dám internet naplno)...no v samoobsluze vidím, že mám levnější internet, bez slevy, nemám tam balíčky co jsem měla mít...bordel!!!! Nefunguje mi net, který už má fachčit! :unamused: :unamused: :unamused:
To jsem vždycky nadáaval na O2 že nikdy, že to jsou blbci, ale vidím, že všichni budou stejně debilní :unamused:
Už jsem tam volala a řeší se to. Jenže akce je jen do konce října, mě se měnil tarif k dnešku, takže jeslti je něco úplně špatně, tak za měsíc už je pozdě. No děs běs
25. říj 2010 v 10:50  • Odpověz
@alienka24 Bylo to pěkný jen ten čas je fakt hruza :frowning2: uvidime no ale chodit bych asi chtěla
@scai Teda tak to ti nezavidim :frowning2: mi jsme už take doma a ja dala valřit malemu oběd a pak snad zalehne potřebovala bych uklidit auto, zitra sme měli jit na plavčo ale nějak se mi nechce tak jsem to zrušila a jedem se odpol juknout na autosedačky tak se těšim :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:55  • Odpověz
@medvide1 my jdeme na plavčo dneska :unamused: a taky se mi nechce, je to náročné ty dvě věci v jeden den
a jakou sedačku budete kupovat?
25. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
@scai to věřim no bud romer nebo maxi cosi jestě uvidime
25. říj 2010 v 11:12  • Odpověz
sedačky vidím stejně :grinning:
25. říj 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.