• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky,
my máme sedačku naštěstí jasnou, na naší základnu jde jen Maxi Cosi Pearl a teď jí mají v Malvíkovi v akci za 3500 Kč, tak jí asi vezmem, ať to máme z krku.. Teď koukám po golfkách, napřed jsem myslela, že je chtít nebudu, že jsou tady na nic, ale nakonec jsem se rozhodla, že je na jaře pořídíme. Třeba na nákupy a na výlety do Prahy to bude super než pořád všude tahat ten těžkej kočár, co zabere celej kufr.. Sice se mi nelíběj, ale už jsem našla i nějaké, co bych docela zkousla :slight_smile: A příští rok chceme k moři, tak do letadla taky lepší. No a vzhledem k tomu, jak mi využíváme kočár, nevim, jestli teutonku na jaře nakonec neprodáme, uvidíme..
@medvide1 Nechtělo by se ti ve středu na jumping? Asi od 5ti bych šla.. od 6ti jsou pokročilý a to si netroufám po tom, co jsem absolvovala začátečníky :grinning:
25. říj 2010 v 11:59  • Odpověz
@ardila Ahoj a vy mate isofix??že pišeš na vaší zakladnu??Jinak tomu nerozumim ,jinak golfky do letadla doporučuji je to lepší než ty kočáry co mame jsou velke a na ho....
No jinak na jumping bych šla ale musim se domluvit s Honzou jestli pohlida achtěli jsme ve středu jet kouknout po ovocných stromkách,ale ted jukam že to neprojde mam být ve tři v jbc a asi tbych to nestihala :frowning2: jinej čas tam neni?
25. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jj, máme isofixovou základnu, na kterou jde i vajíčko i ta Pearl 9-18 kg
No psala jsem, že je ještě od 6ti, ale pokročilý
25. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
@ardila tak to pak je jasne je lepší aby jste nemuseli nic jiného kupovat :wink: a ty bys od těch 6 ti nešla??třeba to nebude tak hrozne ale stejnak nevim Honzu budu vyzvedavat v pul 4 a pak jedem do toho Lbc jestli by jsem to stihala asi to necham na jindy ju?
25. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
@scai ahoj hele docela sem ted přemýšlela o te yamaze :frowning2: ale chodit nebudem nestojí mi za to ho budit je to hezké libilo se nam to ale je to fakt brzy a nedovedu si to představit v zimě je to pro nas i daleko :frowning2: už ted jsme museli vstavat ja o hodinu dřiv a malej v podstatě take a ted to měl akurád rozházené a byl protivnej apod :frowning2: a v zimě ani nemluvit to by bylo vyjet jestě dřive a jestli by jsme vubec dojeli :(
25. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz
@alienka24 tak to sem pak hod odkaz, at se pokochame :slight_smile: ty obrazky, co mas v albicku, jsou taky na hedvabi?se mi to zdalo spis jako olej na drevo?
25. říj 2010 v 15:07  • Odpověz
@eveluska určitě až to bude hotové tak se pochlubím a ty obrázky v albu nejsou moje, to jsou reprodukce z kalendáře, ale jsou to obrázky malované pouze pastelkami, takže něco naprosto neuvěřitelně krásnýho :wink:
25. říj 2010 v 15:10  • Odpověz
@medvide1 já to chápu, že chodit nebudeš. Po pravdě, z tak daleka bych taky nejezdila. A když ti ještě Honzík spí a musíš ho budit, to už je úplně blbý. Tak škoda, bude to bez Tebe,ale chápu :wink:
26. říj 2010 v 08:03  • Odpověz
@scai Ahoij take mě to mrzí ale snad se někdy potláme zase na srázku :slight_smile:
26. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky jak se jinak mate??Tady je ted nějake mrtvo :frowning2: kde je semy a jasekd??
26. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj medi, já sem sice na netu ale děláme na těch stránkách tak jen koukám jestli se tu něco děje a ono nic
26. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj, semy je v Košicích. Já jsem taky na netu, ale snažím se shánět prostory a nic, tak se obávám, že na tom můj podnikatelský plán krachne :frowning2:
26. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
@ardila jako fakt? nic není volný?
26. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
@alienka24
@ardila Ahoj holky teda vy ale makate :slight_smile: Ardi to mě mrzí to fakt tu nic neni jo?
26. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
@ardila co mas za podnikatelskej plan ty? :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
Dobre rano. Tak jsme zpet z kontroly, dle UZ vypada OK, uvidime, co krev za 10 dnu, a je to opravdu holka, Dr tipovala minule dobre... Manzel je moc rad. Ted zacne tvrdy boj o jmeno, neshodnem se na nicem...
27. říj 2010 v 08:52  • Odpověz
@jasekd juuuuu gratuluju, tak konečně tu rozšíříme holčičí řady :wink:
27. říj 2010 v 08:54  • Odpověz
@alienka24 Ty urcite makas na tech strankach, ze jsi tady, ze. Tak at ti to jde od ruky :wink: Ja mam taky radost, i kdyz od zacatku jsem si predstavovala ty dva kluky, jak se budou spolu rezat :grinning: Coz ostatne muze kluk a holka taky... Jen to jmeno, to bude neco... Co se libi mne, neprojde u manzela a naopak, a davat nejakej kompromis, co se libi obema jen trochu... Ale asi nic jinyho nezbyde. Na kluka jsem mela Marek a ten by mi i prosel, i Martinek je podle me, ale tu holku manzel nejak vic resi.
27. říj 2010 v 08:58  • Odpověz
@jasekd jj nahrávám fotky na webovky :slight_smile: akorát mi teda není moc dobře, tvrdne mi hodně břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no tak snad se na něčem shodnete, ono to půjde uvidíš :wink:
27. říj 2010 v 09:00  • Odpověz
jo a přidala jsem pupík :wink:
27. říj 2010 v 09:00  • Odpověz
@alienka24 Chacha, mam vetsi :grinning: Pribrala jsem 2 kg od zacatku, ale zacinala jsem asi se 3 kg navic, co mi zustaly po Martinovi, a taky ten povolenej pupek, az se narodi i holka, budu muset maknout. Mne je taky furt zle, od zaludku :angry: Dneska jsem to mela s odberama, ale najist jsem se mohla, a manzel se sel podivat (Martinka taky jednou videl), tak se tam o Martinka staral a mela jsem klidek. A bricho me obcas boli, jakoby tahne z boku, asi jak to bylo vytahle na ten muj megapupek, tak jsou svaly povolene a obcas nezvladaji. Ale nemam jedinou strii, tak doufam, ze kdyz to vyslo poprvy, ze se ted neudelaj...
27. říj 2010 v 09:05  • Odpověz
no já přibrala 3 kila zatím
27. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojky holky:slight_smile:
@jasekd no tak to moc gratuluju k holcicce:slight_smile:....s tema jmenama to u nas je presne to samy, zatim to nechavam ulezet, treba jeste pritel ustoupi, i kdyz nevim nevim...
@alienka ha...ja uz taky 3, zacina se to nejak nebezpecne zrychlovat to pribirani....jo jinak ty plinky jsou uzasny:slight_smile:, hned jak jsme prijeli dom, tak jsem to zacla Martinovi ukazovat, no moc vydrenej z toho nebyl...ale jsou fakt krane barevne:slight_smile:))
27. říj 2010 v 10:51  • Odpověz
@luuca85 Diky :wink: Chlapi nebudou nadseny, jak je to barevny, ale ze to setri prachy a je to eko, aspon ten muj. A taky kdyz se to dobre ovlada, takze ja mam vsechny jeden druh a jsme spokojeny a 2 mam AIO a ty manzel odmita pouzivat, ze nevi jak na ne, a uprimne ani mne az tak nevyhovujou. Proste nejradsi ma ty, na ktery je zvyklej a prebaluje celkem ochotne a zrucne.
27. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz
@jasekd jj, asi tak, jim je jedno, ze to je barevny, pritel mi rekl, ze to je uplne jedno, pac stejne to nebude videt, ale hlavne ze to vyjde levneji:slight_smile:...tak to je dobre, ze prebaluje:slight_smile:...doufam, ze pritel se taky nebude moc cukat, ale rikal, ze to vypada podobne jako jednorazovky, tak by to pry snad nemel byt problem :grinning:....no uvidime:slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
@luuca85 Musi se na ne pomalu, ale trvalym natlakem. Muj nejdriv nechtel nic, on je celkem linej, na domacnost prdi a nejdriv jako ze se boji, aby malymu neublizil, coz i chapu, matka je vhozena do vody a musi, otec muze... Prisel na to postupne a ted treba koupe malyho jen on, ja to sice samo umim, ale nedelam, on je lepsi, vlezou si do vany spolu a je to. Jedinou dohodu, co dodrzujeme, nemacha posr... pliny, malyho rozbali, ocisti, vykoupe apod, ale tu vlastni plinu zlikviduju ja. Nejak jsme se tak dohodli a nechci mu brat elan :wink:
27. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz
@jasekd Ahoj dlouho jsi tu nebyla koukam ale že KO v pořádku to je dobře a holčička tak moc gratuluji :slight_smile: jinak obdiv tveho muže že přebaluje i latkovky je to šikula a je pravda že je to v podstatě jako jednorázovky na přebalení :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz
@jasekd :grinning: ...tak to ho mas dobre vycvicenyho...hlavni je, aby si chlap myslel, ze to dela sam od sebe a ne ze je do toho v podstate donucen:slight_smile:...ale jinak super, ze se i takhle postara:slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
@medvide1 Ahoj, no on je chtel taky, kvuli eko. Naopak bojkotuje jednorazovky a ty malymu neda, ze to neumi, je fakt, ze jednou urval lepika a zabalil ho nejak podivne. V nemocnici na mikcni mu musel se zabalenim Martinka pomoct doktor, ja cekala venku kvuli tehot. Nastesti doktor rikal, ze ma 3 deti, tudiz si to jeste pamatuje :slight_smile: Latkovka je dobra v tom, ze kdyz se ti nepovede, zabalis znova, ja jak davam jednorazovku parkrat do mesice, tak nemam ten cvik a obcas zalepim trochu blbe a hur se to predelava nez latka.
27. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
@luuca85 Jo, to o kluka se stara cim dal lip, hlavne to vetsi dite uz chlapy vic bavi. Zato na domacnost kasle jako driv, ta je na mne, pomuze, ale s kecama, tam jsem uspech nezaznamenala. Jsme spolu 12 let, tudiz zlepseni uz nemuzu ocekavat :sweat_smile: Ale s tim miminem to me mile prekvapil, ja to cekala o moc horsi, uvidime, az pribude jeste holka, jak to budem zvladat. Martin je strasne hodne dite a kdyby byl zdravej, je uplne nenarocnej, bezudrzbovej a nemame vubec zadny starosti. I proto si nervu vlasy, ze budou dve, ale bude to mazec..
27. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.