• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd Tak to je super no ,mě se take povede papirovku zničit a co oak s ni ??jen vyhodit což u latkovky je super nelibi se ti v tom zabalene tak to předělaš :slight_smile:, hele a jak to řešite třeba s postýlkou autesedačkou apod??
27. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
@medvide1 Zatim nevim, sedacku uz stejne bude Martin potrebovat vetsi, tak se pak koupi a mimco dostane jeho starou, s postylkou nevim, pokud budem kupovat, tak nejakou lepsi a vetsi pro Martina a holka opet dostane tu jeho (mame malou starou), nejdriv musim vymyslet nejake mensi upravy bytu. S uplne malinkym budu klidne v obyvaku a kluci v loznici, ale jak se poskladame pak, to nevim. Martin ze zacatku usnul vsude, pri svetle, u TV, ale ted uz samozrejme potrebuje klid na usnuti a to same bude pak holka a dve postylky do loznice nenarvem. Mam spis problem s autosedackou, ze M. je pomerne velikej a s pohybem spis trosku pozadu, tak se bojim, ze ze sedacky vyroste a jeste nebude sedet, aby mohl do te vetsi...
27. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz
@jasekd ale tak je lepší maleho dat do větší když ti z vajička vyroste dřive i kdyby neseděl pže pak kdyby se bouralo by se mu mohlo vice něco stát ve vajičku než ve větší :slight_smile: a kolik važí??
27. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz
@medvide1 Spis bysme nejezdili chvili vubec. Ja bydlim ve Msene, tak uplne nutne nikam dojizdet nemusim, pokud nas neposlou na nejaka vysetreni apod.Davat ho do sedu, kdyz nesedi, se mi taky nechce. Vazi 8 kg a meri asi 70 cm, ale ja mam sedacku Chicco 10 let starou, normam vyhovuje, ale mozna je mensi nez ty nove, nevim. Zatim se do ni vejde, ale taky jeste zdaleka nesedi...
27. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz
@jasekd no ale když bude mit 9 kilo tak ho klidně mužeš dat do sedačky větší a třeba tu větší koupit pollohovatelnou a tim to maš v poho
27. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz
@medvide1 Aha, no to ja nevedela, ze se to da polohovat, a kdyz v tom jeste vic lezi, tak se to dava proti smeru jizdy? Ja to jeste nestudovala... tim, ze jsme tuhle nekupovali, tata ji kdysi vyhral.
27. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz
@jasekd ne musi bejt po směru jsou to t\ 9-18 kg ale mužeš ji dat maji vesměs 4 polohy a mužeš ji dat do te nejvic položene a je to jako v lehu na spani.jako uplně tam neleží ale ani nesedi řekla bych že je jak ve vajíčku :wink:
27. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
Čau, ježiš vy jste ukecaný, nedočítám, nestíhám, snad večer.. Jen mě tak napadlo, jestli byste nechtěly založit uzamčenou diskuzi?
27. říj 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky,(ahoj Stáni, ted koukám, že sem taky chodíš:slight_smile:)))) :slight_smile:

V Albrechticích v Jizerských horách, kousek od Smržovky, Tanvaldu, začíná příští pondělí cvičení pro rodiče s dětmi. cca 0-3 roky, každé pondělí od 16 do 17 ti hodin, v případě zájmu mě kontaktujte do ip, napíšu více informací :slight_smile:
Andrea
27. říj 2010 v 18:31  • Odpověz
@andy21 Ahoj Andy jj občas sem zajdu :slight_smile: hele pisni mi na skype vice info ju??dikes :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
@ardila Ahoj ja sem kliso pro uzavření :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
@medvide1 Půjdeš v pondělí na to cvíčo? Já bych šla..
27. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
@ardila Ja nevim asi spoše ne pže musime jet ráno do Prahy a neivm zda se stihnu vrátit do te doby ale příští týden pujdem určo
27. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky,
já vím, zanedbávám vás a sypu si popel na hlavu :wink:
Máme se moc fajn, David je děsně neposedný kojenec, co se už jako přeborník plazí po bříšku, zkouší lézt po kolínkách, zatím teda zvládne tak dvě tempa než žuchne na břicho, a poslední novinkou je, že se všude staví a to je fakt mazec, musím už zase zvedat věci do výšky atp.
Filip ho má strašně rád, ale někdy se k němu žene takovou rychlostí, že až trnu hrůzou, ale většinou to dobře dopadne :wink:
přidávám pár fotek, Darča už je viděla :wink:
28. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahojik holky tak jak je??
Teda Jani ten vaš raubíř je ale čipera :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz
@medvide1 díky, to teda je :wink:
házím vám sem odkaz na kožené capáčky na první krůčky, které budu hromadně objednávat pro holky dubnovky, kdybyste měly zájem, napište mi ip, capáčky vyjdou včetně poštovného z Anglie na asi 157Kč
http://www.mytwinkletoeshoes.co.uk/index.php?route=product/category&path=35
29. říj 2010 v 16:02  • Odpověz
@janula28 jani ja bych nějake ty capáčky vzala jestli mužu jen je vyberu jake ju??diyk moc :dizzy_face:
29. říj 2010 v 19:02  • Odpověz
@medvide1 ahojky, ok, čekám na zprávu, které chceš :wink:
29. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@janula28 Jani tak tyto :slight_smile: díky moc a pak napisej jak to chceš zaplatit a i s poštovným nebo jak si řekneš ju-?? King of the Jungle
Rudolph the Reindeer
Tak to by byli tyto dboje diky moc :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
@janula28 A velikost je asi universální ne?
29. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
Čau, tak jsem dneska byla "po letech" u kadeřnice. No bylo to super, jen tak si 2 hodiny sedět, pít kafíčko, číst časáky a kecat, to se mi dlouho nestalo.. teda bez dítěte, že.. A cena 400 Kč komplet i s melírem je fakt luxus. Sice to není tak profi jako jsme zvyklá z Prahy, ale na to, že je to za pětinu ceny, tak dobrý. A Šimon má novou čepici, tak nás tu máte.Já vypadám jak debil, ale na další fotky už jsem Honzu neukecala, má rymičku :sweat_smile:
29. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ali, ten fb pořád padal, tak jsem to vypla, stejně jdu koupat..
29. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
@ardila Ahoj Dari moc ti to sluší ja jdu ke kadeřnici ve středu tak se take těšim co mi tam vytvoří
29. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
@medvide1 Dík. Kam chodíš?
29. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
@ardila jé a kde si byla? sluší ti to a čepice je taky krásná :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@eveluska Na Smržovce u R.Poduškový
29. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
Musim jít koupat,nějak jsme to dneska přetáhli
29. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
@ardila to je ulice nebo myslis Smrzovku jako mesto? :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
@eveluska Smržovku jako město, já jsem ze Smržovky, R. Podušková je jméno kadeřnice, ne ulice :slight_smile:
V Liberci jsem chodila k Šárce Kozderkový a byla jsem moc spokojená, otevřela si teď vlastní salon.
29. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
@ardila diky za tipy :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.