• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@ardila Ja chodim do Tanvaldu nic moc zajimaveho je to obyč kadeřnice ale jinak jsem chodila do Jbc do polikliniky k pankačovi jestli znaš a ten byl vždysuper
29. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz
@medvide1 ta velikost je 6-12 měsíců a měří 12,5-13cm nebo 12-18 měsíců a to je prý 14cm, tak jakou chceš velikost?
29. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem původně z Jbc, nyní v Turnově, ale chodím do Jbc k dr. Jörgové. Mám snad za sebou vše, včetně několikrát IVF, mimoděložního těhotenství atd... a mimčo se nakonec podařilo. Nyní mám roční holčičku, takže kdo byste chtěl s čímkoliv poradit, ozvěte se. Jo, jen pro info, Genet v Liberci VŮBEC NEDOPORUČUJI! Naštěstí já jsem tam nechodila, ale znám několik lidí, co se tam snažili a nic... Teprve začínají, nemají žádné zkušenosti.. Ale to je jen má rada....Martina
29. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz
@janula28 jani tak spiše ty větší diky moc naš lenoch se na chozeni zdaleka nema tak ty větší mu budou pak dobrě :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz
ok, už je máš v košíku, až přijdou, nějak se domluvíme, ju? :wink:
29. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
Darča už viděla na naší diskuze, tak je pro ostatní
http://www.youtube.com/watch?v=_EdHbaMAykI
29. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz
@janula28 diky moc jsi hodna :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
A dneska jsem se docela zasmála, když jsem se vrátila domů. Honza zvládnul hlídání parádně, dokonce i přebalování posranýho mimina, toho se hrozně bál Ale pak jdu to miminko přebalit já a nějak se mi to nezdálo, měl mokrý bodýčko a ty vlňáky nikdy ještě neprosákly, tak jsem se divila proč.. a pak jsem si to uvědomila, měl plínu, přes to pěkně bodýčko a až na tom svrchňáky Takže bodýčko pěkně prochcaný :sweat_smile:
@janula28 Jj, už jsem na to koukala, je fakt hustej, to Š. pořád jen leží a užívám si to. Ale už se poslední dny docela drápe na kolena a začal couvat :slight_smile:
29. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj, kde jste kdo? Šimon má teplotu, celej den kňoural, asi zuby doufám, teď spí, ale každou chvíli se budí :frowning2:
Tak nevim, jestli půjdem v pondělí na cvičení.
30. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
@ardila aHOJ to mě mrzí tak snad to budou jen zoubky a kolik ma??
30. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz
@medvide1 Měl 38,2 nejvíc, dala jsem mu na noc čípek a na sáhnutí už mi přijde, že to kleslo. Ale pořád se budí. Přišlo mi, že gel zabírá, pak si i v pohodě hrál a smál se.. a hrozně slintá, takže to bude ono.
30. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz
@ardila po odečtení nebo ne??no ale při zubech to je docela vysoka teplota jestli je to po odečtení :frowning2: to u zubu takova nebejva
30. říj 2010 ve 23:14  • Odpověz
Medi, ne před odečtením.. Takže 37,7. No nevim, když mu lezly ty stoličky, tak měl teplotu nižší. Uvidíme, snad to bude ok. Jdu spát, dobrou
30. říj 2010 ve 23:22  • Odpověz
@ardila ahoj tak jak je malemu??Hele nevim kolik muže bát teplota při zubech ale snad to bude k těm zoubkum uvidite,nechci strašit ale mužete mit i třeba tu šestou nemoc :frowning2: to v tomto období býva ale to by se mu horečky ztupnovali
31. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz
Medi, dneska už měl teplotu nižší, odpoledne už normální, večer zas trochu vyskočila, ale to bude k těm zubům, na nemoc to nevypadá. No ale cvičit zítra určitě nejdem a asi radši zruším i v úterý plavání. Stejně to vypadá, že na mě něco leze, Honza teď byl nemocnej a začalo mu to škrábáním v krku a mě dneska začalo škrábat v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde se všichni flákáte?
31. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak vás zdravím už z domova cesta byla včera strašná...teda pro mě...celou dobu mě bolela hlava a z auta mě bylo na zvracení...takže fakt super..davídek to zvládl krásně..90% cesty prospal... :dizzy_face:
Hezky jsme si to tam užili, ale už jsme se těšili domů, do svého a na Kudíčka...ten nás málem sežral dvě hodiny tu chodil a mňoukal když jsme přijeli

nakoupili jsme tam hromadu věcí....hlavně oblečení....měli jsme dost euro, tak jsme to takhle využili, navíc nám i hodně zaplatila manželova mamka, takže je toho fakt hromada taky jsme koupili Davídkovi krásnou hrací deku..pak jí vyfotím....
1. lis 2010 v 09:54  • Odpověz
ahojky holky, tak hlasim, ze uz jsme po kontrole ve 20.tt...vsechno v naprostem poradku...malej se tam ma krasne...dneska se dokonce i predvadel:slight_smile:...asi proto, aby i jeho babicka videla, co uz umi, ale nohy nechtel dat od sebe, ale pak ukazal zadek a bylo tam neco navic:slight_smile:.,..takze kluk potvrzen:slight_smile:....foto dodam pozdeji:slight_smile:

@semy...tak to vitejte zpet v Jbc, hlavne, ze jsi tu cestu jakztakz prezila, i kdyz verim, ze to muselo byt hrozny...kdyz boli hlava, tak to vzdycky stoji za to...to je dobre, ze jste si to tam uzili:slight_smile:
@ardila...tak hlavne, ze uz je Simovi lip....s tim prebalovanim jak jsi psala, jsem se docela zasmala:slight_smile:))....
1. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
tady máme nějaké nové fotky....tu deku jsme koupili teď nově :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
Luci díky .-) a moc gratuluju k prohlídce :slight_smile: tak teda další chlap :grinning:
1. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem přijela z gyndy, bolení nepřestávalo tak jsem měla přijet, naštěstí všechno v pořádku a všechno drží jak má..
mám prý dráždivou dělohu, dostala sem magnesium zvýšenou dávku na 3x2tablety denně a už mám i v průkajdě napsáno klidový režim, takže se z toho nevyvlíknu,... :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz
jinak Lucko gratuluji ke kontrole a semy vítej zpět :wink:
1. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz
ali ahoj teda takový starosti..tak se hlavně šetři, ať je malá prďolka v pořádku :slight_smile: a děkuju :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz
@semy.cz ona by potřebovala klidový režim ne já, tam lítá jak vítr v bedně a mě to pak bolí :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
ali :grinning: no asi to bude pěkný ďáblik :slight_smile:))
1. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz
@semy.cz no už ted se těším :slight_smile: :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz
to věřím :wink:
1. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak Š. už je bez teploty, za to já jsem nemocná, je mi pěkně blbě, bolí mě v krku a nemam na nic sílu, naštěstí je Š. hodnej a od rána si sám hraje. A sice jako ještě neleze ani se neplazí, ale teď jsem chvilku nekoukala a nějak se dostal na druhou stranu místnosti, zasekl se pod televizí a teď na ní s vyvrácenou hlavou zírá :grinning:
1. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
@ardila Ahoj tak hlavně že Š, neměl nějakou nemoc a ty sebrzy uzdrav at to od tebe nechytne :wink:
@semy.cz Vítejte zpět doma :slight_smile:
@alienka24 Ty odpočivej a domluv te vaší kolopině at tě tak netrápí
@luuca85 Gratulace ke kontrole jsem ráda že je vše v pořádku
1. lis 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky, jen vám sem dám info o cvičení v Albrechticích, byla jse, ta, s oběma dcerami ( 23 nměsíců a 6 měsíců) a každá si přišla na své, více info,přidávala jsem nějaké fotky z dneška, pokud jste na Facebooku, Andrea Hájková ( Andrea Nováková)

Ardila koukám, že jste nemocný, mě Málinka minulý týden taky stonala, příště se na vás budeme těšit:slight_smile:
1. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz
@medvide diky moc:slight_smile:
@ardila tak at je ti brzy lip:slight_smile:
@alienka teda koukam, ze si uzivas...tak hlavne, ze je nakonec vsechno v poradku...a uz zadny lezeni po oknech jo :grinning:
@semy nojo, sami chlapi:slight_smile:...si budou moc holky vybirat :grinning:
2. lis 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.