• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@medvide1 Můžeš ho mít uplně v pohodě, na rodičáku si můžeš přivydělávat jak chceš. ŽL si dokonce můžeš založit už na MD, když nebudeš dělat pro stejného zaměstnavatele. Co bych chtěla dělat?
Mně je zas blbě, mam pořád zimnici, jsem nachcípaná a bolí mě hlava a v celym baráku žádnej paralen, jedině, že bych použila Šímův čípek :grinning:
3. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
:slight_smile: @ardila Jee mate novou fotečku profilovou co?Moc vam to sluší :slight_smile:
Ale přemejšlim že bych něco dělala vice kdyžtakdo IP když udeš chtit :wink:
To je mi lito že ti neni dobře snad to brzy přejde
Mě dnes přislo přijmuti na studium co jsem si podavala před zhruba necelýma dvouma lety tak nevim jak se rozhodnout :frowning2:, bylo by to v Ustí ale piši tam že první konzultace je od 24.1.-28.1 to je 4 dny a bejt v Ustí ale co malej??¨Bez něho nevydržim a Honza chodi do práce :frowning2:
3. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz
@medvide1 Tak napiš IP, jsem zvědavá :slight_smile: A děkujeme :slight_smile: S tím studiem to je blbý, to asi nepůjde ne? Jedině, kdyby třeba babička mohla hlídat
3. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz
@ardila Tak maš to v IP :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahoj holky, my měli včera hroznej zážitek, vyhořeli nám sousedi :frowning2:( :frowning2: takže odpoledne v celým baráku hasiči, policajti, no byt uplně zničenej i kus střechy je pryč :frowning2: takže nám nešel net celý odpoledne, hrozně nám to tady smrdí, ale už je to lepší než včera, no byla jsem z toho vyklepaná jak sviňa :frowning2: takže asi tak
4. lis 2010 v 09:54  • Odpověz
@scai A co ten figl, jak ti radily holky na Liberecku, to prepsani RD na manzela a zpet? Nebo to jde jen u MD?
@medvide1 v tom se teda fakt nevyznam, bohuzel.
4. lis 2010 v 10:02  • Odpověz
@alienka24 Ty brdo, to je sila. A to nejak souvisi s tim kominem, jak opravovali? Toho smradu se jen tak nezbavite, ale hlavne ze vas byt neni poskozenej, co ta strecha nepotece vam tam? Jeste ze nebyli nad vama nebo pod vama, to byste byli taky v haji. Nam jen jednou horel na chodbe v prizemi jistic. Ja se tohodle bojim, ze je barak plnej duchodcu a nejaka babka treba zapomene pustenej sporak a tak... Chudaci lidi, snad byli pojisteny (my napriklad nejsme, ty pojistky stoji sileny prachy, ale asi bych o tom mela uvazovat, az bude jednou ten barak, tak ten uz pojistim).
4. lis 2010 v 10:08  • Odpověz
@jasekd ono jsou to sousedi napříč nad náma, v podkrovním bytě, takže jsme čekali jestli nás hasiči pak nevyplaví ale naštěstí to bylo na druhém konci bytu takže se to k nám nedostalo, no smrdí nám to nejvíc v ložnici ale už se to celkem dá, sousedi přímo vedle nich to mají horší mnohem :frowning2: no a ted to vyšetřujou ale vypadá to na vyhořelou zásuvku
4. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
@jasekd ten fígl monžá půjde, zeptám se účetní :grinning:
jen teda zase aby to šlo třeba i za dva roky. Blbý by bylo, kyby to pak nešlo, jaože se furt vše mění.
4. lis 2010 v 10:21  • Odpověz
@alienka24 No tak to je stesti, ze vam to neproteklo. Tady ta elektrika taky neni nic moc, sice jsme v panelaku, ne ve starem baraku, ale draty jsou v hliniku! Zjistil to manzel, kdyz menil zasuvky, vubec ty draty nesly napojit :confounded:
4. lis 2010 v 10:21  • Odpověz
a jinak teda už mám hotové stránky www.ma-he.cz
4. lis 2010 v 10:35  • Odpověz
@alienka24 Teda ali halvně že vaš byt je ok :slight_smile: ale chuáci sousedi před zimou apod :( juknu na stránky
4. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
@alienka24 ALi stránky maš mooocc pěkne a přeji ti aby ti obchudek prosperoval :wink:
4. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz
no tak už jen vyperu záclony a snad to tu nebude poznat a já nic neucejtím
4. lis 2010 v 17:46  • Odpověz
@semy.cz fotečky krásné, Davídek je fešák :wink:
A na tu deku jsem taky koukala. Ale tak my už máme jinou. A kde jste byli nakupovat?
@medvide1 to vítání je fakt divný,že zatím nic. Taky mi příjde že s větším dítětem je to už divný :frowning2:
my byly teda přesně na půl roce.
4. lis 2010 v 18:42  • Odpověz
@alienka24 vyhořeli sousedi? tý jo, to je hrůza :frowning2: A to vás taky nějak evakuovali? To bych ěmla hrozný strach ať se to neozšíří i na nás nebo celý barák :unamused:
A ví se, proč vyhořeli?
4. lis 2010 v 18:44  • Odpověz
@scai nebylo nutný nás evakuovat, byla sem normálně doma jak to hasili, přijeli docela takže se to naštěstí lokalizovalo jen v bytě, a vypadá to na zásuvku vyhořelou

http://liberec.idnes.cz/na-sokolovskem-namesti-v-liberci-horel-byt-plameny-slehaly-ze-strechy-1e4-/liberec-zpravy.asp?c=A101103_143433_liberec-zpravy_alh
4. lis 2010 v 18:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@scai nakupovali jsme na Slovensku :slight_smile: byli jsme týden u tchýně :slight_smile:
ale jinak tuhle deku prodávají i tady v Makru....co jsem koukala tak je to asi jediné místo kde jí mají, teda na netu jsem jí nikde jinde nenašla :slight_smile:

ali teda to je síla, jste měli fakt štěstí že se to nedostalo k vám.....fuj úplně mě z toho mrazí :confused:
4. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
Náš malý medvídek :slight_smile:
4. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
@semy.cz ty ušaté čepičky a kapucky jsou hrozně roztomilé :wink:
4. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky jak se mate??Mi dnes byli na plavču malej se parádně potápěl bylo to super :slight_smile:jen sem teda pěkně utahana někdo pořád litame a to mame jet zitra do Ustí za babičkama a dědama doufam jen že nebude takhle hnusně mame tam dělat zabíječku
5. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz
@medvide1 vy chodite na koupani taky do lbckyho bazenu nebo mate i nejaky plavce v jabloneckym?
5. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz
@eveluska mi chodime do Jbc je tu bazen ale udělali tu přimo spešl bazenek pro děti mimo velkeho bazenu jmenuje se to misutka najdeš to i na netu
5. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
@medvide1 ja jbckej bazen znam a prave se mi moc libi, tak jsem si rikala, ze by bylo skoda, kdyby tam plavco nedelali a vsichni museli do lbce, kde je ten bazen vlastne celkove starsi a ne tak hezkej :slight_smile: na stranky mrknu :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
@alienka24 moc hezky stranky, vypada to fakt profi :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz
@eveluska Tak on i bazen je pěknej ale toto je nové asi tak dva roky maxim je to uplně mimo velekj bazen i oddělený vchod a je to tamm jen pro těhule a maminy s dětma
5. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj! Holky dneska nějak nestíhám, vařím peču a manžel hlídá.
Jen prosím potřebuju radu. Mám hrozně jablek a budu zase dělat pro malou ty přesnídávky.
Myslíte že jde udělat přesnídávka se žlutým melounem? Dělal to někdy někdo a jde to?
6. lis 2010 v 10:48  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem dneska zjistila, ze se najednou nevejdu do 1 rifli a docela o dost....no holt brisko roste :grinning: ..este ze uz mam ty tehotensky :slight_smile:
@medvide tak to je blby, ze se ti ozvali temer po 2 letech..to jsi byla v nejakym poradniku nebo jak?...blby je, ze to je az v Usti a na 4 dny....to bys mela jako dalkove nebo jak?..to by jedne musel malyho nekdo pohlidat, ale je to uz docela dlouho vid...nebo tam je ubytovna hned v arealu nemocnice, ale stejne bys ho asi nemohla pak mit sebou na tu konzultaci vid?
@scai..tak to me mrzi, to je docela dost blby s tou praci...bohuzel te asi nepotesim, pac ja jsem si zjistovala, jestli by to slo prepsat na pritele a pak zas hned zpet na mne, pac jsme to chteli takhle udelat taky, kvuli tomu, ze jsem student, a tim padem nemam narok na materskou, ale rovnou mi daji RP, ale na 4 roky, nemuzu si vybrat.... a je v tom problem...muz muze jit na materskou az po 6ti tydnech stari ditete, s tim, ze se materska vypocita z jeho platu, ale pokud by se to prevedlo zpet na me, tak se to zase prepocita a tim padem, bysme o materskou opet prisli, pac ja na ni narok nemam...jedina moznost by byla, ze kdyby na ni sel muz a zustal by na ni po celou dobu, tak pak by si mohl zvolit delku RP, treba klidne na 3 roky a az po tomto zvoleni by to prevedl zpet na me, tak pak uz to zustava, uz by se to zpetne nemenilo, to znamena RP bysme meli na 3 roky, i kdyz ja bych na to normalne nemela narok
6. lis 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky tak mi dnes byli na zabijačce jsem hotova celej den sem teda nijak nic moc nedělala ale měla jsem maleho skoro pořád na ruce pže tam neni nijak moc kam ho dat a pa kjsem se vyblbla s neteří tak jsem nějak utahana a to naše zviře jestě nespi spalo 2 hod po cestě dom a je jakoby bylo 12 odpoledne
@luuca85 po dvou letech se ozvali proto že to je na pořadník a bez zkoušek tak proto a vubec nevim jak to vyřešit :frowning2:, jinak je to dalkove studium ale od ledna nastup a jet třikrát na týden do Ustí a další rok jsou v tom i praxe apod je to celekm na 3 roky :frowning2:
6. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj, koukám, že to tu ještě není.. 18.11. je v Liberci v Cinestaru (v Nise) od 9:30 kino pro maminky s dětma, Občanský průkaz. Kdo se přidá? :slight_smile: http://cinestar.cz/liberec/specialni-akce/cinestar-pro-maminky-v-liberci--157/
7. lis 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.