• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky

dari tak to je dobré..jsi mě předběhla o půl hodiny :grinning: sem to šla sem akorát dát :grinning:
já chci jít určitě, jsem si říkala že určitě taky půjdeš .-)
7. lis 2010 v 10:36  • Odpověz
@ardila
@semy.cz Ahoj holky to vypada dobře docela bych šla jestli se tedy nerozhodu že poletim do Švédska :slight_smile: uvidime ale kdybch zustala doma určo se přidam k vam
7. lis 2010 v 17:43  • Odpověz
@medvide1 Tak kdybych si mohla vybrat, tak beru Švédsko :grinning:
7. lis 2010 v 18:02  • Odpověz
@ardila no jasně ale ja se spiše rozhoduji jestli jit na tu školu a nebo ne a kdybych šla na školu tak nebudou penizky na švédsko tak proto bych nejela ale jkdyž se nerozhodnu na školu tak budu moct jet do švédska a pak bych nešla s vama :slight_smile: určo kino nebude je njednou ne?
7. lis 2010 v 18:06  • Odpověz
No já doufám, že bude pravidelně
7. lis 2010 v 18:12  • Odpověz
@ardila no uvidime Honza mi řikal aby jsme se třeba domluvily a šly jen do kina i bez prcku aby tatkove hlidalia apod :slight_smile: take by to nebylo špatne ne?
7. lis 2010 v 18:13  • Odpověz
No ve čtvrtek dopoledne mi asi táta nepohlídá.. Nebo jako večer? To já nemůžu, protože kojim..
7. lis 2010 v 18:30  • Odpověz
@ardila ne to bylo myšleno kdykoliv to neřeš jen mě Honza trápí :slight_smile: to jednou víš až by to šlo myslel
7. lis 2010 v 18:43  • Odpověz
@ardila Hele pujdeš zitra na to cvičo do Albrechtic?
7. lis 2010 v 18:48  • Odpověz
@medvide1 Já jsem pořád nemocná, takže bohužel ne :frowning2:
7. lis 2010 v 18:53  • Odpověz
@ardila Aha teda to se tě pěkně drží teda :frowning2: tak hezky alespon trochu odpočivej a at je lepe
7. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj.. tak nám v noci ukradli oktávku :frowning2: To už je druhý auto během 3 let, conám zmizelo z pod oken, kde spíme. Tohle aspoň bylo služební, tak jsme přišli jen o naše cd.. ´Tak jen budem čekat, kdy si přijdou pro roomstera
8. lis 2010 v 09:29  • Odpověz
@ardila ježišmarjá to je děsný :frowning2:
8. lis 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj...
ardi teda to je hrozný, to je mě fakt líto....máte teda fakt pech... :unamused:
8. lis 2010 v 09:57  • Odpověz
@ardila jo a do toho magnetu se pořád nemůžu dovolat :frowning2: zkoušela jsm to celý čt a pá a nikdo mě to nezvedá..tak nevím jak s tím cvičením....ale ty píšeš že ještě nejsi v pořádku tak nevím jetsli by jsi i tak šla....
8. lis 2010 v 10:04  • Odpověz
@ardila Co na to rict :angry: Snad nebudete mit prusvih, ze byla sluzebni (myslim tim, jestli to auto jste mohli mit doma, manzel jel jednou sluzebakem a stavil se u me na koleji, proste trochu mimo trasu, a rozflakali mu okynko a vykradli to, no byl ve firme mazec :sweat_smile: ) Tady je to peklo s tema autama. Dokud jsme meli Formana, "jenom" nam vytriskali okna, asi pro zabavu, nebylo co ukrast. Ted nemame nic a chcem Oktavku, ojetou, zatim se rozhlizime, a auto, kdyz je potreba, si pujcujem po rodine. Zacinam uvazovat o jine znacce, nejake "trapnejsi", co se min krade. Manzel ma taky kolegu, co mu ukradli uz dve auta (tusim Fabie). Taky jim ukradli auto za bileho dne primo z pod oken firmy! Bylo to zaznamenane na kamere, zaznam hned predali policii, a za 14 dni! vola policajt manzelovi, ze mu ten zaznam nejde v pocitaci otevrit, co prej s tim ma delat! Zacli to resit po dvou tejdnech... Auto uz tou dobou davno neni...

Jinak jsem volala na ped. a kontrolni vys. moci u Martina je v poradku, oba vzorky, no a pak jsem se konecne dovolala na gyndu, Holcicka ma triply taky ukazkove negativni, tak jsem rada :slight_smile:

@alienka24 Tak jsem si dnes cetla ctvrtecni noviny a ten "vas" pozar tam asi byl, v LBC na Sokolaku nebo tam nekde v centru (ani ted presne nevim, ktere nam. to je), takova mala zpravicka v reg. MF dnes. Uz je to OK? Jinak ty stranky mas pekne udelane, vypada to profi. Manzel nebo ty s tim mate zkusenosti, s delanim stranek? Protoze to fakt vypada dobre :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:10  • Odpověz
@jasekd nojo požár tu fakt byl :slight_smile: kdybys nevěřila můžeš si sem přijet čuchnout do baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a už nehoří, odklízejí se škody :pensive:
a děkuju za pochvalu, stránky mi dělal brácha, já programovat neumím a manžel taky ne, ono je s tím děsnýho crcání...já si je ted budu už jen obsluhovat
8. lis 2010 v 10:15  • Odpověz
@ardila teda to je hrozny tak snad další už nevemou chjo :(
@semy.cz nevolej do magnetu jen ti pani napiš sms ona ma hodně práce a nevola zpět napiš ji sms co chceš a ona ti pak snad odpovi jestli je misto nebo ne!! :wink:
@jasekd tak to je fajn že je malej ok :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:18  • Odpověz
@alienka24 Nemyslela jsem, ze u vas asi fakt horelo, ze kecas, ale ze to byl asi ten pripad, o kterem psali v novinach, ze asi byl zminenej v novinach :wink:

@medvide1 Diky. A ta tvoje skola, co je to? Asi uz jsi psala, ale nepamatuju. Ty mas zdravku stredni a tohle by byla nejaka vyssi odborna? Urcite by to bylo fajn, ale ja treba bych to asi organizacne nezvladla, tchyne je sice hodna a ochotna hlidat, ale pracuje a nemohla by si brat dovolene, resp. mohla, ale pak by ji nezbyla na leto a jeji dovolenou, to same manzel, chcem travit dovol. spolu a bude potreba treba po porodu. Ted s M. ji nemel a byl to mazec, sama s cerstvym deckem, nezkusena. Ted budu zkusena, ale budou dva. Nasi taky pracujou, babicky nemame. Takze ja bych na skolu urcite chtela jit, ale asi bych nemohla, ty uz mas nejakou predstavu? Jinak Svedsko taky super, hned bych jela, ale bude tam pekna zima, co?
8. lis 2010 v 10:25  • Odpověz
@semy.cz Zrovna jsem si říkala, že se tě musím zeptat, jestli je objednanej ten magnet, že bych to radši zrušila, abych tam na někoho něco neprskla. Zejtra radši ještě zrušim plavání, jedině, že by s ním šel plavat někdo jinej, ale Honza musí do práce a tchýni ho do bazénu nesvěřim :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:28  • Odpověz
@jasekd On pracuje v Praze a to auto dostal na dojíždění z domova do Prahy, takže to je v pohodě. A měli ho na operativní leasing,tak by snad mohl rychle dostat nové. Už dneska mi auto dost chybí, chtěla jsem jet vyřizovat ŽL a půjčku, no možná pojedu vlakem..
8. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
Ali, požár?? Asi mi něco uniklo..
8. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
@jasekd Gratuluju k super výsledkům :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:32  • Odpověz
@ardila No tak to je dobre, ze nebudete mit jeste navic problemy. Vlakem, to bys jela asi s Manducou, vid, jak dostat kocar do nasich vlaku sama, to si fakt neumim predstavit :sweat_smile: Takze to vypada, ze tvoje akce s podnikanim se uspesne rozjizdi :wink: Dik za gratul. ted budem ocekavat zase velkej UZ, jsme zvedavi na ty ledviny hlavne, aby to nemela i Holka, v ledvin. diskusi to ma jedna holcina u vsech 3 dcer :angry: a dva dny po UZ konecne ta konzultace s prazskou urol. kvuli Martinovi.
Pisu Holka, vypada to jako Vudce, hruza, ale kdyz my furt nevime ani naznakem to jmeno :grinning:
8. lis 2010 v 10:38  • Odpověz
@jasekd No mam už golfky, tak to by šlo.. a taky tu máme hodný průvodčí, co pomáhaj, ale buď bych vzala manducu nebo ho šoupnu babičce.. A podnikání bude nakonec uplně jiný :grinning:
8. lis 2010 v 10:45  • Odpověz
ardi a jaký? ty jsi číslo teda...písni mě kdyžtak ip :slight_smile: jsem zvědavá :wink:
medi tak já jí teda napíšu..jako já nečekala že mě bude volat zpátky..jen očekávám že když maj na každý reklamě to číslo napsaný tak očekávám že se na něj dovolám.....no ic no....jí napíšu...
8. lis 2010 v 10:48  • Odpověz
hm tak už má plno na cvičení..tak nic no....
8. lis 2010 v 10:58  • Odpověz
@ardila Jestli to neni tajny, tak prosim taky do IP :wink: Hlavne at se dari.
@semy.cz Taky bych cekala, ze zvednou telefon, SMS bych rozhodne nikam nepsala :sweat_smile:
8. lis 2010 v 11:00  • Odpověz
@jasekd bylo by to nastavba ke zdrávce specializace ARIP
@semy.cz to sice ano ale ona nema jen cvičo ale další věci a když třeba ma vaničky tak nema tel u sebe take se nikdy nedovolam tak sem ji to řikala a ona že stačí sms a ona bude reagovat
8. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
medi já to chápu že má hodně práce...ale tak proč si to na ty letáky nenapíšou, že je lepší napsat sms.....já prostě když se chci někam obednat tak vždy volám......já vím ty za to nemůžeš...ale štve mě to..jsme mohli už jít cvičit ....tak nic no...
8. lis 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.