• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@jasekd Jj, hodim ti to do IP.. A to mě přivádí k tomu, co jsem tu už jednou navrhovala, ale nějak to zapadlo a reagovala jen Stáňa.. neuděláme zamčenou diskuzi??
8. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
Ten magnet je fakt divnej..
medi napiš mě kdžtak kde je to cvičení v Albrechticích...nebo jestli bych auto nechala u vás a šli tam spolu..jestli teda chodíš každý týden :slight_smile: a musí se tam taky objednávat?
já jsem pro zamčenou diskuzi..taky mě to někdy štve že je toveřejně a člověk sem nemůže všecko napsat...:slight_smile:
8. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
ari přsně tak..je divnej..už tenkrát jsem byla objednaná na těhu cvičení a ve finále žádný těhu cvičení nedělali....ale přesto mě na něj objednali :confounded: :rolling_eyes:
8. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky, mne je to jedno, ja sem prisla skoro posledni a taky jsem nejdriv cetla, az pak napsala (myslim nazor na porodnici?), klidne to zavrete, ale nechtelo by to jinej nazev? Protoze tohle o snazilkach uz vubec neni. Holky z LBC takhle zahltily diskusi o LBC porodnici a tak se ted presunuly na Liberecko, prece jen info o porodnici uz tam moc nebylo :sweat_smile: Tak jestli to nepojmenovat treba JBC a okoli, uzavrena diskuse, a tohle tema nechat jinejm? Jestli to jde, nevim... Ja sem extra soukrome veci nepisu, i kdyz manzel stejne nadava, ze pisu treba o M. stavu a ze jsem sem dala par jeho fotek, jenze jsem nechtela vypadat jako uplnej anonym. Na jine diskusi, kde jsou holky z cele rep., jsem hodila do textu i svoji fotku, protoxze jsme resily velikost pupku pred porodem. Jinak co bych sem asi nepsala, ze treba jedem na dovolenou a tak, aby to nekoho nelakalo, ze bude prazdnej byt atak, tem holkam jinde jsem i napsala, ale je jasny, ze kdo chce, tak si to najde. Je fakt potreba bejt opatrnej, tak to klidne zamknete a jestli me vemete sebou, budu rada. Ja sem sve fotky nedavam, protoze manzel si to nepreje a ja ho respektuju, ani nepisu jeho jmeno, protoze vim, ze mu to vadi a nadaval i za Martinka. On dela v IT a tak je trochu paranoik v tomhle, jenze vi, ze se hosi umej dostat leckams :wink:
8. lis 2010 v 11:25  • Odpověz
Jinak me furt boli bricho jakoby spodek, jako namozeny svaly a myslim, ze se mi dela i kyla v pupiku :angry: Pricitam to brzkemu druhemu tehot. ale jjak to bude pokracovat?! Nosila jste nekt. ten tehot. pas, je to k necemu a da se to nekde koupit tady? Myslim ten klasickej latkovej, jako je treba na tehot. riflich, jestli to trochu podrzi, ne nejakej kylni ze zdr. potreb. Teda ne ze bych vedela, jak ten vypada :sweat_smile:
8. lis 2010 v 11:28  • Odpověz
jasek já měla dva pásy a využila jsme oba....asi tak do 6tého měs jsem nosila tenhle
http://www.mimistyl.cz/pas-tehotensky-brisni-medela/

a pak když bylo bříško větší tak jsem nosila tenhle
http://shop.i-tatinek.cz/tehotensky-podpurny-pas-p-189.html
nenosila jsem je pořád, jen když jsem šla někam na déle že jsem věděla že budu déle na nohou...a dost mě to pomáhala že mě záda tak nebolelo a břicho tak netahalo :slight_smile:
8. lis 2010 v 11:46  • Odpověz
tak já si myslím že sem stejně nikdo jiný nechodí kiho by jsme neznali a nevzali do soukromé diskuze :slight_smile:
a jaký název si dáme takový budeme mít, je to jen pro nás :slight_smile:
8. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
@jasekd Tak jsem to i myslela s jiným názvem.. Všechny ostatní diskuze, kam chodim, jsou zamčený a je to fajn.
Já pás neměla žádnej
8. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
ahojky holky...
@medi tak to je docela blby, s tou skolou....no uvidis...
@ardila...tak to je super s tim podnikanim...tak preju, at to vyjde....a hlavne, at uz se te nemoc pusti:slight_smile:...klidne jsem pro uzamcenou diskuzi
@jasekd...gratulace ke vsem vysledkum:slight_smile:...s tim jmenem, my jsem na tom stale uplne stejne
8. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak jak jí pojmenujem? Jablonec tam vůbec bejt nemusí :slight_smile: Hoďte nějakej nápad a já to založim..
8. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
teda tak přemýšlím přemýšlím ale nic mě nenapadá :grinning:

třeba Maminy ze severu :grinning:
8. lis 2010 v 11:55  • Odpověz
jo jinak vcera jsem byla u kamaradky a prinesla jsem si spoustu bodycek a dupacek.....mela tam hrozne veci a za hodne dobry ceny, ale vybrat jen neco, byl hodne tezky ukol...musela jsem se hodne krotit...ale povedlo se nakonec:slight_smile:
8. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
@semy.cz Diky, budu asi muset poridit, protoze takovyhle bolesti a to jsem sotva v pulce, to jsem necekala. Tehot. takhle za sebou rozhodne neni sranda, ale treba zas porod bude lehci. Asi se na nej zacnu tesit, jestli to takhle pujde dal :grinning:
@luuca85 Diky. Zas se mi na chvili ulevilo :slight_smile:

Ja bych dala proste uplne suchej nazev Jablonec a okoli - pokracovani :sweat_smile: Zadny snazilky a mimisci a jiny takovy tam podle me bejt nemusej, ale vy jste zalozily, vy pokracujte...
8. lis 2010 v 11:58  • Odpověz
@ardila....no tak treba.....nevim...maminy z jablonce a okoli
8. lis 2010 v 11:59  • Odpověz
Hele je to fakt fuk, máme i diskuzi,co se jmenuje mácha,cabadaj, kardová :grinning:
8. lis 2010 v 11:59  • Odpověz
já si taky myslím že je to úplně fuk....je to jen pro nás název :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
ardi písneš mě teda taky do ip co to plánuješ za podnikání?
8. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@jasekd...no tak to verim:slight_smile:....mi povidej..me boli zada jako blazen, zvlast kdyz dele sedim...nebo lezim na spatny podlozce...se pak ani nemuzu skoro narovnat...pripadam si jako duchodce...jediny co na to pomaha, je cviceni, plavani a kdyz je nejhur, tak mazu artrinem, ktery fakt zabira....nekdy mi to udela i delsi chuze...predevcirem jsem se sla projit a trochu jsem to asi pretahla, pac sem se vecer nemohla zas pohnout..mozna ten pas zkusim taky
8. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz
@semy.cz klido jestli chceš na to cvičo tak je dnes a mužeš nechat auti u nas a bud pojedem mým a nebo se projdem kočarama je u obecniho uřadu kdyžtak bych ti to poprve ukazala nevim jestli budu chodit každý týden dnes jdu poprvé
8. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jinak ad uzamčena diskuze reagovala jsem minule ardi znaš muj nazor jsem pro!!Jen ten nazev je mi to jedno ardi když to založíš tak super a mi takhle zaklaaly i jinou diskuzy a myslim si že by bylo pak fajn tuto nechat uzamknout tak aby se sem nedalo přispivat a kdo se bude chtit přidat do uzamčene doskuze tak dostane svolení od tebe a heslo takhle to mame i jinde a klido bych proto dala nazev i podle toho že je to Jablonec tak něco s tim :slight_smile: Třeba.....Jablonecko-nyný už maminy a spol :slight_smile: nebo nevim ale Jbc bych tam nechala
8. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
medi a v kolik je to cvičení? já myslela že je dopoledne :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz
@luuca85 Me to u prvniho tak nebolelo, a to jsem stala do konce 8. mesice u kresla. Ted uplne citim, jak je to bricho povolene, navic musim zvedat Martina. Ty zada, to je stejny jako s M., nic moc. Na plavani se nedostanu, to slo driv, jenze to jsem zas mela trochu rizikovejsi tehot., tak jsem se tam az tak nehnala.
@ardila A ty jsi tam ten Viky nebo kterej? :grinning:
8. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz
@semy.cz Měla bys to mít v ip, máš? Přijde mi, že to nějak blbne
8. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
@jasekd Já přišla, když už byly role rozdělený :grinning:
8. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz
ardi mám..už posílám i odpověď :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz
@semy.cz nene odd 16ti hod :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
medi tak já bych asi jela.....a jak jseš na tom předtím časově? nechtěla by ses jít projít s kočárkama...tam někde u vás? že bych přijela dříve? potřebovala bych aby se dáda trošku prospal v kočárku, jinak se zas bude budit v noci......:slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@semy.cz ok tak odraž hele ja dala ted maleho spat :frowning2: spi v postýlce tak doufam že bude spat alespon do tří :frowning2: ale klido přijed a mužes Davidka drncat u nas u baračku jestli neva jinak nevim ja dala prcka spat aby byl vyspalej před tim cvičem víš a doufam že mu to chvilu vydrží ale klido přijed a na to cvičo by jsme tam měli být tak kolem 15:45 bejt už tam když pujdem pěšky chvilu to trvá
8. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.