• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
@semy.cz jo a jestli tedy pujdeš na cvčo tak jestli maš tak si vem nějakou karimatku a Dadovi něco teplejšího na sebe ju?
8. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz
no on doma právě Davídek nevydrží spát....tak já přijedu nějak před druhou ju?
8. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
dobře díky...to je tam taková zima jo?
8. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@semy.cz oki a kdyžtak s tebou pujde ven kam mi dosahne chuvička :grinning:
@semy.cz no ja doufam že ne ale je to tělocvična :slight_smile: take jdu poprvé ale řikala mi to kamrádka :wink:
tak jo :slight_smile: akorát jsem zjistila že karimatku asi nemáme....
8. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
@jasekd tak to jsi vydrzela dlouho stat....mne by asi upadly nohy...nebo spis by byly jao konve...je fakt, ze kdyz uz to mas druhy, tak je to asi hodne znat na tom brichu...no a malyho musis zvedat obcas, tomu se neubranis...tak snad to bude lepsi:slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz
@semy.cz Tak tam snad něco bude si myslim nějaka žiněnka nebo tak !!JE to tělocvična tak snad to tam bude
8. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz
@semy.cz kdyžtak pujdem na jednu napul :wink:
8. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz
tak jo medi..díky :slight_smile: manžel píše že asi někde máme..ale vůbec nevíme kde :grinning:
tak už se těším :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz
tak úspěch:D mám karimatku :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz
@semy.cz jee tak super take se těšime :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem založila skupinu Jablonec a okolí.. ale v ní ještě musim založit diskuzi.. tak jak mam pojmenovat tu? :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz
@ardila tak to je super:slight_smile:...to je asi vazne uplne jedno
8. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz
@ardila jj dari, hořelo u nás v baráku, sousedi nad náma
8. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz
@alienka24 Šmarja :frowning2: A nestalo se nikomu nic? Ty sousedi, co jim shořel barák v květnu, už maj postavenej novej.. To je šílený, neumim si představit, že ze dne na den nemam kde bydlet. Ono i to, že ze dne na den nemáme auto je dost hustý..
8. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
@ardila nestalo, ale nedovedu si představit že by tady nebyli řemeslníci v baráku a byla bych tu jen já sama, bych na ten požár přišla třeba moc pozdě nebo bůhví co :frowning2: no nebylo mi ten den nejlíp po těle :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale byt je na odpis
8. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz
Zatím jsem tam přidala ty, co sem chodí často.. třeba lerak, která tu už hodně dlouho nebyla jsem tam nedala, ani evelusku, která se tu ukáže občas..Ale jestli se chcete přidat, tak napište zprávu a já vás přidám. Jen jsem tam nechtěla zbytečně dávat někoho, kdo by nechodil. Snad to všem stálicím bude fungovat, zkuste to, jestli jsem se někde neuklikla..
8. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz
@alienka24 Fuuuj, o tom vůbec nepřemešlej, dobře to dopadlo a to je hlavní.. To mi připomnělo, jak jsme byli jednou na víkend tady, když jsme ještě bydleli v Praze a byl tady v pronájmu chlap.. V noci jdu na wc a cejtila jsem hroznej smrad, kouř, tak jsem vzbudila Honzu, ten chlap něco vařil a ´byl vožralej, tak usnul a ono to chytlo.. Kdybych na wc nešla, tak to nemuselo dobře dopadnout
8. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz
@ardila já vím, já nad tím nepřemešlím, ale prostě napadne tě to no :frowning2: he, kočka má děsně mazlivou, sedí mi na rameni a vrní jak blbá :grinning:
8. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz
Já bych to tu nezamykala, téma jsem nezakládala, tak ho ani nenechám zamknout :slight_smile: My se jen stěhujem, ale třeba to tu nová generace jbc snažilek zase obnoví :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:00  • Odpověz
Milé maminky, náhodou jsem bohužel až nyní narazila na tuto diskuzi. Jsem z Jablonec, mám 8 měsíčního synka a jelikož jsem se sem přestěhovala, tak tu moc lidí neznám a teď na mateřské to je ještě horší. Vezmete mě mezi sebe nebo už je moc pozdě? Renata
11. únor 2011 v 11:39  • Odpověz
@daisyr Ahoj, to víš, že jo, pojď mezi nás, už jsem tě přidala :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-to-jedno-2/
11. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky jsem tu také nová a jsem z Jablonce.Mám osmnáctiměsíční holčinu, :slight_smile:
20. únor 2011 v 00:25  • Odpověz
@daisyr ahojky já jsem taky z Jablonce a mám osmnáctiměsíční holčinu.
20. únor 2011 v 00:26  • Odpověz
24. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se také přidat, jsem z Jablonce a mám 8m Tomika. chodim i na Liberecké gennetky. Ráda bych se též s někym seznámila. Chodíme na cvíčo do Magnetu a teď budem chodit na plavčo do Mišutky. Díky
31. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.