• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi to určitě ne že by dala koníka a pustila kamkoliv..to ti nikdo nedá jen tak když tě nezná ani neví jak jezdíš.....jezdila jsem na jízdárničce co tam má....ani bych si sama netroufal jít hned ven a natož sama :slight_smile:

ale bylo to super..:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já si myslela, že to je takhle nějak :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky,prominte že vám sem lezu,mám dotaz.Nevíte kam zmizly vybrační stoly Slender you ?Byli v baráku jak je šenk u Zlatého lva nad zverimexem.Kdysi jsem tam chodila,na hubnutí je to suprový,ted jsem chtěla začít znovu chodit a stoly jsou fuč.Myslím že ještě jeden čas byli i naproti Merkuru.
17. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj carys, tak to teda netušim :unamused:
17. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já vim jen kde jsou v Liberci..
17. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Teď koukám, že je asi mají i v tom hotelu kam chodím na vacushape.. http://www.relaxace.com/slender.html
17. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
no ano Ardilko to je ono.Před lety jsem jezdila do Liberce a pak byli v Jablonci takže jsem nemusela nikam jezdit.A kde prosím tě jsou v tom Liberci ted?Dříve byli vedle Tesca v tom starém domě.Měli tam myslím i sekáč a prodejnu vláčků,dnes už je to předělané takže je zřejmě přesunuly do toho hotelu.Písni mi prosím do ip kde to je.děkuji strašně moc.Jo a holky,Jablonecká porodnice je špičková,až přijde mimi budete spokojené.
17. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
No holky, kde se flákáte? Já byla na vacushapu a pěkně jsem se zničila, lilo ze mě šíleně, ale je mi krásně :grinning: A dělala jsem si dneska ovu test a jsou tam // :slight_smile: Sice ta druhá je slabší, ale je vidět krásně, tak snad zítra se ovu blíží, uvidíme zítra na utz
17. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahpj holky tak ja sem dnes po práci tak hotovo a vycucla psychicky od těch lido a ž je mi do breku:frowning2:
Ardi jedem od cestovky ale doprava vlastni,a na jake trapmpoliny jsi mylsela co to je?
17. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj Stáni, je to tohle www.jumping-liberec.cz, cvičení na malých trampolínkách.. A od jaké cestovky jedete?
Tak se raduj, že jsi doma :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
juknu na to diky hedem od čedoku pročpak?
17. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dari to nevypadá vubec špatne to by me i bavilo:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jen se tak ptám, koukám teď po různých cestovkách, co nabízejí turistické dovči, tak jsem si myslela, jestli nejedete od nějaké, kterou jsem ještě neobjevila :slight_smile:
A nechtěla bych teda jít ty trampolíny se mnou zkusit?
17. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahojky holky, tak se hlásím po víkendu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jak jste se vychrupaly??Ja celkem dobře ted jsem vstala :slight_smile:
Dari klidně to mužem jit zkusit myslim si že by to byla sranda ale snad nebudu moc velky nemehlo:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
jo a ty trampolínky jsou prej super, záhul ale je to prej prima, ale osobně jsem ještě nebyla
18. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj ali a jaky jsi měla vikend?
18. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
náročnej ale pěknej, rodinná oslava :slight_smile:)) krapet mě to zmohlo :grinning:
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
tak to je dobře ja ho mela ten pracovní a bylo to na pěst:frowning2:
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
tak to vůbec nezávidím, a dnes máš volno?
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
jj dnes mam naštěsti volno a zitra jdu na noc.. :frowning2:
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
tak si koukej dneskla pořádně odpočinout :slight_smile: já mám dnes ranní a od zítra odpolední
18. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
jj pokusim se ted se jdu nabaštit pak se pujdu projit se psem a pak uklizet a odpol vyzvednu manžu z práce a pojedem na sqush :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
tak to je dobrej plán :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
jj docela se tešim ale jen na ten squash jinak na prochajdu ne pže pes zlobi tak bych se na nej mela vyprdnout a uklizet se mi take nechce jeste že nemusim vařit obed mam od včerejší večere co manža vařil tak si dam to a večer si uvařime neco společne:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
no já dnes asi budu muset něco ukuchtit ale nějak vůůůůbec nevím co :unamused:
18. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré ranko holky...:slight_smile:

tak trampolínky se mě taky moc líběj..jsem se po nich i scháněla v jbc a zjistila že je nikde nemají....a koukám že jsou v liberci..:slight_smile:..tak bych možná taky šla zkusit.....:slight_smile:)
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj semy tak se mužem domluvit a jit to podniknout společně i s Darinou!
18. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
medi tak ju...:slight_smile:...já v liberci pracuju, tak by jsme s epak mohli třeba domluvit že by jsme s etu sešli..ale když bych šla po ranní tak klidně pojedem z jbc jedním autem.....ale ráda bych to vyzkoušela.....potřebuju pohyb jako sůl....celý den v práci sedím a je to hrozně znát....a ty špeky bych potřebovala trošku dát dolů.....aby mě pak vůbec bylo vidět miminkovské bříško až bude.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, jé tak můžem udělat hromadný skákání :slight_smile: Co vy na to?
Já dneska nemam moc práce, jdu zas na vacushape a pak na gyndu a pak nevim co budu dělat, uklizeno mam, vařit nemusim, protože Honza je zas do zítřka v Brně.. Tak asi půjdu s hafanama někam a pak nevim
18. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.