• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jj sluníčko, mne bude 35 za 3 měsíce...taky jsem dnes říkala, že budu důchodkyně s kočárkem, teda možná....snad....určitě se to povede :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Majo, tak se mi to líbí :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
já pracuji v knihkupectví, a doporučuji přečíst si knihu Tajemství, je to takový hodně o tom jak se člověk má dívat na svět a že v podstatě vše co se děje ovlivňujeme sami... :slight_smile: ale jak říkám zakazníkům zaleží na vás jestli tomu budete věřit :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Moje kolegyně má 4měsíční mimčo a je jí 41, už má teda velkýho kluka, ale říkala, že teď si to mnohem víc užívá a nepřipadá mi, že by byla stará.. A teď je normální mít první dítě ve 35 nebo i později, takže to bych vůbec neřešila.. Já budu mít spíš opačnej problém, je mi sice 27, ale vypadám tak na 16 :grinning: Jednou když jsem si kupovala těhu testy na mě lékárnice tak soucitně koukala (asi jako chudinka zbouchnutá :grinning: ) a podstrčila mi letáček o antikoncepci :grinning:
22. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Ali, dík za tip :slight_smile: Zrovna nemám nic na čtení, tak na to kouknu :slight_smile: Já mam knihkupectví hrozně ráda, hezky to tam voní :grinning: Podobnou úchylku mam na lékárny.. Do knihkupectví a lékáren bych chodila pořád :grinning:
22. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
jo já to taky miluju vůni novejch knížek :slight_smile: a já teď čtu Stmívání :slight_smile:, jinak líbáš jako bůh super kniha, s elegancí ježka taky moc pěkná, no je mraky krásnejch knih.....
22. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Líbáš jako bůh jsme viděla v kině, tak to možná zkusim i přečíst :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
ardi: tak to je taky dobrý s tou lekárnicí :grinning:
22. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Já jsem studovala na VŠ češtinu, ale to jsem vůbec nečetla, až teď mě to nějak začíná bavit.. Jo ale naopak knihovny nemam vůbec ráda, ani nevim proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
ardi: já si nejdřív přečetla prvních 100stran v práci a pak jsme šli do kina a pak jsem dočetla zbytek :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
ardi: to já bych četla furt, a to mám kamarádky který snad v životě nečetly knihu a koukaj na mě jako na blázna když si domů furt nosím knížky a místo abych šla na kafe nebo pařit tak si doma čtu
22. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak to já čtu jen před spaním a radši jdu na to kafe :slight_smile: Ale za celý studium jsem přečetla tak 5 knih a měla jsem přečíst min. 200 :sweat_smile:
22. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
ardi: no jo každej to má jinak no :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
jj, když je klid, tak taky ráda zalezu ke knížce, i když teď je to pro mne spíš svátek. Už týden mam rozečtený "podpis zabijáka" a prostě není čas, nebo klid...
Líbáš jako bůh - moc hezký, moc jsme se nasmáli- klasika ze života :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
My na Líbáš jako Bůh byli v době, kdy jsem našla //, takže to s tím mam spojený.. Tak při dalších // si přeštu knížku :slight_smile:
Ali a kolik ti je, jak dlouho se snažíte? Nepsala si to tu myslím ještě, že?
22. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
bude mi 25 apřed dvěma lety jsem vysadila prášky páč mi nějak nedělali už dobře, říkali jsme že si budem dávat pozor a ať se tělo vyčistí od hormonů
22. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
a v září sme měli svatbu a máme jasno že mii chceme, ale ještě máme čas, rozhodně na umělý oplodnění
22. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Jé, tak nejsem nejmladší :slight_smile: Tak si dáváte pozor nebo ne? Asi ne, když jsi snž :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Musim najít nějakou lepší fotku, tahle je divná :unamused:
22. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
ee nedáváme, prostě jsme to po třech měsících s kondomem vzdali a stejně jsem měla jen problémy, bolesti, nedostávala jsem ms takže v podstatě furt na gyndě,....
22. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
a teď konečně už asi tři měsíce, od tý doby co cvičím mojžíšovou mě břicho nebolí, sex nebolí, ms dostávám bez vyvolávaček a horm.profil mám taky v pořádku, jen mi nedozrávají vajíčka, mám jich prej na rozdávání, ale nechce se jim ven :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak to už je na dobrý cestě, hezky postupně a začnou dozrávat :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
ali tak je to na dobrý cestě, za chvíli budeš těhu :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
no já tomu taky pevně věřím :slight_smile: já jsem fakt strašně šťastná že mě už břicho nebolí a že nemusím na ty vyvolávačky,...
22. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ali, tak jsem to tak měla.. poprvé jsem HA vysadila asi před 3 rokama a bolesti břicha teda byli ukrutný, byla jsem i 5 měsíců bez MS, srovnalo se to až po roce.. Loni jsem brala HA jen 3 měsíce a pak bylo vše ok.. Ale HA už nejspíš nikdy brát nebudu..
22. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
no já to mám asi i po mámě, ta měla taky problémy, nepravidelná ms a pak i nemohla otěhotnět takže mě 7let HA asi fakt neprospělo :frowning2: no ale hlavní je, že se to lepší a svýho Matýska jsem poslala na spermiogram takže víme, že on je v pořádku, takže pokud mám průchodný vejcovody a začnou mi dozrávat ty vejce, tak by to snad mohlo dopadnout na to mimi, ale člověk nikdy neví.....
22. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
berušky loučím se, musím uvolnit židli u PC :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
22. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ali, určitě to klapne :slight_smile:
Majo, papa, my máme naštěstí každej svůj notebook, jinak bych se na koně nedostala :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
no já se doma k PC taky nedostanu, teda když není Mates v práci :slight_smile: závislák :angry:
22. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.