• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no právě :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
určitě se dočkáš brzo..neboj..:slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
No právě,jsi mladá,ale co máme říkat my,co nám je už 30let... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
semy,tobě je kolik?sem to asi zapomněla :slight_smile: .
18. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
sluni hezky jsi to řekla....:slight_smile:..snad se brzo dočkáme všechny :slight_smile:..a pak se budeme scházet ne na trampolínách ale na dětském hřišti... :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
v půlce prázdnin mě bude 31....
18. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
sluni a ty jsi chodila na základku do mšena?
18. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
tuším že jsi říkala že bydlíš ve mšeně celý život..jestli si to teď nepletu...:slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
semy,dík.No já ve Mšeně bydlím celý život,ale na základku jsem chodila do Floriánky pod Úřadem práce,teď už tam ale ta škola není. :wink: Jinak také věřím,že se snad brzo už všechny dočkáme :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Tebe ale odněkud znám a nemůžu si vzpomenout.Jezdila jsi někam na tábory?
18. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
sluni aha, no na táborys jsem jezdila skoro každý rok....ale pokaždé jinam takže ten seznam by byl dlouhý a asi bych si ani na všechny nevzpoměla...to až ve vyšším věku jsem byla na stejném s dramaťákem.... a pak poslední 4 roky u Plzně jako vedoucí
18. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
tak už jsem doma, jsem byla na poště a tam snad celej liberec, no hnus
18. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
holky papá...letím domů
18. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
a holky nebojte však ono to přijde :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak jsme se prošly s čubkama v lese.. a potkaly jsme zmiji, bleee, vždycky se bojim, aby si s ní psi nechtěli hrát, ale dobře to dopadlo
A přišel mi dneska balíček s novejma hodinkama s pulsmetrem, tak to jdu hned zítra vyzkoušet na brusle :slight_smile: Akorát mě našvali, zaplatila jsem jim to dvakrát, vybrala jsem platbu na účet, peníze jsem poslala a oni to poslali na dobírku a tchýně to zaplatila.. no ale pošlou mi to zpátky, tak ok..
Jinak zítra teda na ten aerobic nejdu, jen ráno na brusle a večer na vacu, abych zvádla to naše hopkání :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny vás zdravím a podávám stručné hlášení :slight_smile: Nějak nic nestíhám, manžel je na služební cestě a já pomalu nevím, kde mi hlava stojí :wink: Teď s napětím očekávám ovu, MS dorazila minulé pondělí, ani jsem nakonec nemusela k Jorgove. Tak se začínáme snažit a uvidíme, kdy se podaří.
18. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Jani, tak se pořádně snažte, ať tu máme konečně tu první těhuli a pak už to půjde jedna za druhou :slight_smile:
A jak se jinak máš?
18. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Ardi, budeme se snažit, ale nehodlám se nějak kvůli tomu užírat. Však se povede, až se povede. A jinak se mám docela fajn. Díky. Dnes večer budu dělat přípravu na doučko, zítra mám první hodinu s nějakým manželským párem, tak jim musím vymyslet nějakou super hodinu, ať jsou spokojení.
18. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Dari to mě mrzí jak jsi dopadla ale neboj vždy je nějake řešení hm? :wink:
18. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
No jasně, žádný užírání, jenom užívání :slight_smile: Ty jo, měla bych s tou angličtinou taky začít, musim to promyslet..
18. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
jinak ja sem už doma manža šel ještě dělat plot a ja sem si dala pomeranč a odpočívám :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Stáni, určitě je :slight_smile: A jaký byl squash? Ten jsem nikdy nezkoušela, jsem na to hrozný jelito, dřív jsme hrála tenis, ale až po roce mi to tak nějak trochu šlo.. málokdo měl se mnou trpělivost :grinning:
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Dari docela to šlo ale boli mě cely člověk dlouho sme ho nehrály tak jsem nejak utahana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
ahojky janulo :slight_smile:
no tak já si naložila maso na čínu a jdu si zatím zacvičit než dorazí ta moje drahá polovička :grinning:
18. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Tak jsem ukecala kamarádku od učení zítra na brusle.. To jsem ráda, že takhle získávám parťáky :slight_smile: Ve víc lidech to je přece jen zábavnější.. :slight_smile: Nevíte do kolika jsou v tom gennetu? Na kolik nejpozději se dá objednat na to spermio?
18. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
myslím že do šesti ale nejsem si jistá, můj mates tam šel ráno tak nevím
18. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojky holky, paardon ze vam sem lezu, pac uz nejsem snazilka le tehulka, jen jsem sem nakoukla a vidim ze se tu bavite o Jorgove, o zakladce ve Msene atd..je to pekne, pac jsme take z jablonce, tak konecne narazim na lidi ktere se setkavaji s lidmi jako ja :grinning: jaky mate zkusenosti s Jorgovou?!
18. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahoj Míšo :grinning: Budeš teda rodit v Jablonci?
18. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Ali, dík. No zavoláme, uvidíme.. Já jen abych podala Honzovi co nejvíc informací :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
jj budu, tady v Praze uz jsou stejne registrace potrebne kolem 10tt:grinning: ja se do jablonecke porodnice moc tesim, je to tam krasne!!!
18. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.