• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak jak chceš, tak se sejdem na náměstí na Smrži na parkovišti v 17:40?
19. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
jak jsem tam četla tak se dovnitř leze někde z tý horní části..tak se sejdeme tam?..jakým autem přijedete?
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Dari mysliš u lekarny na parkovišti??ok! v 17.40 budu tam
19. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jj, u lékárny :slight_smile:
Semy, tam se dá někde ze zhora zaparkovat? Já tam znám jen parkoviště dole, kde byl Mainl.. Ale to se najdem nebo si zavoláme :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ardi super..díky za foto :slight_smile:)..to vás poznám hned..:slight_smile:)

s tím parkovištěm asi je opravdu jen dole...tak se sejdem tam někde dole..tam bylo nějaký schodiště tuším tak tam?
19. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ok, já si to moc nevybavuju, ale to uvidíme tam :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
http://www.mapy.cz/#x=134615728@y=138343936@z=16@mm=FP

dá se stát všude okolo....zespoda se dá vyjet po pravé straně až k horní části....a asi i tam bude lepší parkování..:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Dobře tak ja tam budu ju? :slight_smile: a jak se těšite?
jinak ja sem dala pect bublaninu složila sem vyprane věci a zatim to žehleni stále odkládám a pes na mě učí utrápeně tak asi s nim pujdu na prochajdu
19. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak jo, tam se sejdem :slight_smile: Je to ten barák s obálkou, žejo :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Dari ještě že mě vemeš s sebou ja bych tam asi sama netrefila :frowning2:
19. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
jojo ten s obálkou :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
a já se těším moc...:slight_smile:

já to tam trochu znám...na škole jsme jeden rok tam chodili každý druhý pátek na teorii při praxi..
19. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já myslim, že trefila, je to jednoduchý :slight_smile: Já se těšim, ale bojim se, že to nezvládnu celý, že to bude moc náročný.. neumim si moc představit hodinu skákat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jsme ráda, že jdete se mnou :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak jsem doma, a ted mě čeká uklízení, co se tu řeší?
19. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
no neboj to ja si nedovedu take představit a take se bojim a myslim si že budu hotová a že to neuskáču:slight_smile:
jinak sem se dnes rozhodla udělat Honzoj k obědu langoše až prijde z práce tak sem na to zvědavá jak to dopadne:slight_smile: ted sem dala vařit brambory a pak pujdu s tim psem:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já měla když jsem byla malá v paneláku hned vedle kamarádku :slight_smile:
Stáňo, ještě jsem se tě chtěla zeptat, vy jste to na to spermio vezli z domova nebo až tam u nich?
19. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
já myslím že jsou zvyklý že když je tam někdo poprvé tak to nevydrží celou hodinu..já teď nemám vůbec kondičku, takže si myslím že to taky nevydržím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...aspoň bude sranda :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Dari až tam u nich pže sem se bála že by jsme to neudrželi při právné teplotě a že by to bylo k ničemu!!!
Ale meli sme tam menši trapásek ,sme tam přisli a sestřička na te recepci se ptala na jsmeno atd a Honza ji řeklže ma zkumavku z domu ja ji mela od meho obv gyn aby to udelal do ni ale až tam a sestrička pochopila že už to udelal doma a tak nas poslala nahoru do dalšiho patra k další sestřičce a ta tak mi to dejte mi se na sebe podivali a řekli že jsme to chteli tady a že to sme si asi nerozumeli a tak sestřička v poho se zvedla zavedla honzu do takove pěkne mistnosti a za chvilu to bylo :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
ardi, muj mates to tam nesl z domu, ale my fakt bydlíme kousek
19. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Já taky myslim, že je lepší, aby šel tam.. Taky bysme to nemuseli stihnout s těma semaforama všude :grinning: Nádobku taky mam, takže se nemáme zmiňovat,jo? :grinning: A ty si tam byla jen jako doprovod,jo? Tam s nim nemusim ne?
19. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
manžel dával až taky tam...by se to nestihlo přivézt...jel za mnou do lib vlakem....ale v poho..:slight_smile:..jsem mu slíbila že jestli bude muset znovu na kontrolní tak půjdu s ním :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
ale doufám že už tam nebudeme muset..... :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
My to máme 30 minut normálně a teď všude semafory, takže když to blbě chytnu, tak i 45 minut.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to by se nemuselo stihnout, tak radši tam
19. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
ja sem tam snim šla pže sem chtela videt jake to tam celkově je...byla sem s nim i u sestřičky to chtel abych s nim šla a pak jak ho zavedla do te mistnosti tak sem se šla jen podivat jake to tam je a on než si sindal budnu tak sem řekla že počkám na chodbě a bylo to myslim si že to pro nej bylo lepší že tam byl sam
19. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Dari a hlavně ono i chvlilu trvá než sepíšou ty papíry a než je tvuj manža podepíše tak je to lepší fakt tam
19. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak jo, já mu to řeknu :slight_smile: A kdyby tam byli do 6ti, tak by to stihnul i po práci :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
no vidiš a neboj jestli chce mimi stejně jako ty a ma te rád tak to pro tebe udela a pujde tam ja se take bála že bude Honza proti a bylo to vpoho a šel
19. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
ardi já mám pocit že to děljí jen do 14 hodin..že nám to tak minule říkali..aby právě stihli udělat ten rozbor...
19. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Já si myslim, že půjde v pohodě.. jen mě štve, že je pryč, už chci aby tu byl a řekl, že půjde a byla bych klidnější.. Snad večer přijede
19. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.