• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
teda vy jste koukám pořádný cestovatelé..:slight_smile:)...to já loni poprvé letěla letadlem..takhle velkým..:slight_smile:

a to si budeš proškolovat jako někoho úplně cizího?...nebo to je někdo z firmy?
19. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Asi nějakou kamarádku nebo hostesku, ještě přesně nevim, všichni se teď učej na státnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z firmy ne, já jsem v regionu jediná
19. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
teda dari to je super cena ja bych take letěla k moři chjo :frowning2: uvidime jak to bude v srpnu s baráčkem a kdyby bylo jakš takš hotovo tak by jsme na nějakou last minit take jeli ale nevim no :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ja sedim venku a čtu si a pujdu pak dělat ty langoše ale nalákaly jste me na kafi tak si ho jdu uvařit :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Už jsem si napsala do práce předběžně o dovču.. Tak snad Honzu ukecám, ono se mu moc nechce cestovat, když je pořád někde služebně, ale když to je letecky a nebude muset řídit, tak snad ok, navíc mu to chci zaplatit k narozeninám.. Tak doufám, že to klapne :slight_smile: Teda večer toho máme na probírání, možná ho vytáhnu někam na večeři :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
my budeme mít dovču 3.6...jedeme do Prahy nakupovat kuchyń...tak taky dovča :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
semy tak to je dobrá dovča :slight_smile: no ja mam od 20.6 to je dem na to Slovinsko tak doufam že nam vyjde počásko :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Semy, taky dobrý :slight_smile: Kde jí budete kupovat? Nám dělali novou kuchyň před 2 rokama, den před odevzdáním diplomky.. tak to přebíral Honza a podepsal předávák i když tam pár věcí chybělo.. ale naštěstí nám to pak v pohodě dodali, ale měl seznam všechno a nedokázal to pořádně zkontrolovat :angry:
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
budeme jí kupovat v Ikee...:slight_smile:)...náš nejmilovanější obchoďák..:slight_smile:

už to máme všecko rozvrhnuté co a jak bude...
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
holky tak papáá..letím na banku a do tohocentra..tak mě držte pěstí a´t se dozvím dobré zprávy..:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Semy a jakou? Kamarádka má z Ikei tu uplně obyč bílou a vypadá moc pěkně..
Zrovna jsem mluvila s mámou a ta potkala sestřenici a ta jí řikala, že přesně za 14 dní letěj na Krétu.. to je přesně ten termín, co jsem vybrala :grinning: Jinak v práci mám dovču předběžně schválenou, tak už jen Honza..
19. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
tady jsou fotky..a ty návrhy tam jsou:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=327968&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

bílou néé..to bych nechtěla...

ardi tak super..snad se mu to bude líbit a poletíte :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Juchů, volala jsem Honzovi a asi pojedem :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak hurá :slight_smile:

tak papá hlolky
19. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
jéé tak to budete mít úplně super :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
halo halo tak nějaké novinky semy? povídej....
já už jsem udělala přesun do práce............
19. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky tak langoše dopadly dobře a jinak sme se byli ještě projit a take se pomalu chystám do práce aale vubec se mi tam po tom víkendu nechce chjo:frowning2:¨

Ali jakou by mi doporučila knížku nějakou pěknou kterou jsi četla a třeba byla trochu z lékařského prostředí třeba mate tam něco takového??
19. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
a chtěla bys jakej žánr? oddechovou, humornou, detektivku?
19. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak jsem tu ze cvičení a mam radost, za týden mam o kilo míň a zkusila jsem testovací kalhoty, který jsem minulý týden nedopla a už to jde :slight_smile:
Já už čtu to s elegancí ježka a je to zajímavý a hezky se to čte.. jen mi to jde pomalu, vždycky jdu pozdě spát a pak u toho dlouho nevydržim..
Jinak mě nějak tlačí na krku, tak mě napadlo, že si ještě nechám zkontrolovat štítnou, jestli tu neplechu nedělá ona, v březnu byla ok, ale to se třeba mohlo změnit. V pátek se na ti zeptám..
Stáni, tak ať ti to v práci uteče a pak se pořádně vyspi, ať jsi fit na hopsání :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
jo mě se to taky moc líbilo, no a teď poslední kniha co jsem zhltla tak byl Prsatý muž a zloděj příběhů, moc pěkná
19. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
a gratuluju k hubnutí :slight_smile: to mě se zmenšila o číslo velikost přes zadek o tý doby co cvičím mojžíšku :grinning:
19. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
chjo tak mě zas píchlo v podbřišku, to je vždycky bolest že by mě jeblo :frowning2: co se to tam zas děje
19. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Ali a k čemu by tam mojžíška měla pomoct? Jakože k mimi to je mi jasný :grinning: ale konkrétně, jaký má účinky? a člověk tam může jít jen tak sám nebo na doporučení dr.?
Já to teď vidim tak, že si nechám zkontrolovat štítnou, červen a asi i červenec to ještě necháme být, budu brát jen ten sarapis a když se do srpna nic nezlepší, tak pak ty hormony asi..
19. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
http://rodina-deti.doktorka.cz/metoda-cviceni-podle-mojzisove/

tady třeba jeden z článků, a většinou je to na doporučení dr. já měla problémy s tím pánevním dnem, měla jsem bolesti. ted už se to hodně zlepšilo, těch článků je o tom víc, i knížky a diskuze a ta úspěšnost je 30% což je stejně jako má IVF
19. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
http://www.nasemiminko.cz/metoda-ludmily-mojzisove-1dil
a ještě něco :slight_smile:
no já ntomuhle hodně věřím protože opravdu ty bolesti zad a pánevního dna jsem měla, tak holt musím být důsledná a vytrvat :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Dík, kouknu na to :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
já přečetla i knížku a to na mě dost zapůsobilo
19. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojik holky hlásim se z práce zatím to jde tuky tuk :slight_smile:
Dari neboj budu ráno spinkat jak zabitá abych to pak zvládla :slight_smile:
Ali kdyžtak nejakou romantiku nebo neco z toho lékařského prostředi
19. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak to je dobře že to v práci jde :slight_smile: jo tak romantiku dokonce, mmmm to bude těžší, to moc nečtu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Věštění z krajky, to bylo moc pěkný....
19. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.