• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no anebo to Stmívání a následující díly, to bylo naprosto dokonalý, o holčině co se zamiluje do upíra, není to žádnej drasták ale trochu napětí tam je, ale hlavně se tam popisuje jak se vyvýjí ta jejich láska, no vřele doporučuju....
19. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Já jsem četla PS:Miluji tě, jak podle toho byl film a to se mi líbilo..a mají to v levných knihách za 29kč :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak ještě tak 2 hodiny než dorazí Honza, ach jo, to asi usnu :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
jop to je taky dobrý :slight_smile: anebo Prostě spolu, taky dobrý, no ono jich je moc :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Stáni, já jich mam dost tady těch levnejch od mámy, některý docela jdou, je to takový odpočinkový, tak ti něco zítra vezmu, když nezapomenu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holčiny,
zdravím vás. My jsme byli s malým ráno plavčit, bylo to fajn, ale malej byl trošku mimo, plavčil s jinou skupinou a chvilku mu trvalo než se otrkal. Ale po plavču v herně řádil zase jako černá ruka. Ale už se těším na manžela, je to bez něj tady dlouhé :slight_smile:
Stáni: Doučuji angličtinu, tak kdybys měla zájem, dej mi vědět :wink:
19. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jani, to znám, ten můj pořád taky někde jezdí :frowning2: Kde máš manžu a na jak dlouho?
Doufám, že teď bude chvilku doma.. :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ali tak to stmíváni a od koho to je??myslim autora?
Dari dobře diky moc ale jen když si vzpomeneš zatim co čist mam :slight_smile:
Jani angličtinu??A v Jablonci??a učíš i uplný nemehla začátečníky?? :wink: :grinning: ja se chci dokopat naučit se ji pže mě nečina nejak neba a manža by chtěl take ale je to s nama složitější mužeme jak kdy podle mých služeb a manža muže až kolem 16 hod denně takže takový volný doučko ,mi jsme chodili k jedný pani a to bylo neslaný nemastný :frowning2:
19. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dari: manžel byl instalovat nějakého robota ve Vsetíně, jel v pondělí ráno, ale já jsem na něj dost zvyklá, navíc s Filipem jsem docela ráda, když přijde o půl šesté domů a já můžu tak o 50% vypnout :slight_smile:
Stáni: jo, jo, učím v Jablonci a úplně každého :slight_smile: Volné doučko by mi také vyhovovalo právě podle manželových služebek a možnosti hlídání atp. Ideální by to bylo třeba od těch půl šesté, když přijde manžel, předám mu dítě a můžu učit nebo i od těch 16h, to zase vozí babička. Učím na živnostňák a účtuji si 200Kč/60min/osobu. Tak popřemýšlejte a dej mi vědět. Tebe bych mohla třeba doučovat i dopoledne. Jak by Ti to vyhovovalo.
19. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
medvide: Stephanie Meyerová autorka
19. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
jani dobře děkuju ti nějak to doma navrhnu a určo ti dám vědit ju ?
Ali děkuju kdyžtak bych se u tebe pro ni zastavila jestli ji jedtě mas:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Já už tu usínám a Honza pořád nikde, ještě tak 45 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dari tak to se ti nedivim ja vych šla take spát jsem zvědavá jak to zitra uhopsám :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
No to já taky.. ty jo, hodinu skákat, to bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
no tak já si jdu číst holky a asi to zalomim, tak papa
19. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
to teda jsem na to zvědavá :slight_smile:
Ali maš u sebe na krámě to stmíváni nebo ne??
19. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ali, dobrou :slight_smile:
Je dobrý, že nás tam zítra asi bude docela málo, zatim je 7 rezervací :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak to docela jde ale aby jsme mezi nima nevypadlay jako trubičky že to nebudem umět :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jé, Honza je tu, ten musel jet jak blázen :unamused: Tak zatim se loučím, možná se dneska ještě ukážu
19. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
tak zatim papa
19. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Tak jsme to v rychlosti všechno probrali, Honza je utahanej, ale na spermio půjde, to vzal v pohodě :slight_smile: Akorát s tou dovčou to vypadá blbě :unamused: Ale ještě se bude snažit, tak snad to klapne..
19. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak vidiš sem ti to řikala že pujde a neboj i ta dovolená určo klapne hm? :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Já si taky myslela, že půjde, ale nečekala jsem, že jako uplně v pohodě, že to je jasný.. já pořád mam nějak v sobě pocit, že on mimi ještě tak moc nechce, že se jako snažíme kvůli mě, ale už mě několikrát přesvědčil, že ne, to je jen takovej pocit, tak už bych se ho mohla zbavit :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
no vidíš tak už to vypust z hlavy bech to plavat a vidiš že hce i on!!!
bože ja bych spala chjo :slight_smile: těším se na ráno až si zalezu do vany a pak se odploužim do pelíšku :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
Vypuštěno :slight_smile:
Jé, s tou vanou si mě docela nalákala, my máme nahoře zatim jen sprcháč, ale dole je nová koupelna s velikou vanou, tak se asi dneska půjdu vykoupat dolů :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Tak jsem teď Honzu motivovala, aby si zajistil tu dovolenou, když jsem mu řekla, že si můžeme půjčit motorku nebo čtyřkolku, on si pořád jedno z toho chce koupit, ale to mu nechci dovolit, hlavně na to nemáme, ale takhle by si mohl aspoň týden jezdit a navíc hledat kešky, asi jsem se trefila do jeho představy dovolené snů :grinning:
19. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
no vidíš tak se třeba na to nechá nalákat
Dari co jsou to ty kešky?:??
19. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz
Stáni, takový krabičky schovaný :slight_smile: http://cs.wikipedia.org/wiki/Geocaching
20. kvě 2009 v 00:15  • Odpověz
Tak já jdu spát, dobrou a ať ti to uteče, pa zítra :slight_smile:
20. kvě 2009 v 00:23  • Odpověz
ty jo tak to hledáte jo??to je husty :slight_smile: mi mame akurád přijem už me to tu nebaví těšim se dom.tak pa zítra
20. kvě 2009 v 00:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.