• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko holky tak sem tu noc usoěšně přežila jestě tu musim vydržet do 7 hod a fičim dom a jdu se vykoupat a šupky dupky do pelíšku už se těším :slight_smile:
20. kvě 2009 v 05:13  • Odpověz
Dobré ranko...tak už zase v práci..ale dneska s etěším na trampolínky s váma..tak to uteče...:slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
dobré ránko
20. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
no tak jak si včera dopadla?
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak jsem včera byla na té kontrole v centru....
takže zprávy docela débré..ten problém co jsem měla měla předtím, hypofíza..problém z hlavy, hormony tak je všechno už čisté a v pořádku :slight_smile:)) Akorát se jí nezdálo, že ty jedny kapky co jsem brala Gynodren se to jmenuje, jí ukazovalo jako bych to vůbec nebrala, že si myslí že tam něco je co asi tím potřebuje ještě přeléčit...
takže jsme domluvené tak, že teď počkám jestli to dostanu ne..když tonedostanu a budu těhu tak už mě nic dávat nebude...nic jinýho závažnýho tam nemám co by bylo třeba při těhu řešit.....takže to by bylo nejlepší řešení.....No a pokud to dostanu a těhu nebudu, tak má připravené čtvery kapičky, hlavně ten gynodren znovu a ještě další na ty moje zápěstí bolavý.
Tak mě teď akorát dala takový souhr vytamínů v sirupu s kyselinou listovou, který pomáhá tyhle látky ještě lépe vstřebat tudíš pro tělo lepší..ty jsou na 10 dní...no takže teď doufám že už to nedostanu a bude..jinak by jsme pak museli ještě ten měsíc mít pauzu......takže se se snad zadařilo...ale hlavně že už tam není ten problém co byl :slight_smile:))
20. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
no tak to je paráda, takže jsi žhavej adept na první těhulku tady :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
no snad jo...:slight_smile:

a nevím jestli si to jen nenamlouvám....a je to i dost brzo..můžete být i něčím jiným..ale ráno jsem cítila snad všechny pachy co jsme doma měli.....a nebylo to moc příjemný........ale říkám to může být čímkoliv
20. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
no a ty seš ted v jaký fázi cyklu? už po ovu?
20. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
jojo..po ovu...příští středu to mám dostat...
20. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
juuuu no to zas bude napětí :slight_smile: no tak to už jsem ted zvědavá jak to dopadne, to by bylo príííííma kdybys byla 2v1
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
no to bylo naprosto úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
no tak musíme věřit :slight_smile: jdu si zacvičit
no bojím s edoufat..uvidíme no :slight_smile:

tak si hezky zacvič :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
no hlavně se nenervovat :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
nene, nenervuju.....to jsem si zakázala...mám spostu jiných myšlenek..třeba včera jsme objednávali nábytek a baterie do koupelny....no pořád je něco..za 14 dní pojedeme tu kuchyń kupovat tak ještě řeším podrobnosti co ajak...:slight_smile:...takže myšlenek jiných je spousta..:slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj, nešel nám od rána net, tak jsem byla trochu nervní :grinning: Semy, super zprávy, tak moc držím pěsti, ať jsi těhule :slight_smile: Na večer už se taky moc těšim :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky ardi...moc díky...:slight_smile:

no večer bude super...:slight_smile:..jsem si včera koupila i nový obleček na sportování :slight_smile:)..jsme se šli projít do Interspartu koupit pár věcí aměli tam hezký komplet šortky a tílko na fitnes...:slight_smile:....protože jsem doma zjistila že nemám v čem cvičit..a nechtěla jsem si brát tříčtvrťáky abych mě nebylo vedro..:slight_smile:..akorát ten můj břišní špek :frowning2:
20. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Špek mam taky, z toho si nic nedělej :grinning: Proto tam jdeme ne :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Máme trochu komplikaci s tou dovčou, jeden hotel už je vyprodanej a druhej myslím bude brzo taky..a Honza bude mít dovolenou potvrzenou nejdřív v pondělí.. To už já navíc tak pozdě dovču nedostanu, musela bych jí potvrdit nejpozději dneska.. Takže teda nevim co s tim.. Buď to risknout a doufat, že mu dovolenou daj, nebo nikam nejet.. no a nebo jet s někym jinym :grinning:
20. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
ardi tak jo...

s tou dovolenou to je teda smůla...ale sna dbudete mít ještě štěstí a hotel s enazplní do pondělka....tak by jste třeba našli ještě něco jiného ne?
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Za tuhle cenu ne, mám to rezervované do zítřka, jen jsem teď zjistila, že je to nějak dražší než jsem čekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
jak to?...tam naběhli ještě nějaké poplatky?
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Spíš blbě počítám :grinning: No ale Honza řekl, že jedem, tak to zachvíli jedu do Liberce zaplatit :grinning:
20. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
no tak paráda...tak kdyžtak vezmeš třeba souseda :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Jsme řikala, že tchána, ten se jmenuje stejně :grinning: Jen je teda o víc než 50 let starší :grinning: Honza slíbil, že to ukecá, tak snad jo..
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
no tak snad se mu to podaří...:slight_smile:..aby jste si hezky užili dovču :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak mi zrovna psala další kamarádky hodně kladný ohlasy na ty trampolínky :slight_smile: A pořád nás tam je jen 7, tak to je fajn..
20. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak to je super....:slight_smile: že je nás zatím takhle málo :slight_smile:

taky znám jednu holčinu, chodila na to dva roky a moc spokojená :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.