• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Mně se docela líbila ta ranní hodina od 9, ale tam nikdy není žádná rezervace, tak to asi ani neprobíhá..
Zítra jdu zas na vacushape, tak snad mi budou fungovat nožičky :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ten obleček si koupila v hervisu v jablonci? taky si něco novýho koupim, to mě pak vždycky to cvičení víc baví, ale až po dovče a po výplatě :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, že ty 4 dny po příletu než přijdou peníze budou hoodně dlouhý :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
bych tam nejradši šla s váma na to hopsání :slight_smile: ale vypadá to že asi půjdu s kámoškou v neděli a pak další týden půjdu s váma :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
no právě že v těch sportech jsem nic nenašla a nebo to bylo šíleně drahý...
tak jsem to koupila normálně ve krámě tam v zadu v rohu co mají trochu oblečení....bylo to za pár kaček..ale mě to stačí..poslouží :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
no my se právě teď snažíme šetřit..bude spoustu výdajů s bytem, tak aby jsme měli nějakou zálohu ještě...
20. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Aha, tam jsem nikdy nekoukala.. Já koupila v hervisu triko nike, takovýto dryfit, ve kterým si suchá, i když se potíš jak prase :grinning: a bylo v akci za 250 kč, normálně stojí kolem 1000
Ali, tak jo, příští středu půjdem ve 4.. nebo i víc třeba, když se někdo přidá, to bude super :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak to je super slevička...:slight_smile:
já potřebovala hlavně šortky nějaký...triček mělui všude dost no...:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
jojo s tou příští středou počítám :slight_smile:, bleee neteče mi voda tak to asi nemůžu nic uvařit, ha
20. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
ali tak paráda...

jak to že neteče?
20. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ali a jsi v práci nebo doma? A proč s náma nejdeš už dneska? Já už domlouvám záskok v práci..
20. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojik holky tak ja se vyhrabala z pelíšku a take se už moooc těšim na trapmolínky :slight_smile: jinak sem take zjistila že nemam v čem jit tak si pak budu muset take něco pořídit ale dneska už to nestiham tak jdu v tom co vyštrachám :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
dobré ranko medi :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj semy:slight_smile:,tak jak vas čtu tak pujdu asi nejhuře oblečena ale co snad to poslouži i to co budu mit :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
medi ale prosímtě..vždyť je to jedno...budmee mezi sebou :slight_smile:....já potřebovala nové jen prot že ty starý co mám jsou mě všechny malý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem za poslední rok přibrala docela dost, takže mám se starým oblečením problém..a jak normálně jinam cvičit nechodím tak jsem to dřív neřešila....a to co jsme si koupila je fakt takový obyč...co bych taky chtěla za ty prachy :D
20. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
já mám dnes odpolední takže dnes nemůžu jít, a ted jsem doma a neteče nevim proč, dole něco předělávaj tak to asi vypli ale už asi poteče páč v tom děsně chrčí :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Stáni, dobré ráno :slight_smile: Taky si myslim, že je uplně jedno co budeš mít na sobě :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
To snad není možný, do včera v tom termínu dovči nebyla ani jediná akce.. jen jsem to zarezervovala, už mi přišli zadání na 3 ochutnávku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
teda ardi to je pech....a zvládne ten tvůj záskok?
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
No zvládla by to určitě, podobnou práci dělala, ale pracuje, sice do dvou, ale bojim se, aby se na to nevykašlala.. ostatní se učej na státnice.. ale nějak to pořešim, vždycky se věchno nějak vyřeší :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ty brďo, tak čtvrtá akce a docela velká.. to snad není možný :grinning: Škoda kilometrů, který jsme mohla mít proplacený já :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
teda Dari tak to je fakt smula co ?? :unamused:
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak to je teda pech....no ale počkej potom...určitě jich bude taky dost :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
No co, já jsem ráda, že jedu na dovču.. Nakonec se asi dohodnu s kolegyní z Mostu, všechno to je v Ústí, tak by to zmákla.. Sakra, já mam práce a potřebuju jet do toho Liberce to zaplatit..
20. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
a do kdy to musíš zaplatit?
20. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
No rezervace je do zítřka, ale já zítra ráno jedu na kontroly do Ústí, takže musim dneska.. pojedu zachvíli, teď musim dořešit nějakou práci, takže se loučím a uvidíme se večer, Stáňo teda v 17.40 na parkovišti u lékárny na Smrži, Marti kolem 18:15 před Lunou, ok?
20. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
ajsně ardi...:slight_smile:..už se těším....tak papáa dobře pořiď :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Dari jj v 17.40 budu tam těšim se
20. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
medi kde se touláš?....:slight_smile:

už mastíš svaly na večer?.... :grinning:
20. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
ja sem seděla venku a ted sem byla se psem u vody se vykopat tak sem užívala sluníčka no svaly ani tAK NE ale spíš plíce s tema to bude horší :frowning2:
20. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
medi...no asi budeme funět všechny :grinning: :grinning: :grinning: ..o to bude větší sranda :grinning:

ty s emáš..dneska je venku krásně..úplně lituju že tu sedím zavřená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.