• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak ja dnes nejak nestiham ráno sem byla na poště pak dát tatoj balík a ted sem doma ale za chvilu letim do jbc dat psa manželoj do práce a pak jdu na kafe s kolegyněma a pak jdem na seminář který bude do 7 večer fakt zábava chjo:frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile:

tak to máš dneska napilno...:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahojky, já mám dneska mužíčka doma tak se mu musím věnovat a napíšu až z práce :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahoj ali..tak jo..písni až budeš v práci..já jsem tu dneska do pěti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale už bych šla nejradši dom....

ještě se mě nějak motá hlava.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj, tak na gyndě nic moc novýho, folíků mam prý hafo, ale žádnej velkej, vypadá to, že tenhle cyklus ovulka nebude, ale ještě jdu jednou ve středu, ale aspoň sliznice je normální.. Ještě příští cyklus budeme měřit, uděláme ještě kontrolu štítky a od dalšího cyklu bych pak dostala nějaký ty hormony..
Jinak mam teda docela dost namožený záda a břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska odpočívám, nakonec ani na kontroly nejedu, zato víkend bude pořádně pracovní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky ardi....myslíš že ti namožení začlo působit až dneska z trampošek?..nebo jsi se včera nějka víc namáhala?...

to je koda s tou ovulkou..no ale příští snad už bude normální :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
já byla včera na tý masáži lávovýma kamenama..a bylo to úúúžasný...nádhernej relax..krásně se mě to prohřálo..opravdu skvělá masáž..a pak mě ty záda projela i tím vacupreseem....pěkně se tím vytáhli svaly..super jsem fajt moc spokojená :slight_smile:..a paní Mikšíčková moc příjemná :wink:
22. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Semy, já myslim, že to je z trampolínek, já to mam vždycky až dva dny po.. Včera jsem byla na vacushapu, tak z toho by záda a břicho neboleli..
No to věřim, že tam masáž byla fajn, kde že si to byla? (určitě jsi to psala, jsem to zas zapomněla :sweat_smile: ), taky bych to vyzkoušela..
22. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
u paní mIkšíčkový v Saskový ulici.....kam ty chodím na ten Vacushap?..ona ho tam taky totiž :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
já jsem jen byla včera večer strašně stahaná....asi taky ještě od trampošek a pak to uvolnění na masáži..tak to na mě večer spadlo :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo tak to vim kde je, koukala jsem, že tam ten vacushape má.. Já chodim do relax hotelu na Novoveský..
A nebolí tě nic? Mně teda ty záda docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
ne dneska mě nebolí nic..asi i díky tý masáži...:slight_smile:...akorát se mě ta hlava motá chvílema....
22. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
To myslíš, že je z těch trampolín? Mně se motala tam, ale hned to pak přešlo.. Spíš z toho, že mi bylo vedro, byla jsem trochu přehřátá, mně se motá hlava i v létě z vedra..
22. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
to ne, to určitě není z trampolín....mívám nízký tlak..ale měla jsem už dvě kafe tak tím to asi nebude..nevím...možná z počasí..jak s emění...tady v lib zase leje jak z konve....
22. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tady taky, šla bych si nejradši lehnout.. no možná na chvíli půjdu a pak ještě musim zajet do Bolky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
taky bych se nejradši natáhla.... :frowning2:

koukám, že pěkně cestuješ :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
No docela jo, zejtra brzo ráno jedu do Ústí a Děčína, v úterý do Prahy.. teď budu pořád někde jezdit. Tak já si jdu na chvilku lehnout :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
teda ty naše cestovatelko :slight_smile:

tak běž odpočívat..papa
22. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
teda holky tam leje jako blázen
22. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
ali no to teda..je to hnus..a ta bouřka a blesky...chvílema to tu pěkně lítá,...
22. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
tady je dneska zas nějak mrtvo.....

tak se zas venku vyjasnilo..:slight_smile:...
22. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
tak už jsem v práci :slight_smile: a vyjasnilo se, měli sme takové romantické dopoledne s mužíčkem :grinning:
22. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Já měla zas romantický odpoledne s čubkama na gauči :grinning: Tak v krku mě bolí pořád víc, asi na mě fakt něco leze, tak piju už třetí čaj s medem a snad to zlikviduju..
22. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
no to jo, to se koukej vykurýrovat
22. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Zrušila jsem zítřejší cvičení radši a snad to přes víkend zlikviduju no.. Abych ve středu mohla s váma hopkat :slight_smile:
Ani teplotu nemam, jen ten krk a na to já docela trpim a brzo je to ok. Udělám zas cibulovej sirup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A do Bolky dneska nemusim, vezmu to zítra všechno najednou :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
jo tak já s váma asi ten příští týden nebudu moci jít hopkat, ta známá mi volala že má volno příští středu tak jsem jí řekla že přijedu na tu fyzioterapii tak i kdybzch se stihla vrátit tak se potom doporučuje klidovej režim :unamused:
22. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
tak hezký víkend všem..:slight_smile:......už konečně letím dom..měla jsem tu fofr tak jsem ani enměla čas psát....tak papa
22. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Holky a nešla byste některá už v pondělí od sedmi hopsat? Je to taky ta Marta a zatim tam nikdo neni, já bych šla, tak bych potřebovala aspoň 3 k sobě, aby to proběhlo :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
tak pondělí bych jít mohla :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak ještě dvě :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.