• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky tak ja od rána litam venku začíname stavět základy první je hotovy a další se bude dělat v ponděli tak pro dnesšek hotovo :slight_smile: mám radost :slight_smile:
jinak Dari ok už se ted těšim na pondělí pa
23. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se vrátli z prahy, byli jsme za bráchou a jeho přítelkyní, už je v 7měsíci a má krásnej pupík, tak to bylo pěkný odpoledne
no a na pondělí se těším :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak jse zpátky, ale jen na chvilku, jdu posedět s kámoškou.. Vypadá to, že se k nám v pondělí přidá :slight_smile: Já už se taky moc těšim :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
krásný sobotní večer všem :slight_smile:

tak koukám že se domlouvát na pondělí..já vůbec nevím jak budu v pondělí stíhat..hlavně jsem na odpoledne objednaná ke kaeřnici na barvení a stříhání...takže to tam bude na déle....takže spíš to vidím že nepůjdu...

jinak dnes se mě konečně podařilo prodat to moje auto..přijel dvacetiletý kučina s tatíkem z Přerova.....a nakonec jsme s edomluvili, ještě o 2 tis méně ale cen pořád dobrá..tak jsme moc rádi že to máme z krku :slight_smile:
tak akorát musím v pondělí ještě na pojišťovnu odhlásit pojistku a na úřad to odhlásit...
23. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky tady je to nejake mrtvé :frowning2:
Ja sem ted dodělala veču na zítra pro manžílka a měla sem tu jeho bráchu s manželkou a 4 měsíční holčinou bylo to super byli sme se včera projit na špičáku a jeli dolu z kopce a ja držela kočár a ted me pěkně boli nohy tedy stehna brrr a to mame jit zitra na to cvičo to jsem zvědava :slight_smile:
platí to doufam :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj, jasně, že platí, máte to zarezervované, ještě se přidala kámoška :slight_smile: My dneska byli v Desné na pouti a najít pár keší a teď jsem zjistila, že musim sehnat strašně moc hostesek na akci, která běží už od úterý, tak se o to teď snažim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj jak mate to rezervovane to vyznělo jako by jsi nešla :frowning2: jinak sem koukala na program a rozvrh na červen a je tam novota to je husty a jinak nas tam na zitra je zase dost :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jé, to je jen překlep, já jduuuu :slight_smile: Já jsem trochu na nervy z práce, v pátek přišel tourplan, já na to moc nekoukala, nikdo neupozornil, že to je hooodně na poslední chvíli a já mam potřebuju sehnat asi 8 hostesek, které pojedou hned v úterý na školení a odpracujou spoustu dní a nikdo nemůže.. Teď už je blbý někomu volat, tak musim počkat na zítra.. Myslim, že se mi večer bude odreagování hodit :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak vás jdu taky po víkendu pozdravit.Jak jste se všechny měly?My teď dorazili z chalupy,jsem totálně grogy,slavili jsme moje kulatiny a naštěstí nám včera počásko celý den přálo,bylo to super.Rovnou jsme oslavili i manžela narozeniny,takže to bylo dvojité.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zas jsem o rok starší.. :frowning2:
24. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Sluni, všechno nejlepší a hlavně brzo miminko v bříšku :slight_smile:
Já měla víkend pracovní, jen dneska odpoledne jsem nepracovala.. Byli jsme v Desné na pouti a to je teda vždycky šílený, strašná hudba, ty stánky s neuvěřitelnejma kravinama, divný lidi.. Jen jsme to prošli, koupili marcipán a jeli pryč..
24. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ranko všem...:slight_smile:

Stáni tak jsme se o jeden den minuli na Špičáku :D...my jsme tam byli včera :slight_smile:...jsem v Albrechticích koukala jestli tě někde neuvidím :D
Předtím jsme byli v Boykovských jeskyních.....užili jsme si krásný den :slight_smile:

Tady nějaké fotečky jestli chcete mrknout :slight_smile:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/24_5_2009BozkovskeJeskyneTanvaldskySpicak#
25. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Sluni taky přeju všecko nej a nej a ať se vás mimi brzo chytne :slight_smile:)
25. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj, hlásím se po víkendu :slight_smile: musim si jít koupit nějaký tričko na večer a už se děsně těším, jinak víkend byl prima a dneska je krááááásně
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
to je dneska den teda.....

jedna jobovka za druhou..nejdřív mě na úřadě řekli, že mě bez malýho techničáku auto neodhlásí..přitom manžekl cca před dvěma rokama normálně bez malýho odhlásil..takže mě ho muásí nový majitel poslat abych ho mohla odhlásit....

a teď mě psal manžel, že majitelka tady toho bytu kde jsme teď (jeho šéfová) po nás chce aby jsme byt před odstěhováním se vymalovali..(((
25. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj ali....počasí dneska vypadá dobře....beru si dneska půl dne dovolenou, potřebuju oběhat nějaký věci a po práci bych to nestihla...tak sluníčko snad trošku užiju...
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
hmm a máte to ve smlouvě? nájemní jako? že musíte byt vymalovat? my třeba máme že kdzbzsme tam bydleli mín jako 18měsíců tak musíme vymalovat
25. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
teď nevím jestli je to ve smlouvě..ale co říkal táta tak se to tam běžně dává, že se byt má zpět předat v původním stavu..a manžel ho opřebíral vymalovaný jen v tý kuchyni už tenkrát byl flek po zatečení...mezitím pak ještě zateklo ze špatný střechy do ložnice, takže se manžel domluvil se šéfovou že tyhle dvě místnosti amlovat nebudeme....tak aspoň něco...spíš náš štve že do těch starostí se stěhování a předtím balením budeme ještě šaškovat s malováním..vymalujeme to asi týden před stěhováním no...
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Krásné pondělní ranko holky :slight_smile: :slight_smile: a že bude krásnej...
Ardi a Semy,moc vám děkuji za přáníčko,snad se to splní :wink: a zadaří se konečně....
25. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
teda dneska je den na entou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teď mě volal řidič od pošty že stojí u nás u baráku a přivezl mě paletu s obkladama co jsme si objednali...z tý firmy řekli že nám dají vědět až to budou posílat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a nic...
naštěstí ochotný řidič..domluvila jsems e sním že se za dvě hodiny sejdeme.....
stejně si dnes beru 1/2 den volno tak aspoň že tam můžu přijet.......

a jdeme s manželem na oběd..tak se těším :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky sluni..nemáš zač :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
holky tak se zatím dneska loučím..jedu na pojiš´tovnu odhlásit auto, do Raka, na oběd s manželem a pak převzít ty obklady.....a pak mám tu kadeřnici....

tak se mějte ...papááá
25. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj sluni: taky přeju vše nej nej dodatečně :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Semy, koukám, že máš taky dobrej den.. Já teda taky. Dneska mi přišel zaktualizovanej tourplan na akci, která začíná zítra a ještě mi tam něco přibylo :frowning2: Takže teď sháním spousty hostesek kde můžu a nějak se zatim nedaří..
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
já mám zejtra volno :slight_smile:)
25. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
jo a dneska to máme od sedmi?
25. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ali ahojky,děkuji Ti též a přeji příjemný den :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
tobě taky :slight_smile: dneska je tady maximálně mrtvo :slight_smile: hnus
25. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Ali, ano od 7mi, budem tam tak v 18:45.. Sejdem se venku?
25. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
jop no já asi přijedu busem takže tam budu tak v 18.50
25. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
To stačí, my tam minule byli ve 45, ale ještě jsme čekaly. Tak máme počkat venku nebo se sejdem vevnitř? No vlastně rezervace je na mě, tak počkáme asi venku před vchodem a půjdem najednou, že? :slight_smile:
Ty jo, z tý práce mi dneska asi hrábne, ještě že jdem skákat.. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.