• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ty jo Dari na tu sředu nas je tam nejak hodně :slight_smile:to budou asi same dobré _:-ú
25. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak nevim tak vznesem dotaz co ty na to??na tom jak maji na stránkách tu knihu návštěv
25. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
tsk sem na to koukla a to je jen na plaváni a ccvičení v těhotenství tak to tam asi maji jako reklamu pro nekoho jineho
25. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
No nevim, je to divný.. taky mě napadlo zeptat se na tý diskuzi.. No já jdu spát, vstávám brzo a mam tušení, že mě čeká hodně náročnej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dobrou a pa ve středu..
25. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky
26. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
takže včera jsem si šla na jedno malé, kluci v hospodě mi ještě udělali kuřecí steaka s obrovskou zeleninovou oblohou tak jsem byla uuuplně spokojená
taky jsem vás ráda poznala a jestli můžu prosit tak oslovení Terko moc nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dojmy jsou naprosto skvělé a v pátek bych šla, ta středa fakt nepřipadá pro mě v úvahu, budu mít nařízenej klidovej režim...
26. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
a nic mě nebolí, jen cejtim že ty svaly něco dělali a to je dobře :wink:
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojik holky Ali tak to se tedy moc omlouvam za to oslovení dam si na to pozor a jak ti řikají???jinak ten patek ja bych tedy šla jestli pujdeš hm??A Dari pro nas dvě platí ta sředa ju?
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
jop pátek pujdu :slight_smile: noa říkaj mi asi nejvíc Terezko, Teri, Terinko, Terez :slight_smile:) ale Terku fakt nemam rada, a omlouvat se nemusíš
26. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky....

... já jsem dneska totálně "vyšťavená".....je toho nějak moc....včera samý blbý zprávy....
dneska další.....kolegyně lehla se zádama, takže na tu příští středu na nákup kuchyně si nemůžu vzít volno na celý den. Chtěli jsme jet do Prahy už ráno a ještě něco objet a užít si volno a všecko v klidu vybrat...takhle budu muset na 1/2 dne do práce a pojedeme až v poledne....a jiný den nebo víkend to nejde protože by jsme to neměli jak odvézt...:frowning2:......
26. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj semy, to je blbý :frowning2: ale neboj však to zvládnete i tak
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
zvládneme, ale pěkně mě to štve...jsem se těšila na volný den...že si uděláme výlet..takhle se tam poženeme na otočku...:frowning2:...nějak mě to dodělalo po včerejšku...mám nějakou depku...:frowning2:..navíc se nejspíš blíží mrcha... :frowning2:
26. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
chjo, venku je tak krásně a ty smutníš :frowning2: a třeba se neblíží, zítra bys to měla dostat co?
26. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj semy tak to je mi lito ale neboj určo se to zlepší hm:?:slight_smile:
Terez tak v patek by jsme šli ještě počkáme jak to bude se mnou po zítřku a jestli by šla i Darina ju?
26. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
ali jojo zítra.....
medi díky..snad jo.....
26. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
jop zatím tam moc rezervací není tak se vlezem :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
jj tale si myslim:slight_smile: ale bylo to super ne??mě ani nic dnes neboli :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
jop super fakt se mi to libilo, a neboli me nic, no jdu se opalovati :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
holky vy jste nějaký aktivní....
já se teda přiznám že trampošky sice byli celkem fajn..ale je to pro mě moc náročný.....takže to asi nechám na vás... :sunglasses: ..... já bych potřebovala asi něco klidnějšího... :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
teda to je provokace to opalování ja sem v práci to je děs:frowning2:
26. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
medi do kolika dneska jseš?.....já ještě dvě hodiny.....kolegyně za chvíli odchází tak tu budu sama..snad nebudou moc chodit lidi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
ja sem do 6 ti doufam že mě pusti dřive
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
tak snad jo..aby jsi si ještě užila sluníčko...:slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
ahojik tak ja sem už doma ale cesta dom stála za to pěknej pařák je venku a to auto rozpařené po celém dnu na slunku byla hruza :frowning2:
26. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, já nestíháááám.. sesypalo se na mě milion akcí, všechno na poslední chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme měli školení na akci, která začíná zítra.. jen tak mimochodem nám řekli, že se mění pracovní doba.. samozřejmě mi tím vypadla hosteska na zítra :angry: Ale už mam novou, tak ok.. Pak jsem se tam dozvěděla, že vše na ochutnávku budeme nakupovat my..ale peníze nám nikdo nedal atd. Během cesty domů mi kolegyně volala, že potřebuje další 3 lidi od tohohle čtvrtka a přijedu domu a v mailu zadání na další dvě akce.. to je něco. Tu dovolednou si fakt zasloužim :grinning:
Jinak Stáňo, na zítřek jsme to přerezervovala na půl 7. V pátek zatim nevim, jestli to stihnu, dám vědět, ale ráda bych šla :slight_smile:
Tak já jdu zase makat, ještě pak jedu zavést jeden stánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pa
26. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky, nemáte nějaký kamarádky, příbuzný, kohokoliv.. kdo by mohl mít zájem o brigádku jako hosteska? Nějak mi docházej lidi :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
dobré ranko...:slight_smile:

Ardi ty toho teda máš...máš pravdu, dovolená bude opravdu zasloužená...:slight_smile:
jká bohužel nikoho neznám kdo by sháněl brigádu..ale kdyby se někdo vyskytl tak si na tebe určitě vzpomenu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se mate??ja sem dneska nejaka grogy od rána se mi nic nechce dělat a ke všemu mi je nejak divne :frowning2:bolí me břicho teda podbřišek a mam trochu rýmu a nejak se mi blbě dýcha nevim co to se mnou je :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky medi...máš dneska volno ne?..tak odpočívej a snad bude líp :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj semy jj mam volno ale nevim vubec čim to je chjo :frowning2:,tak sem se nasnidala a lehnu si k telce a neco si pustim :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.