• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jé taky bych lehla k telce :grinning: ...
27. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky, já za chvíli jedu do Mb na tu mobilizaci, včera jsme se opalovali a pak i oslavovali :slight_smile: no mazec
a tady koukám nám to nějak marodí, no toto?
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
ali tak ať ti to dobře dopadne..

jste si včera teda užívali :D

my byli včera si harát s manželemstolní tenis v hale....ale vůbec to tam nemají větrané a bylo tam strašný vedro a dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale zahráli jsme si pěkně...jsem vyhrála :grinning:
27. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doobsadila akce tento týden, tak śe to trochu uklidnilo. Byla jsem na gyndě a od minule žádná změna. Takže příští měsíc budu chodit ještě na utz..
Stáni, trampošky jsem na dnešek zrušila, tak odpočívej, ať je ti brzo dobře. Já půjdu dneska na vacushape, stejně to jinak nestíhám odchodit.. A v pátek od 5ti hopsat půjdu, tak snad se někdo přidá :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
v pátek jdu taky, no tak já letím
27. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj Ardi :slight_smile:
tak super že se ti to povedlo všechno obsadit..:slight_smile:

ali tak ahoj
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky, tak mám po mobilizaci a neí mi nic moc, ale mám špatnou ceelou pravou stranu :unamused: prej je to zát ale ty mobilizace a cvičení by mi měli pomoct, ta známá je fakt perfektní tak jsem ráda že jsem tam byla
27. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky, ten pátek se docela plní, chtělo by to zarezerovat co nejdřív, tak dejte vědět kdo půjde.. Zatím já a Terezka, ještě někdo? Stáni? :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ali, určitě to pomůže a mimi bude co nevidět :slight_smile: To jsi udělala dobře, že jsi šla k ní a nezůstala u té původní..
Já jsem dneska byla na solárku a vacushapu a pěkně jsem se aspoň na chvíli odreagovala, jinak mam teď režim asi 14 hodin práce denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase je to hezkej pocit, když se mi to všechno daří :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
Tak jsem radši na ten pátek hodila rezervaci, zatím pro dvě. Jestli ještě někdo půjde, dejte vědět a já to dorezervuju, snad ještě místo bude :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobré ranko holky tak jak se dnes mate??Tady alespon neprší :slight_smile: Dary ja zotra nepujdu mam po noční a musim s babi a dědou hned ráno kolem 10 hod k dr a nevim kdy se dostanu do postele tak bych to pak nezvládla a jeste mi neni ok asi sem to nejak přehnala s tim sportem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ranko všem...tak už máme skoro pátek...ale dnes jsem do pěti, tak to bude dlouhéééé..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj semy to ti nezavidim ja mam ted volno ale večir jdu do práce ale není mi stále dobře...motá se mi hlava a je mi nejak divně!
28. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky, tak já se teprv vyhrabala z pelechu :unamused:
28. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj Medi...teda co to s tebou je?....nejsi těhu?... :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
semy vubec netušim blbě se mi trochu dycha mota se mi hlava sem utahana nevim jestli nejsem přetažena z tech rampošek a pak sem chodila do práce a o víkendu sem se take nezastavila fakt nevim :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
A co ty semy jak jsi vubec na tom ty take jsi to měla ted nejak dostat ne??tak co??
28. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
medvide no bud unava a anebo jsi tehu, nemůžeš být? a co ty semy, dostala si to?
28. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
medi a kolikátý jseš den?

no já to měla dostat včera, zatím nic...já nevím..ráno jsem i testila anic tam nebylo...ale zas je zvláští že mě trochu špatně bylo jen ráno, jakobych to měla dostat, teď zas nic..normálně mě břicho bolí tak 3-4 dny před...tak nevím no...
28. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
medi ona únava někdy udělá svý...zkus trošku víc odpočívat :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
semy ja sem ted 30 den od poslední ms a co ty mysliš si že to bude u tebe těhu??
28. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
no tak uvidíme kdy to dostaneš jestli vůbec, na test může být ještě brzy
28. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
jo a to jsi to pořád ještě nedostala jo..a už jsi testila?

já nevím...příznaky žádný, což může být...ale zas na testu nic...tak evím..spíš se smiřuju s tím že mrcha zas přijde... :confounded:
28. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
no uvidíme no....mívám maximální spoždění 1 den....tak to encháme koňovi..má větší hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, Terezko s tebou mam počítat zítra na trampolínky?
Že by nějaké těhule? :slight_smile: To by bylo super..
ja to mivam spuše tak 35-37 den od poslední ms takže je ještě čas na testování jeden test doma mam ale radši ho necham v šuplíku tam je mu dobře :slight_smile:
to máš teda pořádně dlouhý cyklus....já naštěstí pravidelně 28 dní :slight_smile:..aspoň něco :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojky ardi :slight_smile:..no uviídme jestli nějaký budou nebo ne :slight_smile:

jak jde práce...jsem dočítala že toho máš plno ale že s edaří :slight_smile:
Dary ja pochybuji že bych byla ale byla bych ráda:slight_smile:jinak si to holky zitra to hopsání užijte ráda bych šla ale fakt bych to nezvládla
Ahoj Ardi, no ted mi vybouchla kolegyně v práci tak možná budu muset jít na odpoledne do práce :frowning2:
28. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.