• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj Ardiĺo, děkuji za přivítáni:slight_smile: je mi 24 let , snažíme se 8 měsícu ale take to nejak zatím nevychází:frowning2: jinak dělám v Jablonci v nemocnici zdravotní sestřičku.A koho máš za kamarády v Albrechticích?Tak to sem občas take jezdíš ne?
23. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jé, tak jsi tu zatím nejmladší :slight_smile: A je u vás nějaký problém? Nebo nevíte, proč se zatím nedaří?
Do Albrechtic jezdím málokdy, oni spíš jezdí sem.. Vlastně kamarád je jen jeden, ty ostatní znám jen trochu od něj.. je to David Januška, znáš? Jestli jo, tak pssst, nikdo neví, že se snažíme :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
A kolik je tobě??No problém zatím nevíme jestli nějaky je ale mi sme o male už před ted v červnu to bude rok přišli zamlké těhu to bylo ale bylo to po vysazení antikoncepce tak jestli to nebylo nejak k tomu navázane:frowning2: a ted sme se snažili a uvidime jak to dopadne jinak asi manža bude muset na spermio:frowning2:jinak toho tvého kamaráda neznám bydlim tu 4 roky ale tady lidi moc neznám spíše jen z Jbc ale to jsou kolegyně a pár známých od nich.
23. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Mně je 27.. Já tu taky moc lidí neznám, na Smržovce bydlím teprve druhý rok.. navíc pracuju z domova+jezdím, takže ani kolegyně nemám tady.. Spíš všichni tady jsou kamarádi od manžela a většinu kamarádek mam v Praze nebo Ústí. Takže mi tu je někdy trochu smutno a chodím pokecat na koníka :slight_smile: A odkud jsi původně? Já původně z Ústí n.L., pak jsem bydlela 6 let v Liberci, rok v Praze a teď tady :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
no mě se líbí obě města takže bzch to nesrovnávala, každé má něco
23. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
To je mi líto to zamlklé těhu.. :frowning2: Ale zase víš, že otěhotnět můžeš, tak se to určitě brzo povede :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Já měla vždycky ráda Liberec, ale teď mě štve, že je z něj jedno velký obchodní centrum :unamused: všechny louky, kam jsem chodila se psama jsou zastavěné atd..
23. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ja jsem původem z Kladna,Ústí to znám docela take dobře tam bydlí ted brácha os manžela.A jinak V Praze mam sestru takže stam se objevuji take často.A jian ktady v Albrechticích skoro take nikoho na pokec nemam leda tak sousedka ale to jen občas.Takže je mi take nějak smutno.To by jsem se někdy mohli sejit na kfčo nebo tak.
juu tak ještě mladší ovečka než jsem já, teda mě bude 25 až v září takže jsme na tom asi stejně :slight_smile:
ardi: to máš pravdu s těma obchodníma centrama, je to hnus!!!! :angry:
23. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Medo, to bysme mohly :slight_smile: Ale u nás teda není moc kam jít, to spíš v Jablonci..
23. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ali, pro mojí práci je to fajn, ale jinak to hnus je.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
A jak jste se ocitli v Albrechticích?
23. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
ardi: to věřím, já mám ochutnávky ráda, táta se mi vždyckz směje když k těm stánečkům chodím sama, že prej se chodím do krámu najíst, no ale tak od toho to tam je ne? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
teda to jsem fakt takovej mrňous tady jo?:frowning2: se snad začnu asi stydet:slight_smile: jiank mě bude 25 v prosinci.No tak se nekdy domluvime a nekam mužem zajit:slight_smile:budu muset končit jedu na ten seminář ale večír se tu pokusim otočit.:slight_smile: ráda sem vás poznala
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Já taky budu muset jet, ahoj
23. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
No ja sem sem puvodnmě jezdila jen na výkendy na hory měli sme tu chaloupku a pak sme tu koupili s rodiči barák a ja sem tu zustala kvuli byvalemu přitely ale s tim sem se rozešla a našla si manžu který bydlel v lib a pak se nastěhoval ke mě a bydlíme spolu.:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ali, jasně, že od toho to je, spíš nás čtvou ty lidi, co ochutnat nechtěj.. ale hlavně je to od toho, aby sis to pak i koupila :grinning: Tak ti můžu dávat vědět, co kde máme :grinning: A ty mi zas můžeš dát vědět, jaká byla hosteska.. V pátek a v sobotu bude v Tescu to Yoplait.. Pak mam hostesku v Globusu, ale ta jen dává dárky, žádná ochutnávka..
23. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak to máme docela podobný, taky jsem sem napřed jezdila na víkendy, ale už s manžou k jeho rodičům..a pak když jsme se rozhodli odejít z Prahy a koupit byt v Liberci, tak jsme si nakonec řekli, že budeme bydlet tady, když tu máme velikej barák a zadarmo :slight_smile: Sice bydlíme s Honzi rodičema, ale máme celé vlastní patro, vlastní vchod a když nechceme, tak se nevidíme, takže pohoda.. a navíc máme bez problémů hlídání pro psy kdykoliv :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
No tak já už se fakt jdu připravit a jedu, tak ahoj večer.. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
no jasně, ti můžu podávat zpávy :slight_smile: a klidně kdybyste potřebovali brigádnici občas tak bych se taky nezlobila :wink: tak papa já tady budu zas sama, fňuk....
23. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ali, jsem tu, nakonec pojedu až večer.. Ta kamarádka sraz zrušila, tak spojím kontrolu hostesky večer s vyzvednutím manžílka..
23. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahoj ardilo, koukám že jsi ze Smržovky a ve stejném věku jako já. Kde bydlíš? Já u velkého náměstí.
23. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jindri, už jsem ti to tu psala :slight_smile: Bydlím na střední smržovce nad nádražím..
23. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mam jinou fotku, tak proto sis to možná spletla? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
No to teda jo :grinning: , vůbec jsem tě nepoznala :grinning:
23. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak někdy příště, já už musím pádit a teď nebudu dlouho na netu. Tak pááááček
23. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Klamu fotem :grinning: Mně se taky každej plete, když změní foto :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
jsi žena mnoha tváří viď? :grinning:
23. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Asi jo, ale doteď jsem to nevěděla :grinning:
23. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.