• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jee tak to jsme na tom stejně:slight_smile: mě to celkem take dnes utíka :slight_smile: ale už se těším domu
30. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
no tak kdo by se netěšil :slight_smile: a co ms? ještě nedorazila? lidi se tady tak couraj, si ani nemůžu číst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
no ms jestě nedorazila :slight_smile: jinak ja si take čtu ale take stále někam odbíhám :frowning2: už potřebuji dočíst knížku kterou mam rozečtenou a pak už se těším na to stmívání
30. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
no mě se to moc líbilo, jsem zvědavá jestli se ti to taky bude líbit, ale v podstatě ohlasy celkově jsou na to moc dobrý :slight_smile: no tak budu držet palečky aby ani nedorazila :slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
no uvidime podle toho zkráceneho uryvku to vypadalo moooc pěkně :slight_smile:no byla bych take rada kdyby nedorazila ale uvidime:slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
no já jsem fakt ty 4 díly úplně zhltala, hlavně ten poslední ten je asi nejlepší... :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
no ja sem zvedava kdy ja se k tomu dostanu :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
nojo čas to je ten největší problém, já si třeba dneska nařídila budíka o půl hodky dřív že si jako zacvičím mojžíšovou už ráno abych pak nemusela večer, no a vstala jsem? nevstala :grinning:
30. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
no jo to se ani nedivim ja bych asi take nevstala dřive než bych musela :_)
30. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
no takže mě to čeká večer no, ale to půjde budu to mít jako protažení po tý dnešní dvanáctce :wink: no nesmím to flákat jinak to eva pozná a příště mi na mobilizaci vynadá :grinning:
30. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
no jo cvičení je duležite:slight_smile: ty jo ja ještě dvě hodiny bléé :frowning2:
30. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
já jěště 4, bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
jee to jsem ráda že ja jdu dřív plomin jsem ošklivka:slight_smile: a od kolika děláš??
30. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
od půl devátý
30. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se dnes mate??ja sem už zase v práci a šla bych nejradš dom :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojky, no já dnes taky ještě pracuju, ale zítra volno tak se těším :grinning:
31. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky..:slight_smile:

jak je?..medi koukám že pracovně co..my si užíváme volna..včera jsme byli nakupovat další věci do bytečku, a dnes jsme doma...
akorát odpoledne musíme zajet k našim postarat se o zvířata, protože naši jsou na víkend pryč....
jo a rozhodla jsem se že přeci jen na ty trampošky chodit budu..nějak to počáteční "těžký" přemůžu a snad to pak půjde líp...jsem stoupla po delší době na váhu a málem jsem upadla když jsem tam viděla to číslo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak písněte kdy by jsteb kdo šel, nebo jestloi už máte některý den zamluvený, tak bych si taky zamluvila :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
no tak my jdeme a ardi v pondělí od sedmi a už to máme zamluvené, jdu i sa kamarádkou :slight_smile: no a já bzch pak chtěla jít středu dopoledne a paqk možná i pátek ale to nevím a pak zas určitě pondělí :sunglasses:
31. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
tak jsem teď koukala na jejich stránky a úplně jinak rozdělili hodiny podle cvičení..tak bych radši chodila na to Jump-FITNESS ale jak koukám na ten rozvrh tak bych se tam dostala jen v úterý...jinak ne....tak kdyby jste někdo taky šel tak bych byla ráda...:slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Stáni, včera jsme byli v Obecní, dorazila jsem po 10té, tak jsem ti ani nepsala, to si asi stejně spala, když jsi šla do práce, co? A byla tam Svačina, to je super pes, takovej magor veselej :grinning: Hned jak jsem vlezla do dveří, tak se na mě vrhla a dala mi velkou pusu :grinning: Ale Stáňa jsi teda mnohem sympatičtější ty :slight_smile:
Jinak trampošky dneska nebudou, poslala jsem sms až večer a měli už plno. To pondělí je už taky plný. Já tohle úterý už asi nepůjdu, v půl 2 v noci odjíždíme na letiště, tak si tak v těch 8 půjdu lehnout a po hopsání mám hodně energie, tak bych neusnula :slight_smile: Ale až se vrátim, tak budu chodit klidně všechny dny co vy :grinning: A taky jen na fitness..
No včera na vacushapu mě paní potešila.. jak mi sundavala tu sukýnku, tak se ptala, co dělám za sport, že mam takový pevný vysportovaný tělo :astonished: :grinning: Asi to maj v popisu práce to řikat :grinning:
Tak my jedem do Albrechtic pro auto a pak zase do práce, ufff
31. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
jo já jsem taky pro ten fitness, ale úterý nemůžu tohle teda páč mám budu mít odpolední, neboj semy to nějak vymyslíme :slight_smile:)
ahoj ardi, no tak to je milé že tě paní tak pěkně chválí :slight_smile:)
31. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
tak to jsem ráda že jste taky pro fitness :slight_smile:))
no já právě kvůli směnám můžu jen to úterý..ve středu jedeme do Prahy kupovat tu kuchyn...a pondělí a pátek jsem do pěti v práci.....tak ještě jestli by v úterý nešla Stáňa...uvidíme až se ozve..ale jak jsem koukala do rozvrhutakj už asi jedině od šesti....
31. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojik holky tak ja stále makaám a ke všemu kolegyně je na pěst a je nějaka otrávena :frowning2:
Takže nálada na hovínko...
Dari jo ja už jsem spinkala ale to je škoda že jsi nejela tam dřiv tak třeba někdy jindy :_) Svačina je boží pes :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj Medi..tak ty zas pracuješ....tak se na kolegyni vykašli..ale znám to moc dobře, takže tě chápu...snad ti to aspoň uteče..do kolika děláš?
31. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
to my tady zase máme rpáce jak na kostele, přemístuju a rovnám knížky :slight_smile: od zítra nám zas začínají nějaké akce tak mi to pěkně utíká
31. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
ali včera jsme šli okolo vás....:slight_smile:..možná jsem tě zahlídla :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
jo? no tak černovlasá jsem tady jenom já takže pokud si viděla tmavou hlavu tak jsem to já :grinning:
31. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo tak to jsem viděla :grinning: ..stála jsi za pultem s kolegyní a koukala jsi do nějaké knížky :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
no tak to jsem si asi četla :grinning:
31. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
myslela jsem si :grinning:
31. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.